Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleségem állandóan cseszege...

A feleségem állandóan cseszeget, igaza van?

Figyelt kérdés

Szoktam inni, esténként munka után 3 sört, vagy üveg bort, hetente, kéthetente egyszer elmegyek a haverokkal kocsmázni.

Nem bántom, ha ittam, bár néha kötözködök.

De esténként amikor előveszem az üveget már nem szól hozzám és durcizik. Máskor meg cseszeget, hogy ne vegyek alkoholt, mert már alkesz vagyok.

De most vagyok fiatal, nincs gyerekünk, és egyébkéntis az egész napos munka után nekem ez jár.


Megígértem neki, hogy egy év múlva, mikor gyereket akarunk leteszem, de nem hisz nekem, ez is fáj, hogy nem bízik bennem.


Múltkor meg azt vágta a fejemhez, hogy felejtsem el a gyereket, mert ő egy alkoholistának nem fog szülni. Többször el is akart már hagyni.


2012. jún. 22. 15:54
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
94%
meg gondolom jár neked este a meleg vacsora és a sex, meg a tiszta otthon. és neki mi jár???
2012. jún. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
87%
férfi vagyok de nincs igazad kérdező. Amúgy kapni fogsz itt is a nők hisztijéből :D
2012. jún. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 A kérdező kommentje:

Nem, nem veszekszek a vacsoráért és a tiszta lakásért, ha éppen nincs. Mondjuk a szexért már igen. Azért mert ittam már nem lehet velem szexelni?

Ez a másik, ha iszom nem nyúlhatok hozzá.

Amúgy én dolgozom, ő otthon van és tanul. Meg egyébként kedves vagyok vele, nem vagyok egy tahó állat. Mindent megkap amit szeretne.

2012. jún. 22. 16:08
 14/50 anonim ***** válasza:
94%

"De abba fogom hagyni, csak nem értem miért kéne abbahagynom, amíg nem akarunk gyereket."


Szerintem siralmas dolog naponta inni. Miért csak egy nemlétező gyerek miatt szoknál le? A feleséged nem elég indok?

2012. jún. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
94%
Te mennyire szeretnéd, ha egy büdös, részeg pasi rád mászna?
2012. jún. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
96%

Megnéznélek akkor, amikor iszol. Szerintem az mindenre választ adna.

Nincsen visszataszítóbb egy ittas embernél.

2012. jún. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
92%

Véleményem szerint ez nem kevés mennyiségű alkohol... Egyébként sem bírom a részeg/spicces embereket, de a páromtól se fogadnám el. Időnként(havonta 1x) lecsúszik egy cider, és annyi! Normális esetben szerintem nem ennek nem kellene mindennaposan előfordulnia, hogy egy üveg bort megiszol. Nem így kell kikapcsolódni.

Azt mondod, otthon van, tanul, és ezért biztosan hálás is neked, hogy dolgozol. De komolyan, neki jut idő kikapcsolódásra? Tudod, ami neked jár...

És mégegy megjegyzés... "Megígértem neki, hogy egy év múlva, mikor gyereket akarunk leteszem"... tehát miért is mondod, hogy nem vagy alkesz, ha te is így fogalmazol, hogy le kell majd tenned?? Bocs, ez a véleményem...

2012. jún. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
91%

Én nem cseszegetnélek hanem kivágnálak mint a macskát...


Üveg bor után még kivánjon téged? Bűzlessz a piától,mi kivánnivaló lenne rajtad?

Következő kérdésed itt az lesz,hogy " a feleségem válni akar,mert alkoholistának tart,mit tegyek"

2012. jún. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
92%

Csak figyelmeztetlek,és nem cseszegetni akarlak,de nekünk majdnem ráment a házasságunk az ivászata miatt...

1-1 sörbe kiegyeztem volna,de mikor már többet ivott,és a szeme keresztbe állt,meg nem forgott a nyelve...hát,falra tudtam volna mászni tőle.

Arról nem is beszélve, nagyon illúzióromboló tud lenni egy részeg férfi.

Ez ment éveken át. Aztán történt egy dolog, ami miatt már válni akartam tőle.Végül megbocsátottam,és újrakezdtük.Azóta szinte alig iszik, megszerezte a jogsit is.De ilyen "javulás" ritka,mint a fehér holló...

2012. jún. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
97%

"Mindent megkap amit szeretne."


ő egy olyan embert szeretne,aki nem vedel mint a görény

ezt pl nem kapja meg


na?

2012. jún. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!