Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek aggódnom kéne?...

Szerintetek aggódnom kéne? Férjem ismerkedik facebookon.

Figyelt kérdés

Kerestem egy új ismerőst facebookon, egy 7végi "bulin" ismertük meg. De olyan gyakori a neve, hogy az én fiókomban nem találtam meg. Mivel a férjem telefonján alkalmazásként van fent a fb így nem kér jelszót amit amúgy sem tudok. Beléptem ott és a levelezésében meg is találtam rögtön a nőt. De alatta egy másikat is, egy fiatal, szép arcú lányt. Szégyellem, hogy elolvastam a levelezést, de kíváncsi lettem ki az. Kiderült, hogy nem is ismerik egymást csak valami csoportban mindketten bent vannak fb-on és a férjem szimpatikusnak találta a lányt így bejelölte.

Nem igazán hatott meg a dolog, mert semmi olyanról szó sem volt csak még is fura.

Elmeséltem a barátnőmnek és ő kiakadt, hogy biztos csal, nem feltétlen ezzel a lánnyal, de ha ismerkedik akkor annak oka van...nem tudom.Nekem nehezemre esik ezt feltételezni.


Ti mit gondolnátok?

Egyébként napi szinten van szex, szeret, szóval nem értem miért kell neki ismerkedni. Nem szóltam neki, szerintem felesleges, mert ez semmi, de a barátnőm csak mondja...


2012. júl. 24. 21:46
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Eszembe jutott eg valami.

A kapcsolatunk elejen nagyon feltekeny voltam, iszonyatosan megsertodtem ha megnezett egy lanyt stb.De mostanra en hivom fel a figyelmet ha latok egy szep lanyt es megbeszeljuk kinek mennyire tetszik ( nekem persze nem ugy ).Eszrevettem, hogy nem tetszik neki ez a valtozas es konnyen lehet, hogy csak feltekennye akar tenni. A ferfiak csinalnak egyaltalan ilyes it?:D

2012. júl. 24. 22:37
 12/26 anonim ***** válasza:
Milyen munkából jár haza hajnali kettőkor, háromkor?
2012. júl. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Nem, bocsika, de ilyet egyaltalan nem csinalnak a ferfiak, ez tipikus nöi eszjaras. A ferfiak egyenesek, nem forog az agyuk ilyeneken. Ha pl feltekenyek, akkor nem mindenfele jelekkel közlik, amiböl majd vagy rajössz, vagy nem. A nök utalgatnak, elvarjak, hogy a gondolataikat kitalaljak, a ferfiak ilyesmiben tenyszerüek. Az agyfelepites miatti különbseg miatt van.


Ettöl függetlenül, minden lehetseges, az is, hogy tök nem ert a gephez, söt barmi mas oka is lehet, ahogy az is, hogy az ördög nem alszik...

9.

2012. júl. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

"Egyébként napi szinten van szex, szeret, szóval nem értem miért kell neki ismerkedni"


És mégis miből gondolod azt hogy szeret?Ha szeretne akkor nem jelölgetne be szép lányokat a facebook-on és nem is ismerkedne velük.Még jóhogy napi szinten van szex máskülönben lehet már rég ott hagyott volna,de most csak félre akar kúrni

2012. júl. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Vendeglatasban dolgozik.

Onnan gondolom, hogy szeret, hogy egy nap tobbszor felhiv, mikor itthon van mindig bujik, olelget...ilyesmik.Vagy ez minek a jele ha nem a szeretetnek?

Gondoltam megvarom ebren, de nem birok fennmaradni.Igazabol nem szandekozom felhozni a temat.


Szerintetek megemlitsem?Csak azt se akarom, hogy azt gondolja kutakodom a dolgaiban, mert tenyleg nem ez volt a szandekom.

2012. júl. 25. 00:02
 16/26 anonim ***** válasza:

"Onnan gondolom, hogy szeret, hogy egy nap tobbszor felhiv, mikor itthon van mindig bujik, olelget...ilyesmik.Vagy ez minek a jele ha nem a szeretetnek? "


Nagyon naiv vagy,ezekkel a módszerekkel lehet színlelni is azt hogy szeret...ki tudja lehet hogy szeret de nem annyira mint ahogyan azt te hiszed

2012. júl. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Semmi ertelme nem lenne megjatszania magat, ha valnank semmit nem itelnenek nekem abbol ami az ove, gyerek nincs ha attol felne, hogy nem latna minden nap. Ha ilyen jol tudod hogy mukodnek ezek a dolgok akkor mondd miert van velem?

A szexet barkitol megkaphatja....

2012. júl. 25. 00:11
 18/26 anonim ***** válasza:
Enyhén szólva ez ám az önámítás.
2012. júl. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Kicsit bizonytalan vagy?! Jól gondolom?

Ha annyira jól kijössz a pároddal , és annyira szeret akkor mi a francnak ismerkedne a "fészbukon"?

Olyan jól bemeséled magadnak (szerintem) hogy ti tökéletes pár vagytok, hogy ő hogy szeret téged, a szex is 99%-ban tökéletes. Az apró baki már csak ez a csaj! És ez még csak a virtuális világ , kicsilány! Ki tudja élőben milyen, amikor te nem vagy ott. Neki nincs semmi félnivalója, hisz tudja hogy te ilyen naiv lányka vagy, aki úgyis azt hiszi hogy CSAK TÉGED SZERET és ÖRÖKKÖN ÖRÖKKÉ együtt lesztek :-)


Ui: Nekünk nincs "fészbukunk" , ha valami problémánk van megbeszéljük, nem pedig indulunk flörtölgetni. Sokszor tökéletes a szex, bár mi azért szeretkezünk is- ugyebár- .

Szoktál gondolkodni azon hogy ez egy igazi, őszinte párkapcsolat-e?

2012. júl. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi értelme idegeneket bejelölgetnie annak, akinek amúgy minden rendben az életében. A férjem nem csinál soha ilyet, tudjuk egymás jelszavait, simán megnézhetjük egymás gépén az összes cuccot, és különben is el se tudná képzelni hogy idegenekkel ismerkedjen, ha kérném kitörölné az összes olyan csinos lányt is akit ismer :) természetesen nem tervezem megkérni, csak mondom, hogy aki tényleg úgy van vele hogy mindent megoszt a párjával (a házasságnak erről kéne szólnia) annak nem kéne ilyeneket csinálnia :)
2012. júl. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!