Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megütöttem apósomat, mert...

Megütöttem apósomat, mert leribancozta a nejemet, azonnal elmentek! Mikor/hogyan kérjek bocsánatot?

Figyelt kérdés
2012. júl. 2. 23:56
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
33%

A nejed mit szólt?Szerintem azért túl lőttél a célon,már csak azért is mert a saját lányáról van szó.És ha nem tetszik neked amit mondott ezt másképp is ellehetett volna intézni.Én személy szerint meglepődtem volna a feleséged helyében!Ezt hogy te nem azon a véleményen vagy eltudtad volna neki hirtelen felindulásból is mondani.

Én úgy gondolom ezek után a tüske ott lesz bennük hiába bocsájtanak meg.Bár nem tudjuk mi volt a szituáció és miért mondta,de ha te is jobban belegondolsz márpedig igen akkor rájöttél nem így kellett volna.Menj át hozzájuk még frissiben nem jó az ilyet húzni!!!

2012. júl. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
69%

Kedves előző, attól, meert a saját lánya, még nincs joga ribancozni, pláne nem mások előtt. Ha így nézzük, akkor az egyik fél elkövetett egy becsületsértést, a másik meg egy tettleges becsületsértést, utóbbit hirtelen felindulásból, ennyi. (bár nem hiszem, hogy a dologból jogi esetet kellene csinálni).

Szóval továbbra is azt gondolom, hogy az a megoldás, hogy após elnézést kér a lányától a tahóságáért, és UTÁNA Kérdező elnézést kér az apóstól a kontrollálatlan indulataiért...


(a szitut magát el sem tudom képzelni, a kapcsolatunk 15 éve alatt egyszer sem volt rá példa, hogy az após a jelenlétemben ilyen nagyfokú tiszteletlenséggel viseltessen a saját lánya felé... persze, van, hogy összekapnak, de emberi keretek között)

2012. júl. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
78%
Ha az apám ler*bancozna engem, biztos, hogy rá nem nyitnám az ajtót többet. Tök mindegy, miért mondaná, egy apának vállalnia kellene a felelősséget azért, ahogyan a gyereke viselkedik, nem pedig jelzőkkel illetni. Azzal semmit nem ér el, csak a tehetetlenségét és mérhetetlen bunkóságát fejezi ki. Nem is csodálom, hogy eljárt a keze a kérdezőnek. Ezzel persze nem azt mondom, hogy megérdemelte a fater, de tett érte jócskán. Szerintem megváltozni már biztos nem fog az öreg, az se biztos, hogy egyáltalán megbánja valaha, amit mondott, ezért nektek kell bölcsnek lennetek. Én odaállnék elé a párommal, aki bocsánatot kérne, és ha olyan állapotban lenne az apám, megbeszélnénk az ügyet kulturált ember módjára.
2012. júl. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem nagyon durva ha egy apa a saját nevelését ilyen formában minősíti. Nem tudom hogy mi lenne ilyen helyzetben a legokosabb megoldás, de kicsit elítélem az apósodat ezért.

Sok sikert meg sok szerencsét, előbb-utóbb úgyis rendeződik az ügy.

2012. júl. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
52%

Nem kell bocsánatot kérned, majd rendeződik.

Azt megkérdezhetem após kért valaha is bocsánatot bármiért?


Én se kérnék. Barátnőm is othon mindig ezt hagatta, ilen kurvä olyan ribi mert esténként kiszökött, hogy rendesen fürödni tudjon egyáltalán, ugyanis kedveségből mindig elzárták a melegvizet mire hazament a munkából. Na ott após is kapott egyett mikor elköltöztettem.

2012. júl. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
77%

Remélem,nekem ily olyan pasim lesz,mint te:D

Amúgy minek bocsánatot kérni?

2012. júl. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
81%
hol vagy kérdező? sok kérdés felvetődött, ami érdekelne. Miért mondta? anyós mit mond? feleség mit mond?
2012. júl. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
82%
Ha engem leribancozna az apám a férjem és mások előtt, akkor a férjemtől én is elvárnám hogy keverjen le neki egyet, pedig nem vagyok az erőszak híve!
2012. júl. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
17%
Jaj,de letudtatok pontozni!Na ne mondjátok már nekem hogy ez lett volna az első megoldás hogy nekimegy a férj az apósnak mert a lányát leribancozza!!Na de mindegy is,mi nem tudjuk mi volt milyen okból kapta a jelzőt!Persze nem azt mondom nem kellett volna neki megvédenie!
2012. júl. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
27%

"Na de mindegy is,mi nem tudjuk mi volt milyen okból kapta a jelzőt!" - nézd előző, nem rohadt mindegy? Semmi joga hozzá, és kész.

És hát egyébként ja, én ugyan nem pontoztam, de nekem se szimpi, ahogy még a kérdezőt bíztatod meghunyászkodásra, és azon lamentálsz, vajh a tahó após "meg fog-e bocsájtani neki".

2012. júl. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!