Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fizetéskor kidobja, hónap...

Fizetéskor kidobja, hónap végén sír érte. Adnátok?

Figyelt kérdés

Múlt hónapban nekiálltam csirkét vágni. 20 állat vesztette életét a jó ügy érdekében. Anyósomnak vittem ötöt, megtisztítva, szétbontva, feliratozva (fagyasztóba is szántam).

Az albérlőjétől, aki a férjem barátja, tudtam meg, hogy úgy ahogy van, kidobta, mondván, hogy büdös. A srác kiszedte a kukából, visszarakta hűtőtáskába, és elhozta nekünk, hogy ne mondjuk el anyósnak, hogy így csinált, de óriási pazarlásnak látta. Én szépen lefagyasztottam.

10.e még egy kicsit odébb van, anyósom hívott minket a hétvégén, hogy tudunk-e valamit vinni, mert üres a hűtője és a tárcája is.

Komolyan elgondolkodtam, hogy szépen bemutatok, de azzal az albérlőt is kakiba keverném. A férjem rám bízta a döntést, csak az álláspontját fejtette ki: ő csak azt vinné, ami egyszer már a kukában landolt.


2012. jún. 4. 13:25
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
100%

az albérlőt meg lehetőleg ne buktasd le!

Még a végén nem lesz hova mennie.

2012. jún. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el neki a kidobott 5 csirkét és amikor megint kilincsel kajáért, akkor kérdezd meg, hogy ízlett a csirke. Aztán elmondanám neki, hogy az a csirke az az volt, amit ő kidobott. Többet nem fog kaját kérni az fix :D
2012. jún. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
100%
Majd meséld el végülis hogy döntöttél, kíváncsi vagyok. :-D
2012. jún. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
100%

a dezodoroson jót nevettem :)


vinnék neki egyet, ossza be. huuu, de utálom az ilyen suttyókat!


nekünk egy rokonunk játszott el hasonlót: anyukám sütött pogit, elmentek az idióta rokonnal kirándulni, odaadta, h egyék meg, jól jöhet. erre este mit lát? zacskóstul a kukában a pogácsa. mivel nem volt koszos, anyum párja megette, de azóta nem hívtuk őket még a házunk közelébe se!


tényleg kérdezd meg, h amúgy hogy ízlett az az 5 csibe amit múltkor vittél? :P

2012. jún. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
77%
Hűűű akkor elég sok embernek "van gyomra". Nagyképű suttyó. Mi az, hogy jókedvében? Tudod olcsóbb nevelni és levágni a csirkét mint boltban megvenni és elárulom. Finomabb is. Nem tömik teli minden vacakkal.
2012. jún. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
82%

Olcsóbb othon levágni a csirkét ha tudni akarod. Tartva és vágva is humánusabban van mint egy nagyüzemi csirke. Finomabb az íze is. Nem jó dolgában vágja hidd el.

de am nem tom h jössz te ahoz h megszólj bárkit is.

2012. jún. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó!

Tudod vannak, akik szeretik maguk megtermelni az ennivalójukat, ha tehetném, én is ezt tenném, legalább tudnám mit eszek.

Igen, ezeket a csirkéket az ember a húsáért és a tojásaiért tartja és előbb-utóbb az lesz a sorsuk, hogy mennek a levesbe/pörköltbe. Az, hogy egyszerre levág 20-at, nyilván azért teszi, mert egy ideig nem akar bíbelődni velük. Elvágja a nyakukat és ennyi.

Nem értem mi ezzel a gondod.

2012. jún. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
Természetesen nem az utolsó válaszolónak szólt a válaszom, de gondolom erre mindenki rájött :)
2012. jún. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
27 vagyok. Nyugi nem vettem magamra :D
2012. jún. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
Gondoltam :D
2012. jún. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!