Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit reagálnál, ha így jönne...

Mit reagálnál, ha így jönne haza a 21 éves lányod?

Figyelt kérdés

Lányom 5 éve van párjával, aki 24/F, most fejezte be az egyetemet. Három éve együtt élnek albérletben, a rezsit és a költségeket mi, illetve a fiú szülei fizetjük közösen.


Tegnap este azzal állított haza a lányom a párjával, hogy bár fogamzásgátlót szedett, mégis teherbe esett. Megtartják a babár, sőt titokban összeházasodtak, 2 barátjuk volt a tanú. Szeretnék felnevelni a babát, a fiú dolgozni fog, a lányom pedig egy évet halaszt, aztán befejezi az egyetemet.


Azt sem tudtam, mit reagáljak erre. Szó nélkül elmentem otthonról, annyit mondtam, hogy sietnem kell. Éjszakai műszakos vagyok, így ez kapóra jött. Most az édesanyámhoz mentem, neki még nem szóltam a dolgokról. Ki kell találnom, mit reagáljak erre, addig nem megyek haza. Ti mit tennétek?


2012. jún. 13. 13:27
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
72%
13/59 Ha mindenki így gondolkodna, és viselkedne, mint te,akkor egy családban sem lennének problémák!Irigylem ezt tőled egy kicsit:)
2012. jún. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
46%
én őszintén szólva azt sem értem, hogy tulajdonképpen mi is a problémád. a felnőtt lányod férjhez ment, és gyereket vállalnak... ÉS?
2012. jún. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
61%

Első körben rosszul esett volna, ha nem hívnak meg az esküvőre a helyedben, de a magyarázat érthető. Támogatni kéne őket. Később nagyon megbánnád, ha nem örömmel várnád az unokádat.

Akik az albérletes témáról írtak: tanulnak, nem vették fel őket koleszbe. Ha szülők megengedhetik maguknak, hogy fizessék az albérletet, akkor miért ne. Nekik most a tanulásra kell koncentrálniuk, később dolgozhatnak eleget. A srác találni fog munkát, később a lány is, ha befejezte a sulit.

Inkább légy büszke a lányodra, hogy így is megtartják a babát. Később adódhatnak az életben a jelenleginél nagyobb problémák is. Tökéletes helyzet nincs.


(Azért egy utólagos, szűk körű lagzit tartanék :))

2012. jún. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
11%
Nem nem vagyunk egyformák,én meg egy hü.lye elkényeztetett kis pi.csa voltam,aki élvezte a helyzetet....ennyi a válasz,én is utálom azt aki voltam.Szerencsére azóta változtak a dolgok!Ezért nem akarom ugyanezt a gyerekemmel!
2012. jún. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
44%
ma 14:09 A lényeg akkor, hogy tanultál belőle! S ne utáld az akkor énedet, mert olyan voltál, inkább örülj, hogy sikerült rájönnöd mi a helyes:)
2012. jún. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
3%
Hát igen,csak ha nem csesztem volna el annyi pénzt,hanem félre raktam volna,akkor most jó volna :)
2012. jún. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
79%
Gratulálnék,és azt azért hozzá tenném,h örültem volna,ha ott lehetek az esküvőjükön,és segítenék nekik mindenben...Amiket leírtál,az alapján teljesen felelősségteljesek...Egyébként van alapja annak,amit mondtak,h abortuszra akartátok volna rábeszélni őket?mert akkor érthető a reakciójuk..
2012. jún. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
75%
Gratulálnék.
2012. jún. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
44%
36-os és szerinted ki a francot érdekel, mi lett volna, ha félrerakod a pénzed???? Ne más kérdésénél sirasd az ifjúkorod, oké? Azt hiszed megjavultál, pedig még most is egy elviselhetetlen fruska vagy.
2012. jún. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
32%
14/22 Te akkora b//unkó vagy!Húzzál már innen.
2012. jún. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!