Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan jelentéktelen vagyok...

Olyan jelentéktelen vagyok hogy senki sem jelöl ismerősnek facebookon?

Figyelt kérdés
Jó tudom ne foglalkozzak vele, de elgondolkodtató hogy engem soha sem jelölnek be volt osztálytársak pl. Az egyik pár hónapja regisztrált, és látom hogy vagy 15 osztálytársunkat bejelölte, de engem nem. És senki sem jelöl, mindig én keresek rá az emberekre de van aki vissza sem igazol. Szülinapomra is 3-an írtak, másoknak meg több százan.
2012. júl. 24. 20:52
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
62%

Éljen a 9-#9-eske!!!

Hip-hip hurrá!

Boldog szülinapot!


Kedves Kérdező, te pedig írj privit, és felveszlek FB-on. Én leszek a pótnővéred. :)

2012. júl. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
74%

Engem is bejelölhetsz ha gondolod :) én is szívesen beszélgetek veled.


Boldog szülinapooooot neked :)))

2012. júl. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

nekem is elég fura vezetéknevem van, nem is azzal vagyok fenn fb-on, le van tiltva az összes adatom láthatósága, mégis olyan emberek jelölnek be, akiről az álmomban nem gondolnám, h emlékszik rám, meg amúgyis mi a faxt akar, két nap ismeretség után?!


és egyébként sosem voltam népszerű, se egy nagy szépség, se az osztály hangadója.


szülinapra nem érdekel, h kik írnak, mert azok csak tiszteletkörök. akik eljönnek a bulimba, felköszöntenek, isznak velem egyet, és a bajban is számíthatok rájuk, nekem azok számítanak igazán. ilyenekből max 4-5 van az életemben. a túl sok "rajongó" meg "barát" mindig gyanús...


inkább azokat irigylem, akik folyton töltik fel a képeket, h milyen faxa kis helyen voltak nyaralni :)

2012. júl. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Igen,az vagy de sz*rd le,lehet hogy másoknak jelentétkelen vagy de ne foglalkozz vele,az a fontos hogy milyen ember vagy belülről
2012. júl. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Én legszívesebben törölném magam a fészről. Volt amikor elhatároztam, hogy törlök minden olyan "ismerőst" akik nem is a barátaim csak láttam jelöltem fajta. De rájöttem hogy akk kb 4-5 en maradnának ismerősök és túl nagy lett volna a fáradtság egy ilyen semmit mondó oldalért. Egyébként én örülnék ha csak hárman írnának szülinapomkor. Amikor írnak 20an, több mint a felével jó ha két mondatot váltottál életedben és ők írják hogy boldog szülinapot? Én pl azt se szeretem, ha a személyes barát ismerőseim oda írogatják hát azok legalább szóban köszöntsenek meg másik szösszenet csak onnan tudják hogy szülinapom van hogy látták a fészen ha nem képesek megjegyezni ha annyira se vagyok a barátjuk hogy tudják akkor inkább fel se köszöntsenek. És igen nagyon fész ellenes vagyok :D Szerintem szánalmasak azok akik arra verik magukat hogy hány ismerőseik vannak meg hányan "lájkolták" az állapotát.
2012. júl. 25. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
9-es vagyok. Köszönöm a felköszöntéseket 20-as és 21-es! :)
2012. júl. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

"Én legszívesebben törölném magam a fészről."

Igen csak az a szép benne, hogy te magadat nem tudod törölni, esetleg tiltasd ki magad. De az eddigi dolgok akkor is meglesznek.

2012. júl. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.: ma eddig 18-an köszöntöttek fel(a családom nem, mert ők nem is tudják, hogy ma van. talán ha hazajönnek munkából rájönnek, de nem érdekel túlzottan).


a következtetés pedig a következő: amíg nem raktam ki a születési dátumom, kutya nem írt. ez volt kb 1-2 magasságában, mert nem értettem, hogy miért nem írnak. aztán kiírtam és elárasztottak a "jókívánságok".


igaz abban a 18-ban van olyan akivel épphogy csak beszélő viszonyban vagyunk, meg volt és jelenlegi osztálytársak is, és kolléga is volt köztük. DE!!! volt olyan is aki felhívott vagy sms-t küldött.

2012. júl. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy vagy jelentéktelen.

Nekem 100+ ismerősöm volt, de idegesített a személytelenség.

Fogtam magam kitöröltem a felszínes ismeretségeket és maradtunk 18an. A legfontosabb emberek. Így sokkal jobban érzem magam, bennsőséges lett a hangulat, szívesebben osztok meg, mert tudom, hogy csak azok látják, akik amúgy is jól ismernek az életben, a többire meg amúgy sem tartozna. A szülinapomat sem jelöltem meg, nem töltöttem ki. Ne azért köszöntsenek fel, mert ki van írva, hanem mert anélkül is jól tudják...

2012. júl. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!