Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan jelentéktelen vagyok...

Olyan jelentéktelen vagyok hogy senki sem jelöl ismerősnek facebookon?

Figyelt kérdés
Jó tudom ne foglalkozzak vele, de elgondolkodtató hogy engem soha sem jelölnek be volt osztálytársak pl. Az egyik pár hónapja regisztrált, és látom hogy vagy 15 osztálytársunkat bejelölte, de engem nem. És senki sem jelöl, mindig én keresek rá az emberekre de van aki vissza sem igazol. Szülinapomra is 3-an írtak, másoknak meg több százan.
2012. júl. 24. 20:52
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem is holnap lesz a szülinapom és nincs facebookom. Nem hiszem, hogy túl sokan fel fognak köszönteni. Nem akar valaki engem itt felköszönteni?"


Boldog születésnapot!

2012. júl. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
A facebook-on az erős adatvédelemnek köszönhetően nehéz rákeresni az emberekre, így ha tucatneved van, nemigen talál meg senki. Én is időnként rákeresek volt osztálytársakra, de feladom, mikor kidob több száz találatot az adott névre, szűkíteni meg nem lehet a keresést.
2012. júl. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

5. válaszadónak igaza van. Van olyan ismerősom, aki eljátsza a nagyvilági, társasági nőt a facebook-on, kiírja az elvont baromságait, vagy hogy lila afala, kap 30 lájkot, jajdejó. Közben egyedül ül otthon, a gép előtt,

és hajnalokig csapatja magát. Egyszer meghívott magához,

akkor is végig azt szrt bújta.


Na, de ahogy írta valaki a minőség fontos, nem a mennyiseg. Ja és kiváló a memoriád.

2012. júl. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm a felköszöntést! :)
2012. júl. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Hát, elgondolkodtató amit írtatok...

Amúgy nem tucat nevem van, hanem inkább különleges írású, talán ez is benne lehet hogy nem tudják hogy írom, fene sem tudja.


A név és az arcmemóriám a jó. Valahogy megmaradnak bennem a nevek és a hozzá kapcsolódó arcok. Pl egy boltban ha meglátom XY pénztáros névtábláját, akkor emlékszem rá később is hogy mi a neve.

2012. júl. 24. 21:21
 16/29 anonim ***** válasza:
68%

Ötöske vagyok. Amit írsz, tipikus. Mi, csendesebb, megfigyelő-tipusú emberek, rendszerint jobban emlékszünk mindenkire, főként a hangosabbakra, azokra, akik valamiért amúgy is a figyelem középpontjában lennének, vagy épp van valami jellegzetes vonásuk. Akik extrovertáltabbak, nem figyelnek ilyen "jelentéktelen" dolgokra. És tulajdonképpen nekik van igazuk: miért is törődnének azzal, hogy mi is annak a szemüveges lánynak a vezetékneve... sőt, nem is emlékeznek semmilyen szemüveges lányra. Nem ismerik, nem akarják megismerni, megvan a saját életük, barátaik, stb. Ők ilyen tipusúak és kész. Ez nem ellened irányul.

Más: sokan úgy vannak vele, hogy majd engem jelölnek, én nem jelölök senkit. Ilyenkor pedig az a helyzet áll elő, hogy bizony téged sem jelölnek be.


Mondom: nem te vagy a jelentéktelen, a facebook-os kapcsolatok nagy része a jelentéktelen.

19L

2012. júl. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

"múltkor is találkoztam egy ovis társammal....csak lesett rám hogy mit akarok... "


Kérdező! Ez ari volt. :)


Egyébként nagyon naiv vagy. Fogadjunk, hogy lány vagy? :)


Hány éves vagy?

2012. júl. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

19/L így ahogy olvasom az utolsó hozzászólásod, milyen igazad van! Ez egy igazi jellemrajz amit írtál. Rólam is, és róluk is. Ez talált.


Amúgy elmúltam 20. Képletesen értem az ovis példát. Odamentem a csajhoz hogy te nem XY vagy aki az XY oviba járt. Mondta hogy de igen, és akkor mondtam hogy én is meg elkezdtem sorolni a dolgokat és nagy szemekkel nézett rám és hozzá tette hogy "Hát nagyon régen volt már és fogalma sincs ki vagyok". Jó mondjuk emlékeimben egy mindig sírós, kavicsokat a fülébe és az orrlyukába feldugdosó lány, de na. :)

2012. júl. 24. 21:43
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Én még csak 20 éves vagyok de kb 2-3 ovis társamra emlékszem, rájuk is csak azért mert egy suliba kerültünk :) emiatt ne csüggedj
2012. júl. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

"Bennem sok mindenki megmarad, de én senkiben sem"

De jo lenne, ha ilyen szuper nev- es föleg arcmemoriam lenne! Emellett en sem vagyok sztem "nepszerü", csak nekem ezzel semmi problemam sincs, teljesen rendben van igy az eletem. Elönye, hogy nemcsak a nepszerüseggel jaro "jorol" maradsz le, a "rossz" is elkerül, sokkal több energiad marad a fontos dolgokra, nem pocsekolod el.

Ez a "nepszerüseg" csak egy jatszma (emberi jatszma), amiben a resztvevök eljatszanak valamit - nem az igazi oldalukat adjak. Csak az egot fenyesiti, semmi haszna.

Aki kap több szaz bsz-t, honnan tudja, ki az, akiben megbizhat, aki "rendes"? Te viszont tudod, ki az a 3, aki valamiben embersegesebb. A masik, hogy azt vettem eszre, akiknek en is irtam korabban bsz-t, azoknak utana gyakran en is eszükbe jutottam. (Ha erre vagysz, javaslom Neked is.) De nem mindig, ahogy en is napokig nem vagyok netközelben, biztos kimarad 1-1 szülinapi gratula, akiknek illene irnom, mert ö irt. Ja, azert tudom kb, kik irtak, mert nekem se irnak több szazan. :)

Igazad van, a neved irasaban is lehet valami. Nekem megvaltozott a nevem, amikor ferjhez mentem, es kepzeld el, akiket eleinte bejelöltem, igenycsak soka jelöltek vissza, es kiderült, elöször sokan nem is tudtak, ki vagyok. Ugye akkor meg fotom se volt. De nem baj, azota tudjak. Azert, mert en mindig jol elvoltam igy magamban is, igazabol ezeket a közössegi oldalakat csak kapcsolattartasra hasznalom azokkal, akiktöl tavolra kerültem, "sosem lehet tudni" alapon. Volt is mar, hogy igy jutottam termekekhez, könyvet felretetettem...stb.

Az a legcsodalatosabb ezekben, hogy arra hasznalod, amire akarod - ha akarod, csak egeszen különleges ismeröseidet jelöld be, vagy csak sztarokat...stb!

Önbecsüles: paradox modon pont azokra "neznek fel", azokat tartjak követendö peldanak, akik kiallnak a sajat egyenisegükert, nem belesimulni akarnak a környezetbe, nem megfelelni, hanem felvallaljak, hogy ök olyanok, amilyenek. Es akik nem megfelelni akarnak, azok nem foglalkoznak vele, hogy hanyan jelöltek, hanyan nem, ki mit szol...stb. Akik megfelelni akarnak, sosem fognak, mert mindenkinek nem lehet, igy ez eleve veszett ügy. Tehat, mi a legjobb, amit tehetsz?


Boldog szülinapot, 9.!!! Es utolag Neked is, Kerdezö!!!

2012. júl. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!