Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Undorító a családom! Mit...

Undorító a családom! Mit csináljak velük?

Figyelt kérdés
Undorító a családom... mivel a fürdőszobához közel van a gép, ezért amikor wc-znek, akkor hallom hogy utána megnyitják a csapot 1 mp és el is zárják, nekik ez a kézmosás, a szappant csak én használom. Ahová felakasztom száradni a törölközőmet fürdés után (direkt nem a fürdőszobába) mindig oda mennek, és abban törlik meg a "steril" kezüket(mellesleg a fürdőszobában is van törölköző, nem is egy). Erre most jöttem rá, amikor épp odanéztem. Anya is fél évente takarítja a wc-t mert nem csak ő használja, nehogy már ő takarítsa, az nem az ő dolga (lenne ideje, nem dolgozik). Én kitakarítanám, ha lenne itthon tisztitóeszköz (nincs pénzem hogy vegyek) és ha tudnám hogy hogyan kell mert ezt anya nem tanította meg. Máshol minden csillog-villog, a fürdőszoba... pfff... szerintem a kilincset 10 év alatt amióta itt élünk még soha nem mosta le, azt is én csinálom. Fogat nem mosnak, múltkor is anya kocsival vitt be a városba, (én ragaszkodtam volna a buszhoz, de nincs pénz) végig hozzám beszélt, a szája büdös volt, lehúztam az ablakot, ő felhúzta és le is zárta úgy hogy ne tudjam lehúzni, mert ő fázik (pólóba és rövidnadrágban volt) Annyira igénytelenek, én meg ezért leszek mindig beteg mert ők végig fogdossák szaros kézzel a házat, hiába mosok és kezet. :( Elegem van!!

2012. júl. 27. 16:58
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Ja még egy ötlet. Nem tudod megoldani mondjuk, hogy a fürdés-fogmosó cuccaidat (fogkefe, törölköző) eldugod a szobádba és akkor viszed ki őket mikor fürdesz? akkor nem tudják összetapogatni.
2012. júl. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
72%
És ha szólsz a Gyámhatóságnak vagy akárkinek?
2012. júl. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Már alig várom hogy elmehessek :/
2012. júl. 27. 17:29
 14/28 A kérdező kommentje:
A Gyámhatóságnak hogy kell szólni? Ezt majd kipróbálom, utolsó előtti :) Egyébként meg a tusfürdőmön egyszer ott volt a fika... mondom remek :S De ez már régebben volt.
2012. júl. 27. 17:30
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Hol csillog-villog minden? Úgy érted, más emberek lakásában, vagy a tiétekben, csak éppen a fürdőt hagyja ki a takarításból anyukád?
2012. júl. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Tudom nem vigasz, de egy mobiltelefonon több baktérium van,mint egy nem megmosott kézen.


A szüleidet nem fogod tudni megváltoztatni, így nincs más mint magad figyelni a rendre. A szüleidet nem zavarja,téged igen. Nem nagy dolog egy wc vagy fürdőszoba takarítása.

Ha nincs hipo, vagy domestos,akkor mindig ott van a jó öreg szappan, vagy mosópor vagy mosogatószer. Ezekkel is lehet a fürdőt tisztán tartani.

A wc-t egyszerű kitakarítani. Megfogod a wc kefét,és a wc-be a belső oldalára öntesz mosóport vagy szappant vagy mosogatószert. Majd a kefével jól súrold át. Ha ez megvan,akkor lehúzod. Majd egy szappanos vizes ronggyal szépen áttörlöd a wc-t kívül. Ennyi,és kész is. A csapot,és a kádat is hasonlóképpen ki tudod takarítani.

2012. júl. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
A gyámügy nem fog veled foglalkozni mert a fürdő nincs kitakarítva. Hacsak nem álltok bokáig a szarban,és nem egerek futkosnak mindenfelé. Azt fogják mondani,hogy 15 évesen te is kitakaríthatod ha zavar a piszok..
2012. júl. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim válasza:
100%
Tartsd a törcsid a szobádban és akkor vidd ki ha fürdeni mész. Egy wc pucolás nem nagy nehézség, és nem kell a legdrágább vegyszerekkel.. Ecettel nagyon jól lejön a hugykő :DDD
2012. júl. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Pl. a nappaliban, hálószobában, konyhában mindig rend van. Köszönöm a segítséget, és a tippeket mindenkinek :)
2012. júl. 27. 17:40
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Az én apám fél évente fürdik és már 20 éve nem mosott fogat,naa????(már nem lakom otthon érthető okokból)
2012. júl. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!