Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek aggódnom kéne?...

Szerintetek aggódnom kéne? Férjem ismerkedik facebookon.

Figyelt kérdés

Kerestem egy új ismerőst facebookon, egy 7végi "bulin" ismertük meg. De olyan gyakori a neve, hogy az én fiókomban nem találtam meg. Mivel a férjem telefonján alkalmazásként van fent a fb így nem kér jelszót amit amúgy sem tudok. Beléptem ott és a levelezésében meg is találtam rögtön a nőt. De alatta egy másikat is, egy fiatal, szép arcú lányt. Szégyellem, hogy elolvastam a levelezést, de kíváncsi lettem ki az. Kiderült, hogy nem is ismerik egymást csak valami csoportban mindketten bent vannak fb-on és a férjem szimpatikusnak találta a lányt így bejelölte.

Nem igazán hatott meg a dolog, mert semmi olyanról szó sem volt csak még is fura.

Elmeséltem a barátnőmnek és ő kiakadt, hogy biztos csal, nem feltétlen ezzel a lánnyal, de ha ismerkedik akkor annak oka van...nem tudom.Nekem nehezemre esik ezt feltételezni.


Ti mit gondolnátok?

Egyébként napi szinten van szex, szeret, szóval nem értem miért kell neki ismerkedni. Nem szóltam neki, szerintem felesleges, mert ez semmi, de a barátnőm csak mondja...


2012. júl. 24. 21:46
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

#17


Persze a szexet bárkitől megkaphatja de kell egy partner akivel bármikor szexelhet,amikor csak kedve támad hozzá ingyen

2012. júl. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Kb ugyanazokat mondjatok, mint a baratnom.

De meg sem tudok kiakadni pedig eljutottam arra a szintre, hogy ez nem normalis.De megse emlitem meg neki, ma sem tettem pedig volt ra lehetosegem.

Nem tudom mit kene lepnem, se kedvem se erom kipattintani egy ilyen vitat...

2012. júl. 25. 18:40
 23/26 anonim ***** válasza:
Miért kéne vita legyen? Csak kérdezd meg, ki az.
2012. júl. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Ha neked fontos a nyugalom inkább hagyjad


Szinte lehetetlen hűséges férfit találni szóval így fogd fel: "Ígyis-úgyis megcsalna bármelyik férfi,amelyikkel összejönnék,szóval nem mindegy hogy melyikkel élek párkapcsolatban?"

2012. júl. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

De mindenképpen vita lenne, hisz én mit turkálok az ő fiókjában? Ez már vita. Akkor jönne az,hogy gyanúsítgatom, mert ha igaz is akkor sem ismerné be...szóval jó ideig eltartana az a "beszélgetés".


Nincsenek illúzióim, nem gondoltam soha, hogy örökkön örökké csak mi leszünk egymásnak, de valamiért túl korainak érzem ezt. Azt hittem tovább tart majd a "csak mi ketten" rész, de hát ezek szerint nem.

És mivel nem érzek döfést és képzeljétek még haragot sem annak tudatában, hogy esetleg megcsal rá kell jönnöm, hogy tényleg nem valami jó a mi kapcsolatunk. Vagyis szeretem őt és ő is engem, de ez talán nem az a klasszikus valami amire sokan vágynak. Jó vele lenni, jó a szex is - örülök, hogy más SZERETKEZIK (: és ezt fontos kiemelnie és szőrszálat hasogatnia- sok mindent meg tudok vele beszélni, meghallgat, tanácsot ad stb. Szóval ha ez mind csak szex amit művel és a lelki dolgaink ugyanígy összhangban lesznek akkor igazából rohadtul nem érdekel, hogy kit dönget.

Lehet, hogy gáz ez mások szemében és sokak felfogásával ütközik, de én így érzem. Mostanában nem hiszem, hogy rá fogok kérdezni bármire is...vagy ha igen, akkor nem számon kérően hanem megbeszélem vele, hogy lehet őszinte.

Én a nyitott házasságnak sem vagyok az ellensége ezek szerint...

2012. júl. 25. 21:22
 26/26 anonim válasza:
Már meg ne haragudj,de 24éves létedre nagyon hamar feladtad az önbecsülésed!Egy nőnek mindig maradjon meg a saját maga iránti tisztelete,főleg bfiatalon,gyerek nélkül!Hogy vagy képes olyan embert szeretni aki csak gondolatban is másról fantáziál?Akkor már inkább töltsd azzal fiatal éveidet hogy több rövid szerelmet megélsz,ha nem találsz az sem baj,nem a férfi boldogít!inkább csak belebetegszik az ember ha huzamos ideig megalázott szerepet játszik.késöbb pedig,amikor gyermeket szeretnél,megállapodhatsz szinte bárki mellett,mert ugyis onnantől fogva csak a gyerek lesz a legfontosabb,háttérbe szorul az önös érdek és saját magunk sajnálata ha esetleg befuccsol a kapcsolat.amire a mai világban nagy esély van...
2013. febr. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!