Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fizetéskor kidobja, hónap...

Fizetéskor kidobja, hónap végén sír érte. Adnátok?

Figyelt kérdés

Múlt hónapban nekiálltam csirkét vágni. 20 állat vesztette életét a jó ügy érdekében. Anyósomnak vittem ötöt, megtisztítva, szétbontva, feliratozva (fagyasztóba is szántam).

Az albérlőjétől, aki a férjem barátja, tudtam meg, hogy úgy ahogy van, kidobta, mondván, hogy büdös. A srác kiszedte a kukából, visszarakta hűtőtáskába, és elhozta nekünk, hogy ne mondjuk el anyósnak, hogy így csinált, de óriási pazarlásnak látta. Én szépen lefagyasztottam.

10.e még egy kicsit odébb van, anyósom hívott minket a hétvégén, hogy tudunk-e valamit vinni, mert üres a hűtője és a tárcája is.

Komolyan elgondolkodtam, hogy szépen bemutatok, de azzal az albérlőt is kakiba keverném. A férjem rám bízta a döntést, csak az álláspontját fejtette ki: ő csak azt vinné, ami egyszer már a kukában landolt.


2012. jún. 4. 13:25
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
Azért rákérdeztem volna, hogy na jó... de a csirkékkel mivan? :D Egyszer nálunk is bedöglött a fagyasztó, mire észrevettük kiengedett minden. Nagyüzemi főzés lett belőle, hús leves, pörökölt, főzelék, meggyszósz, meggyes pite, meggyes rétes, meggyleves. Semmit nem dobtunk ki, inkább meghívtuk a családot vacsorázni, szóval ezt a dumát sem hagytam volna annyiban, de ez én vagyok! :)
2012. jún. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
0%

Nem olvastam el a válaszokat, már nagyon sok volt.


De nektek volt gusztusotok a kukából kiszedett csirkéket berakni a kaják közé...? Hát izé...

2012. júl. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó. Nem gondolod h talán be volt csomagolva??
2012. júl. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
A férjed ötlete tetszik.
2012. okt. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!