Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan buktassam le a páromat?

Hogyan buktassam le a páromat?

Figyelt kérdés

9 hónapja vagyunk együtt. Nem tiltottam el soha a cigizéstől, nem is tehetném, mert hát ő élete.. De mondtam neki párszor, hogy én utálom a cigit, álljon arrébb ha rágyújt, stb.

Áprilisban azt mondta, hogy leszokik, mert sok pénzt költ rá. Le is szokott, tényleg nem gyújtott rá.

Pár napja beszélgettünk, azt mondta, hogy nem gyújtott rá azóta sem, és én tök büszke voltam rá...


Erre tegnap, amikor nálam volt, megláttam a táskájában a cigis dobozt. Nem kutakodtam, hanem nyitva hagyta én meg takarítottam és arrébb raktam, akkor vettem észre.

Azt hittem tegnapelőtt, hogy csak képzelődik, amikor cigiszagot éreztem a haján, de 100%, hogy újra cigizik...

Nekem meg azt mondja, hogy most nincs pénze a fogamzásgátlóra, fizessem most egyedül, bezzeg cigire van pénze...


Szóval hogyan buktassam le? Az a bajom, hogy hazudott. Kisebb baj, hogy cigizik...

Nem akarom elővenni a cigisdobozát, mert akkor azt hinné, hogy kutakodtam a táskájában, ha rákérdezek, tuti letagadná.


2012. aug. 2. 10:40
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Soha nem veszekedtem miatta, nem maceráltam.

Arra megkértem, hogy a szobámban ne gyújtson rá, menjen ki az udvarra, ahogy a család többi tagja is ezt teszi.

Meg arra is megkértem, hogy ha előttem cigizik, pl buszmegállóban, akkor ne fújja rám a füstöt és lehetőleg ne álljon hozzám közel, mert utálom a cigifüstöt.


Sohasem veszekedtem meg maceráltam, csak megkértem dolgokra. Amikor leszokott, büszke voltam rá, szerintem ezért nem mondja el, okozott már pársor csalódást, és nehezen lépek túl ezeken.


Különben nem élünk együtt, heti 2-3 napot találkozunk.

2012. aug. 2. 11:23
 12/22 A kérdező kommentje:

Nyilván felnőtt ember és nem tilthatok meg neki semmit, ezért nem is tiltottam soha, csak megkértem pár dologra.


Nem is kértem, hogy szokjon le, az is saját döntése volt.

2012. aug. 2. 11:25
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Én azért ennyiért nem hagynám el...Szereted Te Őt?

Beszéljétek meg a dolgot,hogy miért hazudott..

2012. aug. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Az utóbbi hetekben nem valami jó a kapcsolatunk, úgyhogy ez most rátenné az i-re a pontot.

Ha egyszer hazudik, többször is fog, tapasztalat...

2012. aug. 2. 12:33
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát nézd a kérdésedből ítélve pedig nem nagy jó indulattal állsz hozzá. Nem is megkérdeznéd, hogy hé figyelj már most akkor cigizel, mert ezt találtam, hanem már eleve úgy állsz hozzá, hogy lebuktatni, gyakorlatilag hátba akarod támadni. Nem csodálom, hogy hazudik neked. És azt se csodálnám, ha idővel másban is elkezdené.
2012. aug. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

A hátbatámadást úgy értettem, hogy akkor már nincs "menekvés" a válasz alól.

Pl kérek tőle cigit és ad.

2012. aug. 2. 12:51
 17/22 anonim ***** válasza:
Sziasztok lehet hülye ötletnek fog tűnni,de egy ötlet.Hazajön munkából,mond neki,hogy drágább képzeld azt álmodtam,hogy rajtakaptalak hogy cigiztél,olyan rossz érzés volt még álmomba is,hogy átvertél.én megnézném a reakcióját,jobbik esetbe elmondja,hogy tényleg rágyujtott,mert már nembírta,merthát ezt is meglehet érteni.Ha meg szemrebbenés nélkül olyat mond,hogy jó hülye álom volt akkor meg tényleg hazudozó.De tényleg ez csak egy ötlet.Tapasztalat,hogy ha fogod fenyegetni,állandóan kérdőre vonni,az nem segít.Azt kell megértenie,hogy maga miatt szokjon le.én is erőss dohányos voltam,aztán leültem,kiszámítottam mennyit költök cigire,és mi mindent vehetnék abból havonta hát inkább elköltöm ruhákra vagy kissebb kirándulásra...de hozzá teszem 2éve nem cigizek,de valamikor elkap a hév,hogy de rágyujtanék 28nő
2012. aug. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

szerinem ez olyami hazugság, mint amikor a nők azt mondják, hogy le volt árazva a felső és csak 1000 ft volt közben meg mondjuk 1999. Hogy ne bántsák meg a másikat vagy a másik ne szörnyülködjön.


Mindnekinek vannak vágyai.


Ha amúgyis problémátok volt, lehet így vezeti le a stresszt, hogy békésebb legyen otthon, vagy beült a haverokkal valahova és vett egy cigit, na bumm.


Egy doboz cigi 700 ft, egy fogamzásgátló meg ha jól tudom 7000 (az enyém annyi volt, abba is hagytam, a természetre bízom magam, legyen ahogy lennie kell :-)


Lehet hogy alkalmanként elszív 1-2 szálat, de szégyelli a gyengeségét, hogy nem tud leszokni, és erősnek akar mutatkozni előtted. Különben meg felőtt ember.


Én felnőttnek tartom magam (párom előtt nem cigizek csak buliban), ha kedvem van elszívni egy szál cigit, meginni egy felest, megenni egy tábla csokit fogmosás után vagy venni egy új cipőt mert hetek óta arra vágyom vagy akármi, akkor jogomban áll megtenni, mert a párom nem az apám / anyám.


Nyilván komolyabb dolgokat megbeszélünk, ami anyagi áldozattal jár vagy szababdidős kérdés vagy párkapcsolati kérdés.


Szerintem ez ami történt, azért nem olyan hazugság, amiért lapátra kell tenni valakit . Nyilván mélyebben gyökereznek a problémáitok, amelynek egyik eredménye hogy neki néha kedve van rágyújtani, pl levezetni a stresszt vagy egy sör vagy kávé mellé, viszont nem meri ezt neked megmondani - és akkor azt kellene megfejteni, hogy vajon miért. Hogy szoktál reagálni, ha kiderül valami turpisság, vagy olyat tesz, ami neked nem tetszik? Adtál rá okot, hogy ne mondja neked, vagy egyáltalán, soha sem?

stb stb.


ui: a fog gátlót én mindig magamnak fizettem. egyszer kifizeti az ember és megvan a 3 havi adag, viszont tényleg drága sajnos.

2012. aug. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

előző vagyok: annyit még hozzátennék, hogy nekem eszembe nem jutna egy nemdohányzó lakásban rágyújtani nemdohányzók előtt. az viszont nem szép, ha neked kellett szólni, hogy a szobádban ne gyújtson rá.


ha a párommal kettesben vagyunk pl buszmegálló, nem érzem hogy rá kéne gyújtanom, mert mi van ha meg akar csókolni és büdös :D esti bulizáskor, vagy délutáni kávénál stb szoktam, igen. főleg fürdés / fogmosás előtt, utána már nem.

2012. aug. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Megbeszéljük a dolgokat, és ennyi. Nem szoktam kiakadni a hülyeségein, de ez számomra nem az a ketgória. Kiskoromban végignéztem apa haláltusáját, ahogy egyre jobban leépítette a tüdőrák, ezért utálom annyira a cigizést. Hát még a hazudozást...

Én semmiben sem hazudok neki, még olyan piti ügyekben sem, mint a leárazott felső, mert az én pénzem.

De én nem kapok zsebpénzt, semmilyen jövedelmem sincs, szüleim nem adnak pénzt fogamzásgátlóra, úgyhogy a nyári munkámért kapott pénzt elköltöttem a 3havi Nuvaringre, ami 10.000 ft.


Eddig volt rá pénze, csak mióta cigiszagú, azóta nincs.. Milyen érdekes...

2012. aug. 2. 13:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!