Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megütöttem apósomat, mert...

Megütöttem apósomat, mert leribancozta a nejemet, azonnal elmentek! Mikor/hogyan kérjek bocsánatot?

Figyelt kérdés
2012. júl. 2. 23:56
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
70%

"lehet örülni, feljelentett az a m.csok"

Kedves Kérdező, ne szívd mellre, egyszerűen ragaszkodj hozzá, hogy előbb ő kérjen bocsánatot a lányától az ordas tahóságáért...

2012. júl. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
77%

Valószínű volt. De ha ilyen indokkal ribancozott azt mondom megérdemelte, nem, érdekel ki mit mond. Ha végigment volna rajta egy fél falu azt mondanám jogosan ribancozott, de ez teljesen abnormális viselkedés.


Ha a lagzin nem jelent meg, és utána csak azért ment el "megismerkedni" hogy leribancozza a lányát, mert az első két házassága nem jött össze (amihez semmi köze végső soron) akkor így járt. Ennyi erővel otthon is maradhatott volna, ez k*rvára kicsinyes és szarrágó viselkedés.


A feljelentés, úgy hogy a lányának van egy 3hónapos gyereke csak alátámasztja ezt.


Ezek után szerintem fölösleges a bocsánatkérés, szerintem elmehet a fenébe az ilyen ember.


Egyébként maximum könnyű testi sértésért jelenthet fel, az meg csak vétség, kapsz valami pénzbírságot, vagy esetleg felfüggesztettet, bár arra nagyon kicsi a valószínűség.


Egyébként én is ugyanígy megtakartam volna, de lehet hogy még ki is dobom, ha azok után hogy nem jelent meg a lagzin megjelenik és ezzel nyit. Nyilván nem azért hívtátok meg hogy összevesszetek, hanem egy rossz viszonyt akartatok rendezni.

2012. júl. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 A kérdező kommentje:
részegek voltunk mindketten, ez a mentsége.. csak meglegyintettem az arcát, hogy "okosan öreg, nem otthon vagy. mondjuk előtte kihúztam az asztaltól a székkel együtt
2012. júl. 3. 19:25
 44/53 anonim ***** válasza:
69%
és a feleséged mit mond?
2012. júl. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 A kérdező kommentje:
nem szól bele. amúgy ez a f@szarcú adott a gyereknek 100000et, szóval röhögve fizetem ki a bírságot
2012. júl. 3. 23:18
 46/53 anonim ***** válasza:
100%
Elvennéd a gyereknek szánt pénzt?
2012. júl. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 A kérdező kommentje:
van pénzem.. így ő veszi el a családtól, nem? :)
2012. júl. 3. 23:36
 48/53 anonim ***** válasza:
84%
A pénzes részt hagyjuk, ebből már úgysem lesz más csak köpködés, szerintem megválaszoltuk a kérdést.
2012. júl. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
56%

én még köpködnék egyet!


nem megmondtam, hogy a kérdező egy szar alak?

2012. júl. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 A kérdező kommentje:
az vagyok, de beláttam, hogy hibáztam az ütéssel és bocsánatot akartam kérni, nem meghurcolni egymást
2012. júl. 3. 23:51
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!