Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyám idegbeteg! Mit...

Az anyám idegbeteg! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tegnap délután amikor apával összebújva aludtunk akkor anya kirángatott a kanapéról és elkezdte mondani, hogy ne apának lotyóskodjak meg azt is megkérdezte, hogy "leszopni nem akartad?"

Erre kitört köztünk a veszekedés.


2012. jún. 29. 12:08
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:

"Apád hagyja ezt szó nélkül?"


Nem, elég sokszor kiosztja de megverni azért mégsem lehet.

2012. jún. 29. 12:31
 12/36 anonim ***** válasza:
41%
17 éves lány egyáltalán ne aludjon összebújva az apjával. Én sem aludtam összebújva a fiaimmal. Mindenkinek igaza van aki azt írta, hogy nem helyes, mert tényleg nem helyes. Ez már a leválás időszaka, nem az összebújásé. Anyád nem idegbeteg, te viszont össze akarod ugrasztani őket, azért provokálod anyádat. Átlátszó trükk.
2012. jún. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
51%
Igen, felfordul, mert undorító, hogy állandóan a mások bírálása megy ezen az oldalon, hogy mi helyes és mi nem, olyan kérdésekben, ahol teljesen magánügy a te véleményed, mert nem az volt a kérdés, hogy te mit tartasz helyénvalónak ebben a témában...
2012. jún. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
80%
Miért, te most mit csinálsz? Bírálsz... Valamint engem veled ellentétben nem zavar mások ellenkező véleménye, nem fordul fel tőle a gyomrom, elolvasom, és kész. Jogom van a saját véleményemet kinyilvánítani, mint ahogy neked is, engem abszolút nem izgat fel a dolog, elfogadom, hogy minden ember máshogy gondolkozik, nem fogok ezen lázadni.
2012. jún. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim válasza:
89%
Helyes nem helyes az se normális amit az anya csinált...
2012. jún. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
miért provokálnám?
2012. jún. 29. 12:37
 17/36 anonim ***** válasza:
30%

A "kövezzetek meg, de..." kezdetű véleményed másra utal, ne haragudj. Én nem a véleményedet bírálom, hanem a stílust. Nem éppen elfogadásra utal az, hogy kijelented, hogy mi nem egy apa-lánya kapcsolatban.

Nyilván nem pedofil az apuka és náluk természetes a testi közelség még akkor is ha a lánynak megnőtt a melle. Én le is köpném magam, ha ezért ilyennel gyanúsítanám a szerető apámat akárcsak egy pillanatra is.

2012. jún. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen van versengés anya és lánya között, amely pszichológiai értelemben fontos, egy gyermek életében, csak nem ennyi idősen. Ez abban a korban van, mikor "nekem apa lesz a férjem" c. mondatok hangzanak el.

17 éves vagyok, és én is szoktam ölelgetni, meg puszilgatni apukámat, mert ő az apukám, tehát semmi szexuális jellegű dolog nem jut még csak eszembe sem, mert ő nem férfi a szememben, hanem apukám. De nekem pl már évekkel ezelőtt is kellemetlen volt vele egy ágyban aludni (elváltak, és csak 1 francia ágy maradt a lakásban).

Jól mondták, ez már a leválás időszaka, nem az összebújásé.

Gondolom anyukádnak nem veled van problémája, hanem a kapcsolatukkal apukáddal, és most bűnbakot keres.

2012. jún. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
89%

Anyud nem minősítem :( Szomorú, hogy így veszekedett veled. Apuddal kellene megoldást találnotok. Szerintem anyud nem rád mérges, hanem apádra, de ezt csak ők tudhatják.

Az meg hogy együtt aludtatok, abban nincs semmi. Szeretitek egymást, bensőséges a kapcsolatotok.


OFF: Nem mocskolódni kell, hanem a kérdésre válaszolni. Mindenkinek más az értékrendje, így mást tart helyesnek, vagy helytelennek. DE ez nem azt jelenti, hogy ez nem normális

2012. jún. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
86%

Anyád tényleg egy idegbeteg, de továbbmegyek, elmebeteg. Aki ilyet mond a saját lányára, hogy leszopni nem akarod apádat, az beteg pszichésen, ezáltal nem lehet kalap alá venni a normális emberekkel. Sajnálom, ez van.

Az én lányom is csüng az apján, meg a férjemen is (a kettő nem egy személy) de nem jutna eszembe ilyet mondani....úristen

2012. jún. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!