Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megütöttem apósomat, mert...

Megütöttem apósomat, mert leribancozta a nejemet, azonnal elmentek! Mikor/hogyan kérjek bocsánatot?

Figyelt kérdés
2012. júl. 2. 23:56
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
20%

21.vagyok én nem azt mondtam,hogy hunyászkodjon meg csak azt nem így kellett volna elintézni és gondolom erre a kérdező is rájött ha ezt kérdezte.

Ennyi!!

2012. júl. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
27%

Nézd, az indulati cselekmény attól indulati cselekmény, hogy az indulat vezérli, nem az átgondoltság. Egyfelől. Másfelől valóban, azt látjuk, hogy kellő átgondolás után a kérdező sem így oldaná meg ezt a kérdést, ez OK. (bár, jelentősége semmi, mert ha a kérdező kontrolláltan közli apóssal, hogy vagy visszafogja magát, vagy eltakarodik, annak se lenne más a végeredménye)

Másfelől viszont azt nem látjuk, vajh após rájött-e, hogy hibázott, sőt, ő kezdte?

2012. júl. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
20%

off:

minden ember vagy egy egoista majom vagy beteg (vagy mindkettő). én az első vagyok, magamat szeretem a legjobban.


a ti olvasatotokban, ha bárki lehülyéz engem, azt szájon törölhetem. utána érezzem egy kicsit rosszul magam, de megtehetem.


na csak próbáljon meg a párom vita közben le s eggfejezni.


nem. a vadállatot pedig fenntartom.

2012. júl. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 A kérdező kommentje:
csak pofon volt, nem is csattan, nem fájt neki, csak rosszul esett. 3 férje vagyok, erre mondta, először találkoztunk, fiunkat jött megnézni, lagziba se jött el...
2012. júl. 3. 16:24
 35/53 anonim ***** válasza:
88%

Értem, szóval jött megnézni az unokát, erre az unokát megszülő lányát áll le a férje előtt ribancozni... és gondolom azt hiszi magáról, hogy ő valamiféle erkölcs felkent védelmezője, holott csak egy nagyon szimpla tahó...

Most már az a véleményem, hogy eszedbe ne jusson bocsánatot kérni tőle, amíg ő nem követi meg a lányát... mert csak erősítenéd benne a téveszmét, hogy ő erkölcsileg ítélkezhet... holott ő van legalul...

2012. júl. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
53%

Kedves Róbet, nem, nem törölheted szájon. Ahogy a történetben az após is nyugodtan elkocoghat a bíróságra ecsetelni az őt ért sérelmet, és a Kérdezőt valszeg el fogják ítélni tettleges becsületsértésért, enyhítő körülményként figyelembe véve az hirtelen felindultságot. És kapni fog egy olyan 20 eFt-s pénzbüntit... ehhez joga van az apósnak.

Kérdezőnek meg joga van a tárgyalásra elhívni az egész rokonságot és ismerősi kört, ahol após előadhatja az esetet, és az őt ért "szörnyű sérelmet"...

Ez ennyi.

2012. júl. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
72%

Nem gondoltam komolyan én sem. Nyugodtan olvasd vissza még egyszer.

Viszont nagyon rá vagy izgulva a 20 ezer forint pénzbüntetésre. Ha harmadszorra követi el valaki, akkor már komolyabbra lehet számítani? És ha igen mennyivel?


Ha a kérdező azt mondja, hogy az öreg nem érzett semmit, akkor pedig biztos úgy van. Az öreg meg valószínűleg tényleg öreg, ha a lánya már a harmadik házasságát fogyasztja. (Amivel semmi baj sincsen).


A gyereket azért még sajnálom, hogy azt látja, a nagyapja ilyen tiszteletlenül beszél az anyjával, az apja pedig így kezeli a családon belüli problémákat.

2012. júl. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 A kérdező kommentje:
a gyerek 3 hónapos.. lehet örülni, feljelentett az a m.csok
2012. júl. 3. 18:06
 39/53 A kérdező kommentje:
így legalább lesz mód a bocsánatkérésre :)
2012. júl. 3. 18:14
 40/53 anonim ***** válasza:
63%

Róbert, a 20 eFt onnan jön, hogy pár éve volt az ismeretségi körömben egy kicsit hasonló eset, és ott ennyi volt a tarifa... de lehet, hogy azóta már felment 30-ra...:)

A visszaesést nyilván súlyozzák, de itt nincs "háromcsapás"-baromság, ez nem életellenes bűntett, hanem szimpla szabálysértés, max vétség.

2012. júl. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!