Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van a családotokban olyan...

Van a családotokban olyan akinek magas végzettsége van mégis buta?

Figyelt kérdés

A nagynéném kikészít: 2 diplomája van, könyvelő, igazgató egy vállalatnál vagy 20 éve, de az élet dolgaihoz annyira buta hogy hihetetlen. Úgy beszél mint egy gyerek, nekem is kb gügyög (pedig 23 vagyok). Ismertek ilyet?


20 évesen férjhez ment, majd rá 2 évre elvált, ennek 30 éve, lett egy gyerekük de soha sem ment újra férjhez.


2012. júl. 20. 22:15
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
88%
Igen tesóm. Teljesen életképtelen hiába nagy a lexikális tudása de a számla kitöltése nagy kihívás.
2012. júl. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
27%

Tanár ismerősöm dobása:boltban vásároltunk, levett a polcról egy barack illatú légfrissítőt, nézegeti...Aztán olvassa így betű szerint a flakonon a feliratot:-peach- ez vajon mi lehet?-Kérdezi.

Mondom, barack.De rá is van a barack rajzolva.

Azt mondja:Ja, tééényleg!

No comment...

2012. júl. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
A családban nincs. De az ismeretségi körben, hajjaj, rengeteg...
2012. júl. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
95%
A családban nincs szerencsére. De máshol találkoztam már ilyennel. Például amikor arra jövök haza, hogy egy nő -életemben nem láttam még- a vicsorgó és őrjöngő kutyáim előtt áll a kennelben (valami vendég volt az apámnak). Rászólok, erre közli velem, hogy neki x diplomája van, ezért őt nem fogja megharapni egy kutya ha meg akarja simogatni...
2012. júl. 21. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
83%
Van sajnos! Sógornőm :/ Diplomával,nyelvvizsgával olyan sötét szegény,mint az éjszaka. A legszörnyűbb,hogy mindenkinek próbál dirigálni,megmond mindent mit hogyan kéne,ha nem úgy történik megsértődik. Van egy kislánya,aki a rengeteg "ideiglenes apuka" után tiszta lelkibeteg,ami nem csoda. Erre anyucinak annyi a reakciója,hogy "a gyereknek meg kell tanulni rugalmasnak lenni és gyorsan alkalmazkodni" Az egy éven belül 4x-i iskolaváltásra szintén ezt mondta. Csak gratulálni tudok az ilyennek...
2012. júl. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
82%

Igen, én. :))

Bár csak főiskolát végzek, de ugyanolyan buta vagyok mint előtte. Még ilyet!

2012. júl. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
82%
Ugyan nem a családban de ismeretségi köreimben volt ilyen ember. A legjobb fiú barátom volt, évekig, aztán annyira felidegesített a hülyeségeivel hogy inkább mellőztem. Életképtelen, fingja sincs az emberi kapcsolatokról és egyszerűen buta és áh... hosszú lenne a lista ha mindent felsorolnék. :)
2012. júl. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
87%

Barátom nővére.

2 diplomája van, és 10 évvel idősebb nálam, de annyira ostoba, hogy az szinte fáj!

Ráadásul öntelt is, beképzelt, rideg, undok és kiállhatatlan.

Nagyon ne csípjük egymást, én se őt, de ő se engem.

2012. júl. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
82%

Párom apja, bár ő érzelmileg buta, meg egy sajátos szintű butaság, hogy ő a tökéletes, mindenki más h*lye.

(elvetélt anno a felesége, és ő aludt tovább, nem ment be vele a kórházba, múltkor sírt a felesége és én vigasztaltam meg, az meg csak nézett majd tovább állt, ha valaki nem szereti pl. a szűzpecsenyét (disznó legnemesebb része) az hülye...)

2012. júl. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
82%

Na, ilyen a leendő sógornőm is, mint amit a 19-es válaszoló leírt.


Aki nem olyan, mint ő meg az anyja, az hülye, bunkó, rosszul van nevelve, és minden egyéb.

A másik ágról való sógornőjét annyit szapulta, hogy így bunkó, úgy bunkó, hogy ezt hittem, minimum egy szörnyeteg.

Aztán találkoztam a nővel, aki egyrészt gyönyörű, magas, csinos, mediterrán, mint egy Monica Bellucci, másrészt, okos, matematikát tanít, továbbá értelmes, kedves, és melegszívű, és jó feleség.


Azt hittem elájulok, amikor megláttam a nőt, hogy "Ő lenne az összeférhetetlen pi.csa?"

Ez a klassz nő?

Mások is ismerik, és szeretik is.

Mégis állandóan szapulva van, hogy "meeenyire, szörnyen rettenetes!!!!"


Nem az, csak más, mint a barátom nővére, máshogy él és másként gondolkodik, és ezt ez a nő nem bírja elviselni!

2012. júl. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!