Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt?

Miért csinálják ezt?

Figyelt kérdés

Szóval fiú vagyok és nagyon szeretem az állatokat, főleg a kutyákat. Ezt az osztálytársaim is tudják,és mindig aztmondják hogy csicska meg b*zi(Ez egyébként nemigaz, mert a lányokra hajtok nem fiúkra és az öltözködésem se olyan).Meg mondják hogy ezért nem lesz soha barátnőm,meg senki nem fog velem kapcsolatot kialakítani, és mindezt azért mondják mert szeretem az állatokat.(A barátnős rész az lehet igaz, mert még nem volt egy igazi kapcsolatom sem)Bár lehet hogy még fiatal is vagyok hozzá.

Szóval miért csinálják ezt meg miért érzik olyan gáznak a fiu létemre állatbarát vagyok?És igaz hogy emiatt nemlesz kapcsolatom?

Ha rossz kategóriába irtam sajnálom,de nemtdtam eldönteni hogy hova kell.


13/F



2012. jún. 6. 15:50
1 2 3
 21/22 Antispecista válasza:

Hat az utolson nagyot rohogtem; es amugy igaz :) (a kutyust akinek a potpapaja vagyok pin@magnesnek hivtam... :-D)


Ami a kerdesedet illeti: mindenki elmondta amit gondolok :) Annyit tudok hozza tenni, hogy en vegan vagyok es antifajista; es hidd el, nincs gondom a lanyokkal... ;)

Ha viszont tenyleg erdekel az ember-allat tema ajanlom figyelmedbe ezt a honlapot: [link] es ezt a filmet: [link] Joaquin Phoenix narraciojaval es Moby zenejevel. Alapmu!

2012. jún. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:

CSáó!

Szerintem szard le az osztálytársaidat én már tapasztaltam hogy egy kutya sokkal többet jelenthet mint egy ember

válaszz olyan lányt aki szereti a kuytákat állatokat

remélem segitettem

2012. jún. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!