Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmennétek ilyen helyzetben a...

Elmennétek ilyen helyzetben a párotok nélkül nyaralni?

Figyelt kérdés

Van egy üdülési jogunk, már kis taknyos korom óta minden évben ott nyaralunk a családdal. Tavaly nem mentem el mert nem álltunk úgy anyagilag. Idén anyukám meghívott engem és a páromat is hogy menjünk le, ők állják az egészet. Örömömben majdnem elsírtam magam amikor megtudtam. Összesen 8an mennénk le (a mostoha apám részéről jönne a két fia is és az egyikük párja). De kiderült hogy mostoha apám nem jön le mert dolgoznia kell. Ezért nagymamám jönne helyette. Viszont a párom nagyon vonakodik mert azt mondja neki az a nyaralás ha nem lehet együtt nagyimmal. Ez az egyik indok, a másik hogy ő úgy szeret nyaralni hogy költekezhet. Na már most nem igazán állunk úgy anyagilag hogy össze-vissza költekezzünk. De nem kell főznünk magunkra, félpanziós az ellátás, szóval étteremben ennénk minden nap. Természetesen azért egy kis fagyi meg ilyesmi beleférne. Ha itthon maradnánk, többet költenénk, már csak a kajára is. Plusz, úgy van az apartman hogy egy 4 és egy 2 személyes. Nagyim felajánlotta hogy miénk legyen a 2 személyes. De így sem. Nekem viszont borzasztó sokat jelent ez a nyaralás, tudom hogy nagyon sokáig nem lesz lehetőségünk elmenni sehova egy darabig. Arról ne is beszéljünk hogy még én voltam az önző mert szerettem volna ha eljönne.


Szerencsére most már csak elméleti a kérdés, de kíváncsi vagyok ki hogy döntene ebben a helyzetben.


2012. jún. 23. 11:29
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
én mennék :)
2012. jún. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!