Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van a családotokban olyan...

Van a családotokban olyan akinek magas végzettsége van mégis buta?

Figyelt kérdés

A nagynéném kikészít: 2 diplomája van, könyvelő, igazgató egy vállalatnál vagy 20 éve, de az élet dolgaihoz annyira buta hogy hihetetlen. Úgy beszél mint egy gyerek, nekem is kb gügyög (pedig 23 vagyok). Ismertek ilyet?


20 évesen férjhez ment, majd rá 2 évre elvált, ennek 30 éve, lett egy gyerekük de soha sem ment újra férjhez.


2012. júl. 20. 22:15
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Van, és egyre több. De a legtöbb még nem rendelkezik magas végzettséggel, mert még nem fejezte be a tanintézményt. Butának buta, és az is marad, mert a "tanulása" annyiból áll, hogy apuka hordja a vizsgákra a pénzt. Ilyenből viszont van sok. Ezekből lesz pár év múlva a buta diplomás. Szép szóval kifejezve.
2012. júl. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
82%
Nem elfelejtendő, hogy a sikeres sportolók minden nehézség nélkül kézhez kapnak egy diplomát...
2012. júl. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

A családban nincs szerencsére,de ismerek sok ilyet.

Az egyetemen is vannak a szakomon teljesen életképtelen, sötét emberek,4-es átlagú félévekkel...

A diploma nem függ össze ezzel.

Sok olyan ember van,hogy az iskolai dolgokat jól benyalja,bemagolja,de nagyon tájékozatlan,a világ dolgairól fogalma sincs.

Pont pár napja volt szerencsém megismeri egy 30 körüli diplomás embert.Én nagyon meglepődtem azon,hogy milyen buta.Olyan megnyilvánulásai voltak,mint egy 15 évesnek.

2012. júl. 22. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
A diploma maximum szorgalmat mutat, egyáltalán nem feltétele a megszerzésének az eszesség. Így nehezen tudom értelmezni a kérdés "mégis buta" részét.
2012. júl. 22. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Van.
2012. júl. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

En is ismerek jo par olyan "tanult" embert,aki olyan buta,hogy az mar rendesen faj.

Egyik baratnöm is ilyen,van mar több diplomaja is,de az elet dolgait egyaltalan nem vagja.

Ferjem unokaöccse egy informatikai zseni,de egy mosogatogepet nem tud bekapcsolni:)!

Egyik nöi nögyogyasz ismerösünk,aki olyan "higienikus es tiszta",hogy nem ülnek le nala a WC-jere.

Meg sorolhatnam.

Megfigyelesem szerint a legtöbb nem tanult embernek gyorsabb a gondolkodasa ,a felfogokepessege es a logikaja,ugynevezett parasztlogika.

Edesapamnak "csak" szakmunkas vegzettsege van,de viszonylag sokra vitte,öneröböl,sajat kis ceget alapitott,egesz jol megel belöle.Ö az a jeg hatan is megel tipus.Büszke vagyok ra!

Anyukam meg csak a szakmunkas sulit se jarta ki,de sokkal talpraesettebb,mint egyik-masik diplomas baratnöje.

2012. aug. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!