Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyám idegbeteg! Mit...

Az anyám idegbeteg! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tegnap délután amikor apával összebújva aludtunk akkor anya kirángatott a kanapéról és elkezdte mondani, hogy ne apának lotyóskodjak meg azt is megkérdezte, hogy "leszopni nem akartad?"

Erre kitört köztünk a veszekedés.


2012. jún. 29. 12:08
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
62%
17 évesen is szeretheti az apját, meg 27 évesen is, meg 37 évesen is, de ennek a szeretetnek abban kellene megnyilvánulnia például, hogy főz valamit, vagy összetakarít nem pedig abban,hogy összebújva alszik vele. 17 évesen kész nő, legtöbbjüknek ennyi idősen már barátja van.
2012. jún. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 Shaddark ***** válasza:
93%

Mamádnak párkapcsolati gondjai vannak, és ahogyan 100 emberből 95 úgy ő sem azon filózik hogy mit rontott el, hanem bűnbakot keres.

Ezt meg lehet érteni mert bár nem helyes de mindenki más is így gondolkozik az egó uralta világban sajnos.

Neked azt tanácsolnám a szeretetet erősítsd magadban, próbáld a helyébe képzelni magad, milyen is az ha sok-sok éves kapcsolatod ott hever romokban és nap mint nap együtt kell élned ezzel.

Inkább próbálj segíteni neki, papáddal beszélni hogy ha szereti még akkor próbáljanak megoldást találni ne hidegháborúval öljék egymást. A megoldásra törekedj ötletekkel (Közös programok nekik, nyár van, menjenek el kikapcsolódni, önfeledten szórakozni a hétköznapokból), ilyesmik. Az hogy kihasználod a helyzetet és előnybe kerülsz mamáddal szemben a jobb érdekérvényesítési pozíció érdekében se nem szép, se nem jó dolog. Életed végéig bánni fogod ezt a hozzáállást, hogy segíthettél volna nekik megtalálni újra a boldogságot. Ha ehelyett önzésből nem ezt válsztod vissza fog ütni rád egész életedben - a te életed is boldogtalanná fogja tenni.

2012. júl. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Anyukádnak lehet csak rossz kedve volt, nem? Ha rossz kedvem van én is nagyon hülye vagyok, és olyat mondok, amit nem gondolok komolyan. De ettől függetlenül ez nagyon durva, nem értem mért baj, ha szereted apukádat.
2012. júl. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
37%

1. apukád lehet téged jobban szeret és előtérbe helyez téged ezért dühös rád és apukádra


2. pszichológus


3. ha tényleg idegrendszeri problémái vannak ajánlom a neuroptint ez egy vitaminos gyógyszer, de nagyon jó. pánikbetegeknek van elvileg, de bárki szedheti és nagyon hatásos nekem ez segített amikor nehezebb időszakaim voltak.:)

2012. júl. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim válasza:
53%
hallod, muterod azért méretes egy goblin lehet...:SSS
2012. júl. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Szerintem direkt játssz rá,húzd az agyát had dühöngjön :)

Ha ilyet kérdez nem akartad-e leszopni válaszolj olyasmit rá pl hogy már rég megvolt vagy hasonlót:D Ha bunkó megérdemli hogy legyen oka dühöngeni.

2012. júl. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!