Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ellopjam a kulcsokat? Hogy...

Ellopjam a kulcsokat? Hogy győzzem le a félelmemet?

Figyelt kérdés

Szombaton volt a ballagásunk és ma találkoztam pár régi osztálytársammal és az ő haverjaikkal(bmx-esek és kimentem a skate parkba,mert megkértek,hogy csináljak képeket róluk,mert azok,akik szokták őket fotózni,most a sulijukkal vannak Párizsban és rajtuk kívül csak én tudok normális képet csinálni).

Beszélgettünk és az egyikük kitalálta,hogy ő elakar menni Horvátországba velünk.Lebeszéltük róla,de az egyik srác tudja,hogy anyának van egy nyaralója a Balaton partján és kitalálta,hogy menjünk el oda jövő héten egy kicsit pihenni,mert oda mi anyával már úgysem járunk és elég nagy ház.

Addig győzködtek,hogy vegyem el a ház kulcsait,amíg bele nem mentem.

Tökre rágerjedtek a témára,16-an mennénk,10-en kocsival,a többiek meg vonattal.Jövő héten amúgy is apunál lennék(a szüleim elváltak kiskoromban),olyankor anyával csak telefonon beszélek,ő nem beszél apával,apa háza előtt kitesz a kocsiból és ennyi.A bőrönd sem lenne feltűnő,mert 1 hétre sok ruha kell.


Olyan régen szeretnék ehhez a "klikkhez" tartozni és ott van az a fiú is,akit régóta szeretek nagyon és ő is jönne.És most rengeteg időt velük tölthetnék,a mai nap is tökjól sikerült,jófejek voltak velem.

De félek,hogy lebukunk és akkor bajban leszek.Az ő szüleik lazák,de anya borzasztó tud lenni néha.


A többiek viszont már tervezik,hogy miket csinálunk majd és nem akarom elrontani a kedvüket és én is nagyon szeretnék velük menni,mert annyit még sosem nevettem,mint amennyit ma velük.


Jönne 2 srác,akik egyetemisták,ők vezetnének,a többiek pedig 15-16-17 évesek.


2012. jún. 18. 15:57
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

És anyukádnak mit mondasz miért 2 hétig leszel apudnál?

21-nek nagyon igaza van.

2012. jún. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék azért h a kérdező h is döntött végül. Voltunk-e rá hatással, vagy már eldöntötte előzőleg h mindenképp "bevágódik" annál a csapatnál.
2012. jún. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
Egyértelműen nem lehetnek túl jó fej srácok, ha erre bíztatnak. Nyilvánvaló h kihasználnak és érdekből barátkoznának veled. Még szép lenne, ha esetleg teherbe is esnél a nagy buliba...a többi baleseti lehetőségről nem is beszélve. Takarítás, meg ugye kaja stb....egy hétig enni is kell, vagy úgy gondolták, hogy a házzal jár? Sztem is felejtsd el! Szüleid kiakadnának telejsen, joggal.
2012. jún. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!