Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek nincs hitele és nem is...

Akinek nincs hitele és nem is albérletben él miből és hogyan lett pénze saját lakásra?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvasom, h nincs hitelük, saját lakásban laknak. Fiatalok. Hogyan? Honnan? Ennyi mindenkinek alá toltak a szüleik egy lakást? Vagy honnan lesz lakásuk az embereknek? Mert ha jól keresel, és spórolsz, félreteszel havi 100.000-t az egy évben még mindig csak 1.200.000,- És valljuk be, ezt nem sokan tehetik meg. Honnan lesznek milliók egy saját lakásra???

2012. jún. 30. 00:08
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
38%
Félreértettél lehet, én nem számítok a nagymamám halálára és én is több időt töltök vele mint akárki más a bolygón, de ha nem én kapnám a házat akkor az egész gyerekkorom és az élete munkája veszne oda mivel az anyám ás kedves nagybátyám (vagyis anyám testvére) olyan faszántosul rendezte az életét, hogy amint a nevükre jutna valami vinné a bank és a többi amik sorba állnak....így mint írtam életbiztosításból ami 18 év után lejárt majd hozzáspórolásból van egy saját lakásom, plusz a családi ház is az enyém lesz, mert muszály lesz egyszer, és így vagyok én 23 évesen hitelmentes lakástulajdonos.
2012. jún. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
47%
Mindkettőnknek egy millió feletti a fizetésünk. Saját lakásunk is volt, de eladtuk őket, kipótoltuk és így vettünk egy házat. Szüleink is jómódúak, de nem kellett tőlük soha segítséget kérnünk.
2012. jún. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
26%
A férjemnek már nagyon régen meghalt a nagymamája. Most abba a 1,5 szobás panelban élünk hárman a kislányunkkal. Sajnos az én nagymamám is meghalt. Ha sikerül eladni azt a házat, kb 6 millát fogok kapni. (ha egyáltalán sikerül) Ha ez meglesz, megpróbálunk egy 3 szobásba költözni úgy, hogy amiben most élünk albérletbe adjuk ki. És már jöhet is a kistesó. Ha meg nagyok lesznek a gyerekek, az jöhet ide, aki hamarabb kirepül a fészekből. Az még elég messze van...
2012. jún. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
69%

Ahogy látom , sajnos javarészt örökléssel lehet lakáshoz jutni.

Bezzeg a 80'as években szinte ingyen kiutalták a szövetkezeti lakásokat mindenkinek.

Szar világot élünk, mai fiatalok.

2012. jún. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
25%

Nekem van egy ismerősöm (lány), aki régóta fizeti a Fundamentáját és nincs is túl magas fizuja, kábé mint nekem (200 nettó körül). Mostanában fog a párjával saját lakást venni (de a srác nem ad bele), elvileg a spórolt pénze+ a Fundamenta talán elég lesz egy két szobás totál lepukkant lakásra valahol bp külső kerületében...5-6 M körül van pénze. Oké de ez a csaj annyira smucig, hogy elmondani nem lehet, egy kávéra nem lehetett vele beülni mert "nincs pénze", holott ott figyelt a bankban a számláján...voltunk együtt nyaralni egy társasággal, mindenki evett-ivott, ő meg mindenre húzta a száját, meg volt sértődve hogy miért megyünk fagyizni, miért iszunk jegeskávét...nem akarta a barátnőmnek kifizetni az autópálya díjat.

Na hát így lehet spórolni átlagfizetésből. Szerintem nem éri meg.

2012. jún. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
30%
Örülnék ha nettó 200-at kapnék...bár meghülyülnék egy irodában...
2012. jún. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
nettó 200e egyáltalán nem magas fizetés, attól még hogy a 80 e se magas.
2012. júl. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
22%
Én és a párom elélünk a nettó 160 ezrünkből, lehet nem nagy, de arra pont jó, hogy ne kelljen előre számolnom hogy a kasszánál mennyit kell fizessek amellett hogy 80 nm-es családi házat plusz óriási kertet tartunk fent belőle. Amúgy látom megérkezett a sok életképtelen szerencsétlen akik lepontozgatják azt akinek jól megy...gondolkozni kellett volna...
2012. júl. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
Hát mindenki le lett pontozva szinte, nem csak az , akinek van saját lakása.
2012. júl. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
20%
Azok lettek a legjobban akiknek jól megy, és azok állnak még elfogadható százalékon akik a szülő általi s.egg alá tolást írták vagy gúnyosan kijelentették, hogy örökölnek az emberek így könnyű...az ilyen irigy, semmittevő emberek miatt áll így az ország.
2012. júl. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!