Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apukámat zavarja, hogy a...

Apukámat zavarja, hogy a párom 2 hónapja itt alszik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már 2 hónapja minden nap itt alszik, apukám szerint élősködik rajtunk a párom. Ami persze nem igaz, mert munka után otthon lefürdik és eszik, itt nálunk csak alszik.

Ritka, hogy együtt vacsorázunk itt nálunk, akkor is én csinálok neki vacsorát (pizza, melegszendvics stb.) vagy amit apu főzött ebédre azt esszük. Nem vagyunk gazdagok de nem vág minket földhöz ha néha itt eszik. Én még nem is ismerem a szüleit, lehet hogy apukámat ez zavarja.

Mit mondjak neki, hogy ne legyen ilyen ellenséges? Nem tölt itt sok időt, reggel 6kor elmegy, este 8-9 felé jön csak fel hozzám. Egyáltalán nem érzem, hogy kihasználna minket, sőt a kívülállóknak inkább úgy tűnhet hogy én használom ki őt. 2 naponta megyünk el valahova, elvisz vacsorázni, beülünk valahova inni (én üdítőt, ő sört).

Idegesít hogy apukám néha-néha elejt egy ilyen megjegyzést hogy mi tartjuk el a páromat (a párom többet keres mint anyukám és apukám nyugdíja együtt!).


2009. júl. 7. 20:50
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
92%
Lehet, hogy apukád nem akar direktbe beleszólni a magánéletedbe, de egy apának nem könnyű lenyelnie, hogy a lányát a saját lakásában dugja egy srác, aki semmiféle elkötelezettséget nem vállalt a lányáért eddig. Sőt te még nem is ismered a srác szüleit. Nem sok jót gondolhat a barátodról, függetlenül attól, hogy ő valójában milyen. Az általam ismert apák nagy része két lábbal rúgná ki azt a srácot, aki fel akarna járni a lányához "aludni". Ehhez képest apukád nagy önmérsékletet tanúsít.
2009. júl. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
98%

Na jol van mar, nem kell ezt ennyire felfujni!

Most miert oltanak ennyire nem tudom? (mintha ok nem lettek volna valamikor 18 evesek :)

Szerintem apadnak az a problemaja, hogy

1.tul rovid ido utan (1-2 honap) + tul hirtelen (egybol ottalszik nalatok sokat, nem csak ugy hogy mar ideje egyutt jartok es a szuleid is ismerik es te is az o csaladjat) + tul soxor (a het majdnem egeszet) alszik nalatok a baratod

2.valaki szereti meg rajta kivul is az o kis lanyat (Teged)

3.eddig o volt az ur a hazban es most van egy uj jovevenyetek is


Ha tenyleg szerelmes beled a baratod, es persze te is bele, akkor en egy nagyon erett es konnyu megoldast javaslok:

Majd amikor nincsenek a csajok a kozelben akkor a baratod mondja meg apukadnak, hogy te mondtad neki hogy "kicsit tobb csaladi eletre vagytok" es hogy neharagudjon, nem akart kellemetlensegeket okozni, blablabla.

Ebbol apud levonhatja, hogy felelossegteljes normalis ficko.

Namost sztem azt kene csinaljatok, hogy mondjuk vasarnaponkent (vagy minden 2.vasarnap) szulokkel vagytok igy adva egy eselyt a megismeresre.

Es egy heten 1-2 alkalommal o alszik nalatok (ilyenkor hozhat egy uveg bort a vacsihoz apudnak vagy csak valamit, hogy azert lassak nem oket akarja lehuzni egy zsiroskenyerrel) es neked is kene ott aludnod naluk....figyi, sztem ess tul a szulokkel valo talin hamar, lehet tok jofejek csak meg nem is ismered oket :)

Es egy heten egyszer csak ki lehet birni oket egy felorara :)

Aztan majd meglatjatok hogy alakulnak a dolgok!

Udv

2009. júl. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
100%
Engem is zavarna, ha valaki beköltözne az én lakásomba, még akkor is ha szimpatikus emberről van szó.
2009. júl. 8. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem sört iszol és miért volt lényeges kiemelni azt, hogy mit iszol?
2009. júl. 8. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
100%
hat en sem neznem jo szemmel ha a lanyom 2 honapi ismeretseg utan hozna nekem a batratjat mindeneste nalunk aludni biztos,lehetsz hogy szova tennem sooot egyenesen elleneznem meg ne aludjunk mar 2 honapi ismeretseg utan minden ejjel egyutt meg most az udvarlas meg a kenyeztetes idejenek kellene lennie...
2009. júl. 8. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
100%
miért nem költöztök albiba?
2009. júl. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
86%
na ez az! ha annyira jól keres költözzetek albiba! én téged is kirugnálak otthonról egyébként. Nekem még csak 1 éves a gyerekem, de remélem nem lesz ilyen hülye gondolkodása. Én amíg otthon laktam az udvarlómat csak úgy fogadhattam, hogy nyitva volt végig a szobaajtóm. Amint elköltöztem úgy keféltem és pasiztam ahogy akartam. Ja és a házimunkát már 8 évesen elkeztem.
2009. júl. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
100%

en nem neznem el h minden este az en lanyom egy fiuval fekudjon le egy agyba


nem vagyok regi modi vagy ilyesmi de en mint csalad fentarto nem nezzem jo szemmel hiaba vagytok egyutt X ideje de akkor sem jo

2009. júl. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 A kérdező kommentje:

Jó sokan irtatok.

Szóval: szüleim ismerik mert vasárnaponként ha együtt vagyunk szoktak beszélgetni.

Azért nem költözünk albérletbe mert én szeptembertől tanulok, párom se lenne otthon csak sete én meg nem akarok egy albérletben kuksolni délutánonként.

a gimnázium amibe járok 5 évig tart, szeptembertől indul az utolsó. Utána még megyek főiskolára. Ha a főiskola mellett eltudok menni dolgozni akkor össze fogunk költözni. Addig nem.

Már szóba került ez is, hogy akkor fogjuk anyámat, elmegyünk vásárolni mondja meg mi kell (hülyeséget nem akarunk venni!) és a párom fizet és főz. De a szüleim ebbe sem egyeznek bele.

Azért nem ismerem a szüleit mert attól félek, azt fogják mondani hogy én nem vagyok megfelelő barátnő a fiúknak!

(Mikor megszülettem nem törték el a kulcscsontomat hanem meghúzták a jobb kezemet és kb 45%ban lebénult. Tudom használni de nem mindent tudok megcsinálni. Ezért is nem végeztem eddig házimunkát. És ezért nem tudtam elmenni idén nyáron sem dolgozni!)

Mivel ez nem tartozik a kérdéseimhez azért írtam le.

Azt hogy én nem sörözök azért írtam le, mielőtt valaki azt hinné hogy én is azok a fiatalok közé tartozom akik eljárnak bulizni meg diszkóba. Nem én helyette takarítok és rendet tartok.

2009. júl. 8. 09:47
 30/44 A kérdező kommentje:
Nem csak pizzán élünk de este 9 után már kinek van kedve főzőcskézni? Egyébként én most tanulok főzni.
2009. júl. 8. 09:48
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!