Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt?

Miért csinálják ezt?

Figyelt kérdés

Szóval fiú vagyok és nagyon szeretem az állatokat, főleg a kutyákat. Ezt az osztálytársaim is tudják,és mindig aztmondják hogy csicska meg b*zi(Ez egyébként nemigaz, mert a lányokra hajtok nem fiúkra és az öltözködésem se olyan).Meg mondják hogy ezért nem lesz soha barátnőm,meg senki nem fog velem kapcsolatot kialakítani, és mindezt azért mondják mert szeretem az állatokat.(A barátnős rész az lehet igaz, mert még nem volt egy igazi kapcsolatom sem)Bár lehet hogy még fiatal is vagyok hozzá.

Szóval miért csinálják ezt meg miért érzik olyan gáznak a fiu létemre állatbarát vagyok?És igaz hogy emiatt nemlesz kapcsolatom?

Ha rossz kategóriába irtam sajnálom,de nemtdtam eldönteni hogy hova kell.


13/F



2012. jún. 6. 15:50
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Nyíregyházától kb. 30km-re lakom egy faluban
2012. jún. 6. 16:22
 12/22 anonim ***** válasza:
2012. jún. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
A lányok többsége is szereti az állatokat, ez nem hogy hátrányt, hanem előnyt fog jelenteni. 13 évesen persze, hogy nem lehetett komoly barátnőd, ilyen idős korban gáz lenne, ha lett volna. Akik ilyennel csúfolnak, egyszerűen irigyek rád valamiért, meg amúgy is néha csak úgy piszkálják egymást az emberek. Ne foglalkozz velük, valószínűleg buták és korlátoltak, meg hát ahogy írtad, hogy kis faluban laksz, lehet a családi hátterük is ilyen, nem tanultak illemet sem. Persze nem akarom a vidékieket leszólni, Isten ments, de valljuk be, ott sűrűbben előfordul, hogy valakit egy általános dolog miatt kinéznek a közösségből. Olvastam egyszer, hogy valakit a bidéje miatt utált ki a falu. Nem is tudták mi az, de mikor megtudták hogy az az alsó részek tisztítására szolgál egyből összesúgtak az emberek, hogy vajon miért kell az neki, és végül a boltban sem szolgálták ki. Van ilyen sajnos, ha úgy gondolod, középsuliba menjél más városba, kollégiumba.
2012. jún. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

szerintem igen is van veled baj (na nem annyi, mint a többivel)


mindaddig, amig be nem írtad azt a pofonlekeverőset, azt gondoltam, hogy nahát, vannak még ilyen fiúk, nem csak agyhalottak? dejó!


viszont az a pofozkodós rész teljesen elrontotta ezt a képet. ugye tudod, hogy nem csak agresszióval, meg erőszakkal győzheted le őket? hanem pl. intelligenciával, ami sokkal nagyobbat üt bármelyik fizikai bántalmazásnál. 13 évesen még ne gurulgass be..

2012. jún. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló:Intelligenciával is lehetne az igaz, de én már mindent próbáltam, és a végén már amikor a szóbol nemértettek már annyira elbizonytalanodott a helyzet, hogy muszály voltam erőszakhoz folyamodni.De hát a hülyéje abból sem ért.

Utolsó előtti:Vidéki vagyok, de vérosban járok iskolába és nem a falubeliek mondják rám ezeket , hanem a városiak

2012. jún. 6. 18:14
 16/22 A kérdező kommentje:
városban*
2012. jún. 6. 18:15
 17/22 anonim ***** válasza:
a kutya sokszor többet ér az embernél, ezt ne feledd.
2012. jún. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Igaz :)
2012. jún. 6. 18:24
 19/22 A kérdező kommentje:
16:24-es köszi szépen a linket.Az elsőt lehet megpróbálom,hátha tudok valamit segíteni én is
2012. jún. 6. 18:30
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Jól vagy, ember? A kutyákkal lehet a legjobban csajozni.
2012. jún. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!