Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Undorító a családom! Mit...

Undorító a családom! Mit csináljak velük?

Figyelt kérdés
Undorító a családom... mivel a fürdőszobához közel van a gép, ezért amikor wc-znek, akkor hallom hogy utána megnyitják a csapot 1 mp és el is zárják, nekik ez a kézmosás, a szappant csak én használom. Ahová felakasztom száradni a törölközőmet fürdés után (direkt nem a fürdőszobába) mindig oda mennek, és abban törlik meg a "steril" kezüket(mellesleg a fürdőszobában is van törölköző, nem is egy). Erre most jöttem rá, amikor épp odanéztem. Anya is fél évente takarítja a wc-t mert nem csak ő használja, nehogy már ő takarítsa, az nem az ő dolga (lenne ideje, nem dolgozik). Én kitakarítanám, ha lenne itthon tisztitóeszköz (nincs pénzem hogy vegyek) és ha tudnám hogy hogyan kell mert ezt anya nem tanította meg. Máshol minden csillog-villog, a fürdőszoba... pfff... szerintem a kilincset 10 év alatt amióta itt élünk még soha nem mosta le, azt is én csinálom. Fogat nem mosnak, múltkor is anya kocsival vitt be a városba, (én ragaszkodtam volna a buszhoz, de nincs pénz) végig hozzám beszélt, a szája büdös volt, lehúztam az ablakot, ő felhúzta és le is zárta úgy hogy ne tudjam lehúzni, mert ő fázik (pólóba és rövidnadrágban volt) Annyira igénytelenek, én meg ezért leszek mindig beteg mert ők végig fogdossák szaros kézzel a házat, hiába mosok és kezet. :( Elegem van!!

2012. júl. 27. 16:58
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
75%
Nekem a barátnőm családja ilyen. Akárhányszor átmegyek hozzájuk mind az a bizonyos csatorna szag csapja meg az orromat. A fürdőszoba ajtajuk mindig nyitva van neki hogy had szellőzzön mert az ablaka be van szögelve. A wc helyiségük külön helyen van az teljesen rendben van szép tiszta felújított hely semmi szag nincs ott megfelelően le van takarítva. Egyszer fürödtem náluk akkor elég is volt belőle, amint beálltam a zuhanyzó kabinba egyből éreztem a bűzt a fürdőszobájuk 80 as évekbeli hangulatot áraszt a zuhanyzó és a boyler kivételével, mivel akkor épült a ház. A fürdőkádjuk undorító a szülei sem mosnak fogat csak büdös a szájuk amit még 1 méterről is érezni. Mondjuk a barátnőm anyja rendszeresen takarít de az apja egy nagyon igénytelen ember múltkor amikor kezet fogtunk mert bírja a képemet akkor éreztem hogy büdös az egész ember a keze meg nyírkos had ne mondjam milyen szaga volt szerencsére erős az immunrendszerem így semmi bajom nem lett, de az igénytelenség nagyon durva. A barátnőm bátyja már el is ment otthonról mert ő nem bírta már tovább. A barátnőm meg most lett csak 18 még tanuló nincs pénze elmenni hozzám is jöhetne de ameddig tart a suli nem akar. A barátnőm húga egy rémálom, a haja zsíros és ápolatlan, 2 naponta fürdik csak, nagyon büdös a ruhája koszos, gyűrött igénytelen, nem ad magára semmit, fiúja még nem volt pedig már 16 éves, folyton a gép előtt ül a szobája egy ól nagyon büdös van ott penészes a fal is már az ételmaradékokról meg nem is beszélek az anyja meg egyszer nem takarított ott ki mert az a saját dolga lenne. A barátnőm szobája a leg igényesebb na ott szeretek lenni. A hátsó udvarukba meg nem is voltunk nem is akarunk oda menni mert ott csak egy fatelep van szinte rengeteg lom, szemét és az egyik wc az ottani pöce gödörbe megy ami már úszik lassan ott de pénz nincs arra hogy ki szívassák időnként pedig lenne nekik rá mert alkholra cigire, meg márkás ételekre van pénzük.... Megértelek hogy ezt már nem bírod. Ja és ott szappan csak dísznek van mivel nyomós szappanjuk van az meg beszáradt mert nem használják a barátnőm meg dugdossa az övét mert a húga mindig kiönti neki. Én akkor a barátnőm tusfürdőjével mosok mindig kezet.
2012. júl. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Intézzed úgy, hogy kollégiumba mehessél. Jobbat nem tudok.
2012. júl. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
21: úristen... De ok hogy igénytelenek, de a huga miért önti ki a szappanját???? Ha ő büdős, legyen az a nővére is vagy mi a ????
2012. júl. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

ha már a családodat nem tudod rávenni semmire, akkor tanulj meg takarítani, heti 1x pár óra belefér az életedbe. pláne ha az a tét, h normális környezetben élj.


megértem, h bosszantó, h te valamit megcsinálsz, a többiek meg összebarmolják, de ha egyedül, vagy a pároddal laksz majd, akkor is tudni kell a takarítás csínját-bínját. :)


ne panaszkodj, cselekedj!

2012. júl. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) És a 21-esnek köszi hogy leírta :)
2012. júl. 27. 20:26
 26/28 anonim ***** válasza:
33%

Óóó üdv a csapatban! Múltkor jöttem rá, hogy apa nagywc-zés után nem mos kezet, és úgy nyúl hozzá a tollhoz, ami a naptár előtt van, és én egy csomószor megfogom, és néha ettem is már utána.


Undorító, de tényleg. Én nagyon várom, hogy elköltözzek. A pszichológusom szerint apa igénytelensége miatt vagyok mániákus kézmosó, ami szuperül tönkreteszi a bőrömet..

2012. júl. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
58%

Hát ne haragudj, de engem sem tanított meg senki wc-t sikálni. Jó sok domestos, hagyod pár percig állni, és nekiállsz sikálni. A kád, fürdő ugyanez. Vedd meg a legolcsóbb kb 200 ft-os 1 literes vízkőoldót, én vasárnap sikáltam ki a lakást, csillog. Kb 40 nm-t súroltam végig guggolva, mert a fugákra öntöttem a vízkőoldót, és voálá, fehér lett a szürke fuga. Nem nagy kunszt. Ezeket egy 15 éves is megtudja csinálni.


Különben, ha annyira zavarna, megcsinálnád, nem ide írnád ki. Egy igényes ember nem bírja a dzsuvát, és inkább kitakarít 10 ember után, minthogy ebben éljen. Ezek szerint te sem vagy igényes.

2012. júl. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
részvétem
2012. aug. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!