Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megütöttem apósomat, mert...

Megütöttem apósomat, mert leribancozta a nejemet, azonnal elmentek! Mikor/hogyan kérjek bocsánatot?

Figyelt kérdés
2012. júl. 2. 23:56
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, megkérdezhetem, hogy ki az, akiről ilyen szépen nyilatkozol?

A másik meg, hogy "apósod azért mondott ilyet a SAJÁT lányának, mert a lány már harmadszor van férjnél". Na és akkor mi van?! Én is elváltam, volt egy üres kapcsolatom, ismerkedések az interneten, amikből csak személyes találkozások(vagy azok sem) lettek, "összegabalyodtam" valakivel, akiről kiderült, hogy élettársa van, de nem azért pattintottam le, mert ezt már tudtam, hanem azért, mert rájöttem, hogy csak "arra" kellettem neki. Most van egy 27 éves barátom, immár 8 hónapja, aki még a 11 éves lányomat is elfogadja. Ezek szerint én is egy laza erkölcsű nő vagyok? Hm?

2016. júl. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
Ha az én apám ilyet mondana rám, mert a mostani barátom nekem nem az első, nem engedném be a lakásunkba, a telefont rácsapnám, de még őhozzá se mennék ki vendégségbe!
2016. júl. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
Ennél a kérdéses szóváltásnál az anyósod is jelen volt? Mit szólt?
2016. júl. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!