Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjemnek az is baj, ha...

A férjemnek az is baj, ha pénzem van, az is ha nincs. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

mindig ellenem van, ha pl fizuemelést akarok kérni, vagy munkahelyet akarok váltani, hogy többet keressek.

amikor meg pl most, a megtakarításomat akartam megemelni (lakásra gyűjtünk) határozottan lehülyézett, 100 érvet sorolt miért ne emeljem a végén azt is kihozta belőle, hogy szüntessem meg.

de amikor meg nem volt állásom, ill. nem volt bejelentett állásom, folyamatosan a kapcs. végével zsarolt, hogy velem nem lehet alapozni.


megmondtam neki ezt, hogy ha van pénzem, az a baja, hogy nem értünk egyet,meg nem működik a kapcsolat, ha nincs meg az a baja, hogy ő mindenképp azt nézi, hogy hogy nem működik, és hogy lehet ez, amikor egy a csónak.


erre annyit mond, hogy csak fújom a magamét, csináljak, amit akarok.


hogy lehet valaki ilyen? hogy lehetetlenné teszi a másikat??? mit tegyek?


2012. jún. 16. 20:32
1 2 3
 21/30 Shaddark ***** válasza:

Hát, az igazi az lenne ha ő is írna de ez egy olyan kapcsolatnak tűnik amiben amit el lehet rontani az el is van.

Ennél még az is jobb lenne ha verne - akkor legalább tiszta a kép, lelépsz és annyi. De ez a rólam szól minden dolog ez gáz. Eleinte is ilyen volt vagy csak ilyenné vált?

A gyereknek amúgy nem kell ám sok étel :)) Ha 35 évesen még vár az az én olvasatomban arról szól hogy ő csak a saját boldogságával törődik, nem érdekli senki és semmi. Nem akar mert nem vágyik családra ahol neki is ki kell vennie a részét mindenből, nem róla szól már akkor az élet. A nélkül kényelmesebb az tény de könyörgöm ha 35 évesen még nem szánta rá magát akkor mit akar az élettől?

Én tényleg ajánlom azt a párterápiát, mert legalább kiderül ő mit szeretne az élettől és te mit. Mert ahogy most éltek az szerintem az ő "álma", te pedig asszisztálsz bízva abban hogy majd jó lesz valamikor...

Ha elmentek, a kártyavár vagy összedől - jobb mint amiben most vagy ez is - vagy normális ház lesz belőle, de ez így nem jó csak neki. Én miért nem tudok egy ilyen alázatos nőt kifogni? :)) Bár én az ő kényelmes világában se érezném jól magam, egyedül csak látszólag párban...

2012. jún. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem most eléggé betelt nálad a pohár,úgyhogy most rögtön kellene határozottan lépned.Nem elválni,hanem egy utolsó esélyt még adni ennek a kapcsolatnak.Valahogy új alapokra kellene helyezni a kapcsolatot,elmondanod neki, hogy mire vágysz vele kapcsolatban,miben kellene szerinted neki változni és utána ő is mondja el, hogy szerinte neked miben kellene.Még ennyit talán megér a dolog.Gondolom a sok év alatt,már csak le tudod szűrni, hogy ezek után csillagos eget akarja neked leígérni,vagy semmit nem akar változtatni,vagy esetleg belátja, hogy hibázott és nem bánt veled úgy,ahogy egy nővel szemben kellett volna...

Mert "gondolom" ha továbbra is így viselkedik,azzal csak azt éri el, hogy egyszercsak kiszeretsz belőle,megundorodsz a testétől stb stb.... Jobb ha őszintén még egyszer elmondod neki.Ha pedig fenyegetve érzed magad mellette,akkor meg nincs értelme :/

2012. jún. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Ilyen emberrel egy percig sem szabad együtt lenni, nemhogy esélyeket adni neki!!!

Tapasztalat. Lelkileg meg fog nyomorítani, ha vele maradsz, és ha gyerekeitek is szültnek, akkor elszabadul a pokol, meglátod. Apám is ilyen mentalitású volt, tudom sajnos, miről beszélek :S De minket tesómmal szerencsére nem sikerült megtörnie (anyámat annál inkább).

2012. jún. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

amúgy mindig ilyen volt velem szemben, ill. a kapcs-ban. nem most változott meg.

amit a 8-as kommentemben írtam, azóta nem szól hozzám. szerintem dacol most az egója miatt

"....,elmondanod neki, hogy mire vágysz vele kapcsolatban,miben kellene szerinted neki változni és utána ő is mondja el,"

ezek legtöbbször úgy hangzanak, hogy tekintve, hogy nekem nincsenek vele szemben elvárásaim, csak az, hogy ne lehetetlenítsen el engem, neki velem szemben millió van, aminek mindig az a vége, hogy ő a tökéletes én azért nem tudok rá semmit mondani, hogy miben változzon-de hát nem is véletlenül mentem hozzá...és ilyen beszélgetéseknek mindig az a vége, hogy ő "szabályoz" engem, mert neki ez nem jó,meg az nem jó.

"belátja, hogy hibázott" ilyen még nem fordult elő :(

szerinte ő mindent jól csinál és jót akar.


jelenleg azt sem tudom, szerencsés e egyáltalán beszélgetést kezdeményeznem, teikntve, hogy én vagyok a megbántott fél. ugyanis akárhányszor ennek ellenére én közelítettem, a vége az lett, hogy meg sem bánta, nem is érdekelte mit okozott bennem.

2012. jún. 17. 11:45
 25/30 anonim ***** válasza:
Áh visszajöttem, hogy hátha érkezett válasz.Én a 22-es voltam. Nem tudsz esetleg valakihez elmenni 1-2 napra?Szüleidhez?Testvér?Esetleg egy barátnő aki egyedülálló és nem zavarnád?
2012. jún. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

nem szükséges elpakolni, mert alig vagyunk együtt, mert messze dolgozik. de sokszor használtam ezt, hogy megvonok valamit magamból tőle. a reakció mindig az volt, hogy akkor ős is. tehát ha leépítek, ő már csak azért is.


jelenleg megint zsarol érzelmileg most a kontaktmegvonással :( olyan tehetetlennek érzem magam. annyira nem jönne ki jól, ha én keresném őt.


annyira elszomorít ez a helyzet.

2012. jún. 17. 16:26
 27/30 anonim válasza:
Kérdezd meg tőle hogy miért baj, hogy ha van pénzed.
2012. jún. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

azt mondta, azért, mert úgy gondolja magamnak gyűjtök, és nem is akarok vele alapozni. hiába mondtam, hogy nem. hogy az a természetes, hogy ha veszünk házat beleadom. nem győzte meg. a végén annyit mondtam ne te tudd már jobban nálam, hogy én mit gondolok, mire gyűjtök.


és amúgy ha komoly kapcs-m van, arra is jó, ha tudok lakást venni valakivel, de ha a párom elhagy, arra is, hogy egyszer vehessek. szerintem az a baja, hogy két oldalról be vagyok biztosítva ezzel. dehát ő is... neki is van pénze, pont így, pont ugyanígy két esetre akár. de ezt már nem mondtam neki, mert csak bonyolítaná mégjobban a helyzetet - mert ebből kihozná azt, hogy magamnak gyűjtök, most láttam be ezzel...

2012. jún. 24. 11:15
 29/30 A kérdező kommentje:

de amikor nem volt még így pénzem, akkor meg folyamatosan azzal támadt, hogy abból amiért ő dolgozik, "ne hogy azt higgyem, hogy csak úgy beletehetem a seggem a milliókba"

szóval akkor meg azzal jött, a pénzéért vagyok vele. és önző volt és szemét.

2012. jún. 24. 11:17
 30/30 A kérdező kommentje:
remélem nem válás lesz ebből.
2012. jún. 24. 21:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!