Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ellopjam a kulcsokat? Hogy...

Ellopjam a kulcsokat? Hogy győzzem le a félelmemet?

Figyelt kérdés

Szombaton volt a ballagásunk és ma találkoztam pár régi osztálytársammal és az ő haverjaikkal(bmx-esek és kimentem a skate parkba,mert megkértek,hogy csináljak képeket róluk,mert azok,akik szokták őket fotózni,most a sulijukkal vannak Párizsban és rajtuk kívül csak én tudok normális képet csinálni).

Beszélgettünk és az egyikük kitalálta,hogy ő elakar menni Horvátországba velünk.Lebeszéltük róla,de az egyik srác tudja,hogy anyának van egy nyaralója a Balaton partján és kitalálta,hogy menjünk el oda jövő héten egy kicsit pihenni,mert oda mi anyával már úgysem járunk és elég nagy ház.

Addig győzködtek,hogy vegyem el a ház kulcsait,amíg bele nem mentem.

Tökre rágerjedtek a témára,16-an mennénk,10-en kocsival,a többiek meg vonattal.Jövő héten amúgy is apunál lennék(a szüleim elváltak kiskoromban),olyankor anyával csak telefonon beszélek,ő nem beszél apával,apa háza előtt kitesz a kocsiból és ennyi.A bőrönd sem lenne feltűnő,mert 1 hétre sok ruha kell.


Olyan régen szeretnék ehhez a "klikkhez" tartozni és ott van az a fiú is,akit régóta szeretek nagyon és ő is jönne.És most rengeteg időt velük tölthetnék,a mai nap is tökjól sikerült,jófejek voltak velem.

De félek,hogy lebukunk és akkor bajban leszek.Az ő szüleik lazák,de anya borzasztó tud lenni néha.


A többiek viszont már tervezik,hogy miket csinálunk majd és nem akarom elrontani a kedvüket és én is nagyon szeretnék velük menni,mert annyit még sosem nevettem,mint amennyit ma velük.


Jönne 2 srác,akik egyetemisták,ők vezetnének,a többiek pedig 15-16-17 évesek.


2012. jún. 18. 15:57
1 2 3 4 5
 31/43 Shaddark ***** válasza:
Legalább rájön hogy két szülője van a gyerekének, és talán értelmesebben kellene az élethez állnia nem így...
2012. jún. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
100%
És jövőhéten mit mondasz apukádnak hogy mész? És anyukádnak hogy aj anya maradok még egy hetet?! Szerintem ne tedd! Inkább próbáld meg megkérni, hogy engedjen el egy hétvégére nem egy hétre abba hátha belemegy, vagy ha nem messze laktok mond meg neki hogy nézzen rátok mindennap ha gondolja, de egyébként is ilyen társaság aki ilyenre akar rávenni szerinted nem fognak mértéktelenül inni? És ha valami gond lesz mit csinálsz? Mivel 15évesek nem tudják hol a határ élvezik hogy hűű buli van igyunk aztán belefullad, ne legyél naív még jó hogy jófejek vele hisz akarnak valamit...
2012. jún. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 rotációskapa válasza:
100%
Beszélnünk kell kislányom...
2012. jún. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 Shaddark ***** válasza:

"Beszélnünk kell kislányom..."

:)))

2012. jún. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
100%

Először is bocs, nem olvastam végig a válaszokat.


Ami miatt írok: ez a kihasználás iskolapéldája. A fiatal, még nem a csapatban lévőt megkérik, hogy lopjon, cserébe a csapat tagja lehet. Ha bukta van a fiatal tag viszi a balhét, ha nincs jó mindenkinek (persze te nem is feltétlenül szeretnél menni a nyaralóba, dehát a csapat nagy úr).


Vedd észre, itt most kihasználnak téged. NEM AZÉRT SZERETNEK, AMILYEN VAGY hanem a nyaraló miatt.


Ha valóban szeretnél ide tartozni, akkor mondd el, hogy mit gondolsz a dologról (hogy nem szeretnél lopni, de szívesen lennél velük). Ha annak ellenére elfogadnak, hogy nem lopod el a kulcsot, akkor a társaság neked való, magadért szeretnek.

Ha nem, akkor meg keress magadnak más csapatot, itt csak egy balek lehetsz.

2012. jún. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is egyértelmű a lebukás! Azért kíváncsi vagyok a kommentek után a kérdező hogy döntött?
2012. jún. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
100%

Ne hagyd magad kihasználni. Baromira nem érdekled ezeket a fiúkat, csak Te vagy nekik az eszköz egy jó bulira. Ne találkozz velük többet!!!

23N

2012. jún. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
100%
Elgondolkodtál a válaszokon? Kb. 1 hónapja volt a hírekben, hogy egy weekend házban benn égett valaki, mert a nagy bulizás közben nem vették észre, hogy kigyulladt a ház. Ezzel is számolj, hogy piálnak, és dohányoznak majd. Szerinted ki fog ott maradni rendet csinálni neked? 16 ember nagy-nagy kupit bír ám csinálni. Nem beszélve arról, hogy mennyi cucc tűnhetne el, törhetne össze. Úgy hogy gondold végig, és ne csináld!!! Ezzel az erővel azt is kérhetik majd, hogy rabold ki anyukádat, vagy apukádat,vagy törjél be egy italboltba, vagy lopjál nekik kaját egy élelmiszer boltból, ha hozzájuk akarsz tartozni.
2012. jún. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
100%
Eddig hol voltak ezek a tökjófej gyerekek? Pedig te eddig is szerettél volna közéjük tartozni, ugye... Te, ha egy társaság feltételeket szab és olyasmire akar rávenni, amit amúgy sosem tennél meg, akkor értük se tedd meg. Tudod ezzel kezdődik az, amit később úgy fogalmazol meg, hogy:"sajnos rossz társaságba keveredtem." Érdekes amúgy, hogy egyetemista mit keres a 15-16 évesek közt. Tán nem valami naiv szűzikét, akivel könnyű elhitetni, hogy neki is jó lesz... Pedig nem lesz az, de ezt miért kötné az orrodra...
2012. jún. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
100%
Tuti, hogy lebuknál. Elmondod a szomszédaidnak, hogy bulit rendeztek, megengedte anyukád. Szerinted nem hívják fel, hogy tényleg megengedte-e? A másik, hogy a házibulik sokszor sülnek el rosszul, képzeld egy idegen társasággal. Elég, ha valaki túl sokat iszik és lelök valamit, vagy ha valaki agresszív lesz. Senki nem állna ki melletted mert nem vagy a csapat tagja, te pedig nem tudnád a kezedben tartani a dolgokat. És ha valami nem úgy alakul, ahogy szeretnéd, piásan nem fogod őket kitenni onnan az biztos, max segítséggel. Vegyetek ki egy hétvégére egy nagyobb faházat, persze a szüleid beleegyezésével. Akkor rögtön jobban figyelnének, mint így, hogy csak te viszed el a balhét.
2012. jún. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!