Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viszonyulsz a párod...

Hogyan viszonyulsz a párod exéhez, esetleg korábbi flört partneréhez?

Figyelt kérdés

4éves kapcsolat,ami élettársi.Az utóbbi hónapokban minden összejött,és ki szakitottunk.A párom aki a férfi a munka helyen össze ismerkedett egy nővel.Ismerem a nőt egy céges bulin találkoztunk.

Szóval a barátom szakított,de elsősorban nem a nő miatt,azonban benne volt h össze akár jönni vele.Mi szétmentünk es ő el kezdett vele ismerkedni.Találkoztak is,mi azonban ez idő alatt szinte végig tartottuk a kapcsolatot.

3hetet voltunk külön és a párom újra udvarolni kezdett.Azt mondta rájött h engem szeret és ezt a kapcsolatot mégsem akarja a bizonytalanra cserélni.Kibêkültünk.

A nő azonban továbbra is ott van időközönként a munkahelyén,és a céges bulikon is össze fogunk futni vele.

Én is.Ez a baj.Mégsem hagyhatjuk ki az összes céges bulit,mert ez s banda egy családias,jól összeszokott banda.

Közeleg is egy ilyen buli megint,azonban semmi kedvem hozzá a nő miatt.Valaki volt így h a párja kiszemeltje,exevel való találkozas elkerülhetetlen?

Hogyan viselkedjek?Nézzem levegonek?

Mert az nem megoldás ha nem megyek-megyünk el emiatt nem?


2012. aug. 3. 16:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Megmondom, mi a szitu. A barátod megunt téged, kiszeretett belőled, már nem olyannak látja a kapcsolatotokat, mint az elején, másra vágyik. Jött ez a nőcske, elkezdett vele flörtölni Elég ribi dolog, de ehhez is két ember kellett, a barátod lesz@rta volna, nem reagált volna a közeledésére, ha téged szeretett volna. Összejöttek, szakított veled, aztán amikor látta, hogy annál a csajnál te még mindig jobb vagy, visszakéredzkedett hozzád. Ha bejön a képbe egy következő ilyen nő, megint el fogja játszani ugyanezt, hidd el. Beléd már nem szerelmes, csak azért van veled, mert nincs jobb.
2012. aug. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem menj a pároddal bulikba,téged választott,a nőt nézd levegőnek.
2012. aug. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
sehogy ők a múlt, 5 éve én vagyok a jelen :D
2012. aug. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Minimális udvariasságot és tiszteletet meg kell adni, de beszélgetésbe nem muszáj elegyedni vele.

Ha valamiért a közeletekbe keveredne, akkor elnézést kérsz, hogy a mosdóba kell menned és arrébb mész.

2012. aug. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!