Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apukámat zavarja, hogy a...

Apukámat zavarja, hogy a párom 2 hónapja itt alszik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már 2 hónapja minden nap itt alszik, apukám szerint élősködik rajtunk a párom. Ami persze nem igaz, mert munka után otthon lefürdik és eszik, itt nálunk csak alszik.

Ritka, hogy együtt vacsorázunk itt nálunk, akkor is én csinálok neki vacsorát (pizza, melegszendvics stb.) vagy amit apu főzött ebédre azt esszük. Nem vagyunk gazdagok de nem vág minket földhöz ha néha itt eszik. Én még nem is ismerem a szüleit, lehet hogy apukámat ez zavarja.

Mit mondjak neki, hogy ne legyen ilyen ellenséges? Nem tölt itt sok időt, reggel 6kor elmegy, este 8-9 felé jön csak fel hozzám. Egyáltalán nem érzem, hogy kihasználna minket, sőt a kívülállóknak inkább úgy tűnhet hogy én használom ki őt. 2 naponta megyünk el valahova, elvisz vacsorázni, beülünk valahova inni (én üdítőt, ő sört).

Idegesít hogy apukám néha-néha elejt egy ilyen megjegyzést hogy mi tartjuk el a páromat (a párom többet keres mint anyukám és apukám nyugdíja együtt!).


2009. júl. 7. 20:50
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
100%
Meg azt sem értem, mit értesz azon, hogy a szüleid ismerik a srácot, mivel vasárnapi ebéd közben beszélgetnek. Hát én így tökre nem tudnék senkit megismerni, és nem csak azért mert ilyenkor az ember a modorosabb arcát mutatja, hanem egyszerűen ingerszegény és kevés a lehetőség ilyenkor a tényleges ismeretségre. De azt legalább tudják már, hogy csámcsog-e, az is valami.
2009. júl. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
100%
Ha bűnnek érzed a bulizást, és lenézed az ilyet akkor nagyon nagy gáz van veled. Először azt írtad, azóta takarítasz mióta ismered azt aki nálatok csövezik. Semmi pozitív nincs abban, ha valaki takarít egyébként, csak az negatív ha nem.
2009. júl. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:

Én is együtt lakok a barátommal anyukám lakásában, de úgy, hogy anyukám már 3éve elköltözött a párjához. (és nem a barátom túrta ki :p)

sztem apudnak az a baja, h kerülgetni kell egy vadidgent, még ha nem is ő tartja el.

ne legyenek gátlásaid, mutatkozz be a srác szüleinek, és ha ennyire szerettek együtt lenni, akkor néha te is aludj ott náluk.

2009. júl. 9. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 A kérdező kommentje:

Nincs bajom a bulizással, de én nem vagyok ilyen.

Eddig nem volt rá szükség hogy takarítsak mert anyukám megtette helyettem. El lettem kényeztetve (nem anyagi értelemben!) és SEMMIT nem kellett megtennem. Ehhez képest hatalmas változáson mentem át, akaratom ellenére is.

2009. júl. 9. 08:25
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!