Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám teljesen megőrült....

Anyukám teljesen megőrült. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Ekezet nelkul irok mert telefonrol vagyok..Az a helyzet, hogy mar 2eve azon megy a vita, hogy a kutyam nem szobatiszta. Azota mar teljesen az (mikor elmentunk itthonrol masfel napig kibirta). Regen nem voltam felelossegteljes gazda, volt hogy kibujtam a setaltatas alol.. Ez megvaltozott. De anyukam meg mindig ugy latja en vagypk a hibas ha a kutyam be wc-zik. Ha az uzletunkbol eszik fel valamit ami elrontja a gyomrat es hasmenese lesz akkor is en vagyok a hibas, ha mar megvolt a napi 3-4 setaltatas.. Igy volt ma este is. Du megneztem egy filmet kivittem a kutyamat majd meg 2-t megneztem (szerei banat de ez nemlenyeg..), segitettem takaritani, pihentem, majd gepeztem. Anya mondta kiviszi O a kutyat. Erre kb 1 oraja befosott anyam parnajara. Egybol velem kezdett wel ordibalni, utott kb egyfolytaban (tudjatok, ahogy szokas a gyereket nevelni, mert igy biztosan okosabb lesz, es jobban erti a dolgat. aha.. Egyebkent 12eves korom ota kb ut szoval mar megse erzem.) aztan h takaritsam fel. Elkezdtem , hiszen en kutyam.. Mikozben csinaltam szidott hogy mekkora egy idiota vagyok es egyeb tragar szavak. Aztan h szamitogep fuggo vagyok.. Ha megegyszer meglatja, hogy gepezek szetveri afejemen, azse erdekli, hogy bortonbe kerul. Szetloccsantja az agyamat, meg fog olni.. Ezt ismetelgette 4x-5x. azt elfelejtettem, ezelott:Elkezdett rangatni, olyan erossen, hogy vegul veletlen megfejeltem az orrat, erre ott mondta nekem , hogy tudja mekkora egy szemet vagyok (es egyeb tragar szavak..) biztosan direkt csinaltam.. Mondom nem, te kezdtel el rangatni.. Erre megint szidott. Na ezutan jott a meg foglak olni dolog. Ennel annyira kiborultam, hogy bezarkoztam a szobamba.. Majdnem ram torte az ajtot, kozben azt hajtogatta hogy ilyen meg olyan vsgyok, banja hogy megszult egy ekkora idiota, gyogyos egy szemet gyereket..es erre en megmondtam neki, mostantol nem tekintem anyamnak.


14/L


2012. júl. 6. 01:41
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Pedig én csak azt tudom tanácsolni, hogy szedd össze magad és szólj.

Láttam már pár ilyen esetet és sosem lett jó vége, ha az illető eltűrte.

Ha esetleg gondolod, írhatsz privátot, bár ott is csak azt tudom mondani, hogy szólj. Amúgy az előbb nem válaszoltál: apud?

2012. júl. 6. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Az a baj, egyszer szid, aztan fel ora mulva bocsanatot ker.. Persze nekem nem megy ilyen hamar a megbocsajtas.. Akkormeg en vagyok a rossz, mert O amugy mindent megtesz ertem.. Teljesen elhiteti velem minden szituacioban hogy en vagyok a hibas... Neveloapammalbeszelek egyedul errol, amikor anyam osszeveszik mindkettonkkel, mert olyanja van, es elmegy itthonrol.. Vele is mindig ordibal, tor, zuz, bevonul a szobajaba sirni, mi meg takaritjuk a foldrol a viragcserepet stb...
2012. júl. 6. 02:51
 13/22 anonim ***** válasza:
Szerintem alapból kéne neki valami orvos.
2012. júl. 6. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Nem tud rola. Apukam messze lakik tolunk. Hozza se koltoznek. O mindig dolgozik, majdnem h sosincs otthon. Mostohaanyamrol ne is beszeljunk... Utaljuk egymast, mindenbe belekot, barmit csinalok.
2012. júl. 6. 02:55
 15/22 A kérdező kommentje:
Mar javasolta neki egy veszekedes kozepen neveloapamamire csak annyit valaszolt, hogy a k*rva *nyadnak kell orvos. Az anyukaja meghalt.
2012. júl. 6. 02:56
 16/22 anonim ***** válasza:
Ajándékozd el a kutyát és a problémák egy része megvan oldva.
2012. júl. 6. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

A kiakadás oké.

Az, hogy meg akarja ölni a lányát és veri, nem oké.

2012. júl. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Oké hogy kiakadt a kutyára mert odaszart. DE ÍGY AKKOR SE BÁNHAT A GYEREKÉVEL. Ha ezek az ütéses dolgok igazak a gyámhatóság simán elveheti tőle a gyereket.
2012. júl. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Anyukádnak tényleg orvos kéne, de neki úgyis hiába mondod, ha meg nincs más felnőtt, aki meggyőzhetné, elég kellemetlen. Ha van egy normális tanárod, vagy van gyermekvédelmi felelős az iskolába, neki elmondhatnád, de sajnos ez semmire se garancia, lehet, hogy balul sül el a dolog. 25N
2012. júl. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
Mikor alszik kösd ki a ro**dékot egy fához, vegyél egy lipicai csődört, a lényeg, hogy jó kanos legyen, majd mondd neki, hogy sz**ja le a pacit különben elvágod a torkát. Ezután süssetek mályvacukrot. A paci imádni fogja (:
2012. júl. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!