Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megütöttem apósomat, mert...

Megütöttem apósomat, mert leribancozta a nejemet, azonnal elmentek! Mikor/hogyan kérjek bocsánatot?

Figyelt kérdés
2012. júl. 2. 23:56
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
90%
Engem azert ribancoz, krvaz folyton az alkoholista apam, amiert lefekudtem 16evesen a baratommal, aki meg pedofil (o 18 volt ekkor). 2eve vagyunk egyutt, 4 honap utan fekudtunk le. Szoval igen, vannak szelsoseges esetek. En ennek elllenere nem orulnek, ha a baratom megutne az apam, de nem is dobnam ki erte. Ki turne, hogy bantsak azt, akit a legjobban szeret?!
2012. júl. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
90%
Nézd, én akkor kérnék a helyedben, amikor ő eljön elnézést kérni a lányától a bunkóságáért, és akkor úriemberek között az ügy el van intézve.
2012. júl. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
34%

"Az erőszak nem lehet válasz, kivéve arra a kérdésre, hogy mi nem lehet a válasz."-Cleveland Brown


9, neked már írtam egy levelet, szóval a te eseted nem éppen ez. itt apuka ribancozott, mire megverték.

2012. júl. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem valahol igazad van kérdező. Viszont holnap első dolgotok legyen elmenni az apósodhoz bocsánatot kérni a nejeddel,mert más különben soha nem lesztek jó viszonyban.Kérjetek elnézést mindketten,majd mond el,hogy nagyon szereted a feleséged és nehezen viseled ha valaki e fajta dolgokat mond neki stb.stb. Így (ha szereti a lányát) látni fogja,hogy csak a nejed iránti szeretet és tisztelet vezérelt,ami kissé elfogadhatóbbá teszi a helyzetet.
2012. júl. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
19%

#Rendes Róbert: Ment válasz is. :)


#13: Ott a pont!

2012. júl. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
17%

Csak óvatosan, mert feljelenthet, ha megütötted.

Az erőszak nem megoldás. A feleséged is megvered, ha olyant mond, ami neked nem tetszik?

2012. júl. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
89%

Kedves előző, van az a helyzet, amikor az ember külön örömmel fizeti ki a várható cc. 20 eFt pénzbüntit... miután a t. felperes ronggyá égette önmagát a tárgyaláson...


Mondom ezt úgy, hogy az erőszak természetesen szerintem sem megoldás... node létezik a menthető felindulás kategóriája is, és ez tipikusan az. Kérdező - ha jól veszem ki - nem negyed órát ütlegelte apóst, nem a nagybaltát verte bele, nem a kalasnyikovot tárazta az illető úriemberbe, egyszerűen elöntötte az érthető köd az agyát, és meglendült a keze. Van ilyen... tökéletesen egy kategória azzal, amikor a villanyvezetéket ollóval vagdosni készülő ded ülepe lesz célpont... egyik sem azonos a családon belüli erőszak ocsmány vétkével.

2012. júl. 3. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
92%
Egyetértek. Csak tudod, vannak olyan emberek, akik úgy tudják magukat "ronggyá égetni", hogy fel sem tűnik nekik :)
2012. júl. 3. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
87%

Én egyszer a sógoromat ütöttem meg, mert olyat mondott a nővéremnek, ami nekem nagyon nem tetszett. Ez van. Megérdemelte. Amúgy semmi bajom nincs vele, kibékültünk, azóta is jó a kapcsolatunk.

Ha jogosnak érezted azt, hogy megütötted, akkor nehogy már bocsánatot kérj. Kérjen ő a lányától előbb.

2012. júl. 3. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
24%
"Bocsi apósom,biztos nagyon fájhatott neked az ütésem de bizony te is nagy fájdalmat okoztál nekem az igazsággal amit mondtál a nejemről"
2012. júl. 3. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!