Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell időpontot kérnem,...

Miért kell időpontot kérnem, ha látni akarom a saját kis unokámat? Nagyon megalázó, hogy be kell jelentkeznem a saját fiamhoz meg a feleségéhez, hogy lássam a picúrt.

Figyelt kérdés
Az én időmben, 80-as években szültem, elképzelhetetlen volt, hogy ne bólogassak mindenre, amit az anyósomék mondtak, vagy akartak. 3 házra lakunk egymástól, és én úgy akartam, hogy akkor megyek át hozzájuk, amikor csak akarok, és azt csinálok az unokámmal amit akarok. Ehelyett megkértek, hogy szóljak mielőtt megyek, hogy nekik is jó-e a látogatás!? Így inkább nem is megyek hozzájuk. Nagyon fáj, hogy nem láthatom az unokámat! A fiam is, meg az unokám anyja is szívtelen, gonosz, szeretni nem tudó emberek!
2009. júl. 9. 10:36
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
71%
Mi az, hogy akkor mész amikor akarsz és azt csinálsz az unokáddal amit akarsz??? Hozzám még időpontra se jöhetnél az biztos. Ez nem szívtelenség. Ők egy külön család, azt csinálnak amit akarnak. Neked is megvolt a lehetőséged, hogy hogyan csináld. Te úgy csináltad, ők meg máshogy. Talán ha kedvesebb lennél és megértőbb, többre tartanának....
2009. júl. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Mi történt azóta?

Segítettek valamit a válaszok?

Kérlek reagálj valamit!

2009. júl. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 anonim ***** válasza:
84%

Akkor mész át, amikor csak akarsz? És azt csinálsz az unokáddal, amit akarsz, Ne haragudj, de te hol élsz???

Lehet hogy alkalmatlan időben toppansz be, arra nem gondoltál? Hogy a menyed éppen magányra vágyik, mert kicsit bedepizett... vagy épp mennének valahova. vagy a gyerek éppen alszik és végre tudnának kicsit szexelni vagy megnézni egy DVDt kettesben.


Ők KÜLÖN CSALÁD, ezt fogd fel. KÜLÖN ÉLETÜK VAN, amit élnek, csak te nem akarod őket hagyni.


Az utolsó mondatod meg... hát akkor inkább ne is menj, mert egy ilyen feleslegesen sértődős, hattyúhalálát játszó nagymama nincs hasznára egy unokának se. Inkább maradj meg magadnak!

2009. júl. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sose tudjuk meg mi történt. Nyilván a nagyinak nem tetszettek a válaszok így inkább nem is ír. Aki nem azt írta, amit hallani akar a mamika az szívtelen, gonosz, szeretni nem tudó ember (legalábbis is gondolhatja ez a jó asszony)
2009. júl. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem maga egy Őnző és Uralkodó típus!

Gondoljon bele,hogy maga épp pihenni szeretne otthon nyugalmat szeretne és épp akkor beállítanának a fiáék gyerekkel mindennel együtt?!Mit szólna?

Nálunk is megvannak a szabályok,és ez szerintem így helyes!

Fiatalok magánéletük van és lesz is!

A gyerekkel meg,hogy azt csinál amit szeretne meg amit akar,hát elég durva ha az én szüleim ilyen kijelentéseket tennének,10szer meggondolnám,hogy át e engedjem a gyereket...na mindegy Barátok köztbe a Magdi néni hasonló szitu ...

2009. júl. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:
77%

Hogy itt mindenki milyen szívtelen, gonosz, szeretni nem tudó ember. Miért nem lehet megérteni, hogy ez a nénike unatkozik, és ha ő át akar menni a fiáékhoz, akkor joga van hozzá. Tök természetes, hogy a "gyerekek" majd nem mozdulnak ki a lakásból, nem hívnak vendégeket, a másik mama se mehet, mert az már zavarhatja a nagyikát. A piros szőnyeg is legyen kikészítve mindig, a pezsgő behűtve. Az meg a minimum, hogy az unokával azt tehet a kedves nagyi, amit akar, hisz ő úgyis jobban tudja mire van szüksége egy gyereknek, hisz felnevelt már egyet.

Szánalmas egy öreglány lehetsz kedves mami.

2009. júl. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:
78%
Ja és szerintem ne te legyél felháborodva,annak is örülhetsz ha szóba állnak veled egyáltalán...
2009. júl. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:
77%
Hat kicsit elgondolkodhatna a hozzaszolasokon, szerintem nagyjabol, mindegyik igaz.Azota tortent valami????Hagyja oket elni az eletuket, es ne akarjon,a nyakukon lenni,csak amikor ok is raernek.
2009. júl. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:
69%
Ez tutti az én anyósom!Az tud csak ilyen alpárian viselkedni:.))BORZASZTÓ ÖNZŐ!Úristen,hogy süllyedhet le egy ember ennyire min Te??
2009. júl. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:
100%

5 hós kismama vagyok. Nálunk az a "rendszer" működik, meg gyerek születés után is az fog. Hogy ha valaki jönni akar akár a szüleim, akár anyósék, előtte telefon és hacsak nincs valami tényleg halaszthatatlan akkor jöhetnek. Ellenkező esetben mi is telefonálunk. Normális hogy tudom hogy mikor érnek ide, vagy hogy mi mikor fogunk oda érni.

És teszek is annak érdekében, hogy amikor szeretnének akkor jöhessenek. De ehhez kell mindkét fél! Mind a megbeszéléshez, és megérteni, hogy erre miért van szükség.

2009. júl. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!