Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan buktassam le a páromat?

Hogyan buktassam le a páromat?

Figyelt kérdés

9 hónapja vagyunk együtt. Nem tiltottam el soha a cigizéstől, nem is tehetném, mert hát ő élete.. De mondtam neki párszor, hogy én utálom a cigit, álljon arrébb ha rágyújt, stb.

Áprilisban azt mondta, hogy leszokik, mert sok pénzt költ rá. Le is szokott, tényleg nem gyújtott rá.

Pár napja beszélgettünk, azt mondta, hogy nem gyújtott rá azóta sem, és én tök büszke voltam rá...


Erre tegnap, amikor nálam volt, megláttam a táskájában a cigis dobozt. Nem kutakodtam, hanem nyitva hagyta én meg takarítottam és arrébb raktam, akkor vettem észre.

Azt hittem tegnapelőtt, hogy csak képzelődik, amikor cigiszagot éreztem a haján, de 100%, hogy újra cigizik...

Nekem meg azt mondja, hogy most nincs pénze a fogamzásgátlóra, fizessem most egyedül, bezzeg cigire van pénze...


Szóval hogyan buktassam le? Az a bajom, hogy hazudott. Kisebb baj, hogy cigizik...

Nem akarom elővenni a cigisdobozát, mert akkor azt hinné, hogy kutakodtam a táskájában, ha rákérdezek, tuti letagadná.


2012. aug. 2. 10:40
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Itthon dohányzik anya, szóval ez dohányzó lakás. Még az első hónapban elmondtam neki, hogy a szobámban nincs dohányzás, még véletlenül sem. Ez cigimentes övezet, és ebből nem engedek, még anyukámnak sem
2012. aug. 2. 13:03
 22/22 anonim ***** válasza:
Nem könnyű letenni a cigit,főleg akkor,ha amúgy is nagyon stresszes az élete.Szerintem ne ítéld el ezért.Hasonló cipőben járok,mint ő.Vagy egy hozzám közelálló barát,aki sokat bántott a cigi miatt,na,neki még azóta se mondtam meg,hogy visszaszoktam,mert félek,hogy megint le fog szúrni.És inkább kerülöm.Mert ha leszúr engem,abból balhé lesz és semmi kedvem nincs vele veszekedni,mert egyébként nagyon bírom.Tudom,hogy sz@rt sem ér a hozzászólásom és egy kicsit sem hasznos,de azért megosztottam veletek.
2012. aug. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!