Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szorult helyzetbe kerültem....

Szorult helyzetbe kerültem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Múltkor tettem fel egy kérdést már a párommal kapcsolatban. 3,5 éve vagyunk együtt, de nagyon megromlott a viszonyunk, ő már nem szeret, de én szerettem még sokáig, nagyon nehéz tőle elszakadnom. Még mindig megyek hozzá, de kb. csak abból áll az esténk, hogy takarítok, főzök neki stb. Durván egy hete összeismerkedtem egy sráccal, rájöttem, hogy nekem pont ő "álmaim férfija". Mindig ilyen srácot képzeltem el már kiskorom óta. Hihetetlenül jóképű, nagyon jól keres (persze nem ez a lényeg, de nem hátrány), de mégse nagyképű, nagyon visszafogott, intelligens, udvarias stb. Szóval egy álom pasi :) Tegnap találkoztunk este, 3 órát beszélgettünk, sétálgattuk stb, aztán elköszönéskor megsimogatta a karomat...ez annyira jól esett. Míg hazafelé tartottam, váltottunk vagy 6-8 sms-t, és kiderült belőle, hogy kölcsönös a szimpátia. Én ennek annyira örültem, hogy alig aludtam éjszaka, ha el is aludtam, vele álmodtam.


Viszont ott a bökkenő, hogy a "párom" is ott van még, nem zártuk le a kapcsolatot. Nem tudom mit csináljak. Egyre jobban szorul a hurok, mert ő nem tud a másik srácról, bár mondta, hogy nem érdekelné ha lenne nekem lehetőségem mással lenni, mert nem szeret. De ezt én mégse tartom nagyon korrekt dolognak így, nem akarok 2 férfival lenni, de tanácstalan vagyok. Soha nem gondoltam, hogy ilyen helyzetbe kerülök. Nehéz elfelejteni a 3,5 évet, viszont úgy érzem, már én se szeretem, csak megszokás. Viszont a másik srácba kezdek bele szeretni.


Ti mit tennétek? Hogy tisztázzam ezt a helyzetet? Azt se akarom, hogy elmondom a "páromnak", hogy mi van, mert tuti én leszek a ribanc (holott még egy csók se történt), meg a szüleim se tudnak semmiről, azt hiszik minden jó köztünk. Erre hirtelen mást hoznék haza egyszer? Az "új" srácnak én elmondtam, hogy milyen helyzetben vagyok, úgy gondoltam ez a fair, hogy tisztázom vele, nem fogok titkolózni. De látszólag nem érdekli, mert érti mi van.

Na de a "páromnak" és a szüleimnek mit mondjak? Megőrülök...légyszíves, aki volt már esetleg ilyen kettős helyzetben, írjon nekem tanácsokat, mi lenne a legjobb! Persze mástól is várok ötleteket. :) Köszi!


2012. júl. 8. 08:36
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

B@szki. A pasid elmond mindenféle kövér disznónak, közli veled, hogy szokta megk*rni a szeretőit, te meg mosol, főzöl rá és nem akarod megbántani az érzékeny lelkivilágát. Biztos, hogy az álompasidnak pont egy ilyen lábtörlő fog kelleni, amilyen te vagy? Szerintem a "majom" típusú lányok közé tartozol, aki addig nem engedi el az ágat, amíg nem fogja a következőt. Legjobbat az tenné neked, ha egy darabig nem lenne most pasid, hanem megtalálnád végre önmagad, felfedeznéd, mitől vagy értékes, kialakulna az önbizalmad, és akkor rögtön nem éreznéd úgy, hogy veled így lehet bánni.

Bocs, ez most csernusos lett nagyon, de vannak, akiket fel kell ébreszteni és csak így megy...

2012. júl. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Én tudom nekem mik az értékeim, és tudom hogy mi lenne normális egy kapcsolatban, és mi nem. Tisztába vagyok mindennel. Csak igen, "majom" típus vagyok. Sajnos. De mondom, amint lehet, beszélek vele. Nem leszek inkorrekt, és nem fogok több vasat tartani a tűzben, először lezárom az előzőt, és majd úgy kezdek bele a másikba. Én ezt a srácot ismertem már régebben, csak nem beszéltünk. Komolyabban 1 hete ismerkedünk, tegnap találkoztunk először. Úgy érzem, hogy így nem lenne gáz, hogy lenne más, mert h nem is fog működni, legalább megpróbálom. Ha nem próbálnám, akkor tuti amiatt érezném magam szarul, hogy elszalasztottam a lehetőséget. Legalább megpróbálom, ha már így alakult...
2012. júl. 8. 18:22
 23/26 anonim ***** válasza:
Na akkor írok ide még 1-szer!!! : Valaki megírná már nekem hogy miért írogattatok nekem tegnap meg egész nap??? Ilyen már volt kb. 3 hónapja is és akkor is valakivel összekevertetek!!! Valaki írja meg már mi van mert átirányítottak egy másik fórumra is-én már semmit se értek.... Ezt a hozzászólásra azért írtam fals kommentet, mert ilyeneket linkelt be vki. Valaki járt már így???
2012. júl. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Tök ismeretlen ez a sztori is és akkor miért nekem írkál vki? Ez tényleg ez volt pár hónappal azelőtt is...
2012. júl. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Utolsó nem értem miről beszélsz. Kifejtenéd konkrétabban? Nem értem ki irkál neked, meg hol.
2012. júl. 8. 20:54
 26/26 A kérdező kommentje:
Na hát azóta se jelentkezik, nem keres, én meg már csak azért se fogom. Totál el van tűnve. Na mindegy, bennem megvolt a szándék, hogy beszéljek vele, direkt mondtam neki, hogy szeretnék vele beszélni. Csak ennyire érdekli úgy néz ki. Hát ez van. Akkor mindenki éli a kis világát, ezek után én nem fogom törni magam továbbra is a semmiért. :) Majd foglalkozok azzal, aki értékeli is, de biztos vagyok benne, hogy vissza fog még engem sírni. Ha nem is fogja mondani, de tuti hogy meg fogja érzeni, miket megtettem neki.
2012. júl. 9. 21:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!