Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyám idegbeteg! Mit...

Az anyám idegbeteg! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tegnap délután amikor apával összebújva aludtunk akkor anya kirángatott a kanapéról és elkezdte mondani, hogy ne apának lotyóskodjak meg azt is megkérdezte, hogy "leszopni nem akartad?"

Erre kitört köztünk a veszekedés.


2012. jún. 29. 12:08
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
72%

Komolyan nem értelek titeket. Most miért lenne baj ha egy lány az apjával alszik? Manapság ez is ritka jelenség, mert inkább a gyűlölködés megy.

Néha amikor fekszek és nézem a tévét, apám lefekszik mellém és néha elalszunk, néha kapok puszit az arcomra, néha megöleljük egymást meg ilyenek. Persze nem napi szinten, és félreérthetően. Ez teljesen normális, nem kell mindent túlreagálni. Jobb mintha állandóan verne és szidna.


Amúgy máskor is ilyen? Próbáltál már vele beszélni? Szerintem apukád beszélgessen el vele egy kicsit. Nem lehet, hogy csak féltékeny, hogy esetleg veled egy kicsit többet foglalkozik?

2012. jún. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:

Sokszor ilyen gonosz, de ez a tegnapi volt eddig a legnagyobb húzása.


Lehet, hogy tényleg féltékeny mert apával már jó ideje nincsenek jóban.

2012. jún. 29. 12:54
 23/36 anonim ***** válasza:
65%
Hát én mondjuk ilyeneket nem üvöltöttem volna a lányomra, de ugyancsak megdöbbentem volna, ha összebújva alszik az apjával ennyi idősen. 6 évesen rendben van, de 17 évesen?
2012. jún. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
54%
én 27 éves 3 gyerekes anyuka vagyok!!!Még nem volt olyan nap hogy apukámmal ne öleltük pusziltuk volna egymást ......meg is halnék ha ez nem igy lenne!!!Ő nem egy férfi hanem az én drága apukám!!!!!!!!!!!!!!!!!!Mi az hogy ne feküdjön egy 17 éves lány az apukája mellet??AKIK EZT IRTÁK SZÉGYELJÉK MAGUKAT!!Saját magukat minösitik nekik tuti hogy nem sikerült jó kapcsolatot kialakitani a gyerekükkel és azért irnak ilyeneket!!melyik az a szülő aki nem vágyik arra hogy megszeresse a gyermeke??Akár hány éves is....3 fiam van és a legjobb dolog ha odabújnak mellém!!!!!!
2012. jún. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
68%

A te nézőpontodból te összebújsz fateroddal mert szereted.

Nincs ebben semmi rossz.

Az ő nézőpontja ugyanez.

Muterod mást lát ebben.

Ki a hibás ?

A rendszer, az a rendszer aminek te is ugyanúgy részese vagy mint muterod vagy faterod. A rendszert hívhatnánk akár úgy is hogy az emberiség. Nem muterodnak kell itt megváltoznia hanem az egész társadalomnak, amibe persze ő is beletartozik.


A mai világban ha valaki szereti a lányát előbb-utóbb valakinek eszébe fog jutni hogy pedofil.

Vagy ha pl egy fiú átölel egy lányt aki csak a barátja akkor a lány pasija egyből azt hiszi hogy akar valamit.


Ezek a közösségromboló gondolatok a reakció miatt működnek hosszútávon. Ha nem reagálsz, és faterod se akkor muterodnak egy idő után eszébe jut hogy talán vele van baj. De ha elkezditek támadni akkor reagál rá. Ugyanúgy ahogy ti is rá. Ugyanez a helyzet a lánnyal a pasijával, meg a fiúbaráttal. Meg sorolhatnék még 100 ilyet. Ha gondolod privátban adok tanácsokat. Sok fajta helyzettel találkoztam már.

21/F

2012. jún. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
84%

Előző vagyok.

Egyébként elég megnézni itt a hozzászólásokat.

Itt, vagy bárhol.

Mindenki azt hiszi hogy neki van igaza és a másiknak nincs.

Ez is épp olyan közösségromboló mint a másik téma.

Mindenkinek igaza van.

Mindenki úgy látja ahogy látja.

Eltérő dolgokat tapasztalunk meg a világban, és máshogy látjuk a dolgokat. De miért kell ezért bántani a másikat ?

Ha barátságosak vagytok egymással akkor is megmaradhat a nézőpontotok, és megbeszélhetitek egymással ki hogy látja.

Így talán még változna is pár ember álláspontja.

2012. jún. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
62%
23-as vagyok. Nekem nem természetes, mert én nem vagyok olyan kapcsolatban még az anyámmal sem, hogy odabújjak, apámmal pláne nem. A mi családunk nem ilyen típusú, nem is láttam hasonlót, így nekem furcsa ez.
2012. jún. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
31%
Többet anyámhoz sem szólnék. Bár én már attól is undorodom, ha apukám hozzámér :)
2012. jún. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
64%

Anyukád meghibbant,lehet,hogy mostanában nem mennek jól kettesben és féltékeny vagy ilyesmi...

Szerintem sincs semmi baj ha egy lány az apjával alszik stb.

2012. jún. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
64%

17 évesen nem szeretheti az apját?


Mindenki irkálja, hogy az anyja meghülyült, de azért lepontozzák azt aki azt írja, hogy normális dolog :)

Legalább ha tudnátok, hogy miket beszéltek... :)

2012. jún. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!