Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Nem éreznétek magatoka...

Szülők! Nem éreznétek magatokat hibásnak ha ilyen helyzetbe lennétek? Nagyon fontos kérdés!

Figyelt kérdés

Fiam minket hibáztat, hogy alacsony lett és nem tudja

magát így elfogadni. 166 cm magas és 24 éves . Azt mondja, hogy miattunk

lett ilyen alacsony, tönkretettük az életét mert nem vittük hormonkezelésre amikor kicsi volt, és hogy gondolhattuk volna, hogy nem lesz magas.

Teljesen depressziós lett a fiam. Barátnője nem volt és azt mondta hogy nem is lesz, mert ő így nem szégyenkezik ez miatt és hogy kinevessék őt ez miatt.

Azt is mondta, ha lenne is barátnője aki alacsonyabb nála akkor is ilyen lenne ( depressziós, kerüli az embereket ) mert nem tudja igy magát elfogadni, hogy törpe lett.

Múltkor is mentünk az utcán és láttam rajta, hogy ez nagyon bántja ez a dolog. Mondta, hogy látod pl : őhozzá oda se tudnék menni, mert nagyobb nálam, és ha felvesz magassarkút akkor már majdnem 1 fejjel magasabb nálam.

Megmutatta , hogy látod ha ekkora lennék minden más lenne, ( lépcsőre felállt 1 szintet )

Nagyon bánt ez a dolog mert látom rajta, hogy ez miatt nem boldog, nem megy szinte sehova, bezárkózik stb...

Fejünkhöz vágja hogy miattatok lettem ilyen, nem kellett volna , hogy ő megszülessen.

Mit tanácsoltok mit csináljak ?


2012. jún. 26. 14:41
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Én ismerek táborból olyan gyerekvigyázókat (a lány neve tutira Móni, a pasiét elfelejtettem), akiknél szintkülönbség volt... A CSAJ volt MAGASABB, legalább EGY FEJJEL!!!!


Amúgy nem tudom miért, de én szeretek a pasik hóna alatt mászkálni ^^... vhogy szeretek felnézni... 21/L

(Móni ha magadraismersz, légyszi küldj e-mailt, meg hogy mi lett veletek!!! )

2012. jún. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

A magyar pasik általában - tisztelet a kivételnek, mert tudom, hogy van! - kicsik. És ezt úgy mondom, hogy én csak 158 cm vagyok.

25/L

2012. jún. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
24%

Én 169 centi vagyok...hát nem vagyok egy jegenye az tény, de azért sosem éreztem magam TÖRPÉNEK!

És a pasim még így is alacsonyabb mint én!!:-D

De kit érdekel??

2012. jún. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Abban érezném magam hibásnak, hogy nem vettem észre időben, hogy gáz van a fejében. De amúgy nem.

Hormonkezelést nem adnak egészséges embereknek. Márpedig a 166cm nem abnormális, csak nem magas. Ennyi. A fiad pedig keressen fel egy pszichiátert, ha titeket hibáztat, mert valami nagyon nem stimmel nála.

2012. jún. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Ez ugye nem komoly kérés!! Vagy 14 éveset akartál írni!
2012. jún. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

én 170cm vagyok,volt 160cm-s barátom is,akit emellett egyáltalán nem zavart,ha magassarkút vettem fel...Imádtam vele lenni,az élet szeretetét,a humorát,mindenét...Szóval ez hozzáállás kérdése..(ja,és ha jól tudom neki addig sem,és azóta se nagyon volt nálam alacsonyabb barátnője)

a fiadnak max annyit üzennék,h a csajok nem a magassága,hanem a hisztissége és a komplexusai miatt koptatnák le maximum..

2012. jún. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Kezdjen magával valamit az a fiú. Én tegnap a nagybanin láttam egy olyan srácot, hogy majdnem hanyat estem, alacsony volt, szerintem 166 centitől is alacsonyabb, de olyan izmos, és olyan szép teste volt, hogy még a pasik is megnézték!! Pedig fel volt öltözve:-D

Járjon a fiatok edzőterembe!!

2012. jún. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg terápia kéne, mert extrém alacsony az önbizalma. A 166 cm nagyjából átlagos. Én mondjuk lányban vagyok ennyi, de utálom, amikor a velem egyforma magasságú srácok ezzel a "ha felveszel egy magassarkút, magasabb vagy nálam" szöveggel jönnek, főleg mert nem tudom, mi az istenért kell engem alapból olyan hülyének nézni, hogy felveszek egy olyan cipőt, ami megnyomorítja a lábam...
2012. jún. 28. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim válasza:

Szerintem emiatt nem a szülők hibásak, hogy nem nőtt meg a gyerek. Ilyen és kész. Mondjuk az már kicsit nagyobb gond, hogy emiatt ilyen kisebbségi komplexusa támadt. Kellene mellé egy barát (vagy esetleg egy barátnő), aki bebizonyítja neki, hogy akkor is élhet tökéletes életet, ha 10 cm-rel alacsonyabb, mint az átlag. Ha talán látná, hogy valaki a szülein kívül is elfogadja (azért a szülein kívül, mert gondolhatja, hogy a ők elfogultak vele), akkor már nem lenne depressziós, zárkózott, stb.

Én lány vagyok, és az egyik legjobb barátnőmnél 23 cm-rel vagyok magasabb. Én 173, ő 150 cm. Képzelhetitek, milyen viccesen nézünk ki egymás mellett az utcán. Kb. a vállamig ér, de nem igazán érdekel minket, a lényeg, hogy jól megvagyunk. Pláne ha még csatlakozik hozzánk a harmadik barátnőnk, aki kettőnk között van, ő van vagy 165 cm. Ilyenkor beállunk piramis alakba az utcán és úgy megyünk, tökre murisan nézünk ki :D na de amire ki akarok lyukadni az az, hogy igazából neki is rá kéne jönnie arra, hogy ha jófej, akkor a barátait/barátnőjét nem igazán fogja érdekelni az, hogy milyen magas, elfogadják úgy, ahogy van :))

2012. jún. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Abszolút nem vagytok hibásak. De a 166 cm nem is törpe! Az én párom 170 cm, én 171 cm vagyok. És? Soha nem zavart hogy alacsonyabb nálam, nem veszek föl magassarkút, attól még nem dől össze a világ. :) Csak meg kell találja a megfelelő lányt. Sok sikert hozzá!

27/N

2012. jún. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!