Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szorult helyzetbe kerültem....

Szorult helyzetbe kerültem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Múltkor tettem fel egy kérdést már a párommal kapcsolatban. 3,5 éve vagyunk együtt, de nagyon megromlott a viszonyunk, ő már nem szeret, de én szerettem még sokáig, nagyon nehéz tőle elszakadnom. Még mindig megyek hozzá, de kb. csak abból áll az esténk, hogy takarítok, főzök neki stb. Durván egy hete összeismerkedtem egy sráccal, rájöttem, hogy nekem pont ő "álmaim férfija". Mindig ilyen srácot képzeltem el már kiskorom óta. Hihetetlenül jóképű, nagyon jól keres (persze nem ez a lényeg, de nem hátrány), de mégse nagyképű, nagyon visszafogott, intelligens, udvarias stb. Szóval egy álom pasi :) Tegnap találkoztunk este, 3 órát beszélgettünk, sétálgattuk stb, aztán elköszönéskor megsimogatta a karomat...ez annyira jól esett. Míg hazafelé tartottam, váltottunk vagy 6-8 sms-t, és kiderült belőle, hogy kölcsönös a szimpátia. Én ennek annyira örültem, hogy alig aludtam éjszaka, ha el is aludtam, vele álmodtam.


Viszont ott a bökkenő, hogy a "párom" is ott van még, nem zártuk le a kapcsolatot. Nem tudom mit csináljak. Egyre jobban szorul a hurok, mert ő nem tud a másik srácról, bár mondta, hogy nem érdekelné ha lenne nekem lehetőségem mással lenni, mert nem szeret. De ezt én mégse tartom nagyon korrekt dolognak így, nem akarok 2 férfival lenni, de tanácstalan vagyok. Soha nem gondoltam, hogy ilyen helyzetbe kerülök. Nehéz elfelejteni a 3,5 évet, viszont úgy érzem, már én se szeretem, csak megszokás. Viszont a másik srácba kezdek bele szeretni.


Ti mit tennétek? Hogy tisztázzam ezt a helyzetet? Azt se akarom, hogy elmondom a "páromnak", hogy mi van, mert tuti én leszek a ribanc (holott még egy csók se történt), meg a szüleim se tudnak semmiről, azt hiszik minden jó köztünk. Erre hirtelen mást hoznék haza egyszer? Az "új" srácnak én elmondtam, hogy milyen helyzetben vagyok, úgy gondoltam ez a fair, hogy tisztázom vele, nem fogok titkolózni. De látszólag nem érdekli, mert érti mi van.

Na de a "páromnak" és a szüleimnek mit mondjak? Megőrülök...légyszíves, aki volt már esetleg ilyen kettős helyzetben, írjon nekem tanácsokat, mi lenne a legjobb! Persze mástól is várok ötleteket. :) Köszi!


2012. júl. 8. 08:36
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Értem én, hogy már sok ideje együtt vagytok, de azért gondolj bele, hogy milyen mocskosul bánik veled ez a 'férfi'. Most lenne egy új lehetőséged, hogy boldog legyél, és egy másik férfit is boldoggá tegyél. Hol itt a kérdés?
2012. júl. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Igazatok van...csak olyan nehéz :( hogy mondjam meg neki, hogy vége?
2012. júl. 8. 09:20
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

"Jani, 2 éve szemétkedsz itt velem, besokalltam, tekintsd magad mától függetlennek és mehetsz a szeretőidhez, akiket emlegetni szoktál!"

Ne légy már ennyire szolgalelkű, meg se érdemli, hogy azon elmélkedj, hogy hogy szakíts vele. Még ha szó nélkül otthagynád, akkor se lehetne egy szava se ezek után...

2012. júl. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy szeretek másokról gondoskodni, szeretek főzni, szívesen vezetek háztartást, stb. És ezt ő már kihasználta, de cserébe én meg semmit nem kaptam. Ápoltam mikor beteg volt, elmentem vele orvoshoz, nehogy rosszul legyen és ne tudjon hazavezetni, de amikor nekem vesegörcseim voltak, és kórházról kórházra jártam, meg se kérdezte hogy vagyok, és mit derítettek ki az orvosok. Akkor is átmentem, mikor fájt és injekcióra jártam, ő akkor is ugráltatott, hogy pakoljam ki a mosogatógépet, tegyek be mosást, menjek le zsemléért, miközben akkor jött fel a tescotól...szóval nagyon nagyon sok dolgot le tudnék írni, magam se értem miért voltam eddig is vele. Valaki írta a másik kérdésemnél, hogy totál magához láncolt. És tényleg így van, nagyon ragaszkodó típus vagyok, ezért nem tudok tőle elszakadni. De már úgy érzem nem szeretem, és erre akkor jöttem rá, mikor megismertem a másik férfit...
2012. júl. 8. 10:05
 15/26 anonim ***** válasza:

09:19-es vagyok


Mond meg neki, hogy mi a helyzet. Majd számolj be a fejleményekről! :)

2012. júl. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a biztatást! Elvileg ma jön át, mondjuk nem volt itt már 3 hete kb, mindig csak "majd meglátom", aztán semmi se lesz belőle. De ha jön, akkor beszélek vele, és majd írok, hogy mi volt. :) Ettől függetlenül várok még válaszokat! Jól esik, hogy írtok.
2012. júl. 8. 10:23
 17/26 anonim ***** válasza:

Kicsit ismerős helyzet. Voltam már kettős helyzetben, az előzőt úgy zártam le, hogy megmondtam neki, szerelmes lettem másba.

Nagyjából ennyi.

Teljesen egyértelmű, hogy a mostanit le kell zárnod. 1-2 hét, vagy még annyi se, és nagyon jól fogod érezni magad, aztán később rájössz, hogy már előbb le kellett volna zárni.

Sok sikert a továbbiakban! :)

2012. júl. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Már most érzem, hogy jobb lesz, ha le lesz tisztázva minden. De annyira nagyon nehéz :( Köszönöm, nagyon kedvesek vagytok! :)
2012. júl. 8. 10:43
 19/26 anonim ***** válasza:
Szóval azt mondta, nem szeret már, de ad még egy esélyt.. már itt elrontottad, max te adhattál volna neki. De még tepersz is hogy megváltozz. Szerintem az ő fejében valami olyasmi zajlott le hogy ha ennyire akar akkor átjöhet néha takarítani.. És szerintem ő sosem szeretett, csak elvolt veled, mert különben tisztelt volna annyira, hogy normálisan lezárja, nem pedig pedig ugráltat évekig és megaláz.
2012. júl. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

A kapcsolatunk elején tényleg szeretett, ezt tudom biztosra.


Egyébként ma se jött át, azt mondta dolga van...ja persze, vasárnap délután biztos olyan sok dolga lehet. Na mindegy. Akkor majd megtudja, ahogy megtudja, és akkor amikor épp... Szóltam neki, hogy szeretnék vele beszélni, de csak nem jött.

2012. júl. 8. 17:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!