Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Nem éreznétek magatoka...

Szülők! Nem éreznétek magatokat hibásnak ha ilyen helyzetbe lennétek? Nagyon fontos kérdés!

Figyelt kérdés

Fiam minket hibáztat, hogy alacsony lett és nem tudja

magát így elfogadni. 166 cm magas és 24 éves . Azt mondja, hogy miattunk

lett ilyen alacsony, tönkretettük az életét mert nem vittük hormonkezelésre amikor kicsi volt, és hogy gondolhattuk volna, hogy nem lesz magas.

Teljesen depressziós lett a fiam. Barátnője nem volt és azt mondta hogy nem is lesz, mert ő így nem szégyenkezik ez miatt és hogy kinevessék őt ez miatt.

Azt is mondta, ha lenne is barátnője aki alacsonyabb nála akkor is ilyen lenne ( depressziós, kerüli az embereket ) mert nem tudja igy magát elfogadni, hogy törpe lett.

Múltkor is mentünk az utcán és láttam rajta, hogy ez nagyon bántja ez a dolog. Mondta, hogy látod pl : őhozzá oda se tudnék menni, mert nagyobb nálam, és ha felvesz magassarkút akkor már majdnem 1 fejjel magasabb nálam.

Megmutatta , hogy látod ha ekkora lennék minden más lenne, ( lépcsőre felállt 1 szintet )

Nagyon bánt ez a dolog mert látom rajta, hogy ez miatt nem boldog, nem megy szinte sehova, bezárkózik stb...

Fejünkhöz vágja hogy miattatok lettem ilyen, nem kellett volna , hogy ő megszülessen.

Mit tanácsoltok mit csináljak ?


2012. jún. 26. 14:41
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Az én férjem fél fejjel alacsonyabb nálam!

Pont lesz.rja! :) és én is!

A fiaddal van egy kis probléma, ha nem tudja elfogadni magát! Azért a 166cm, nem éppen liliputi törpe kategória...szóval nem értem az ilyen szintű haragját irántatok!

2012. júl. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

szia.

nekem apukám 165 centi, a barátnője 178. no para, nagyon jól megvannak együtt :)

2012. júl. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Ha elfogadná magát olyannak, amilyen és tényleg szeretné magát, akkor bármelyik csajt elcsábítaná. Csak önbizalom kell, amit a legtöbb esetben egy barátnő hoz meg. Próbáld meg biztatni, hogy fogadja el magát. Mert gondolom úgy még nem próbált csajt szerezni, hogy ne agyalt volna közbe a magasságán.
2012. aug. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Én is és párom is 167 cm-esek vagyunk :) Több éve boldog kapcsolatban!!! Önbizalom, életcél, sportolás és menni fog :)!!! Alacsonyabbaknak is találnak párt és sok magas szingli is van, szóval nem ez számít!
2012. aug. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy nem azért nincs barátnője, mert alacsony, hanem azért, mert nem tudja elfogadni magát.
2012. aug. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
2012. aug. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Én is folyton panaszkodok anyának, hogy miért lettem csak 155 centi, tőle örököltem a magasságom (hiányát). De nem hibáztatom őt ezért, sőt lassan kezdem elfogadni. Amúgy meg nekem egyre inkább úgy tűnik, hogy alacsonynak lenni maximum koncerten hátrány, szóval...

15/L

2012. aug. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:

Szia

Lehet érdekesnek találod, h rád írok csak tetszett a hozzászólásod :)

Ha gondolod beszélgethetnénk

(És koncerten tényleg hátrány ha valaki alacsony ezért kell előre tolakodni) :D

22/F

2012. dec. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!