Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők, szoktatok a...

Lányok/nők, szoktatok a párotok előtt fingani?

Figyelt kérdés
2012. aug. 5. 23:08
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
93%
Nem, de irigylem, aki olyan laza, hogy meg tudja tenni. :) Én túl szemérmes vagyok ilyen téren! :)
2012. aug. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
87%

Egyszer, véletlenül, de akkor is majd föld alá süllyedtem. Pedig az eszem tudja, hogy természetes, mégsem megy ez a dolog. Ő sem csinálja előtte, ő ugyanígy van vele. Azért álmatlan éjszakákat nem okoz a dolog, nem bánom ha nem büdösítünk egymás orra alá.

Akik csinálják, azokat nem nézem le, vicces szitu lehet l versenyszerűen csinálni :) Nem egyformák a párok.

2012. aug. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
78%

Igen.

Nem is tudnék úgy leélni valakivel egy életet, hogy x év múltán is ilyeneken görcsölök (ahelyett, hogy egy jót finganék :D).

Nyilván nem direktbe az orra alá eregetem, meg amúgy sem vagyok egy szeles típus, de ha kell, hát kell, nem vonulok át csak emiatt egy másik szobába...Ahogy páromtól se várom el, csendben kiizzadja.

Teljesen normális, tabuktól mentes kapcsolatunk van, ettől még tudunk kulturáltan viselkedni, sőt.

2012. aug. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
71%

Igen, az elejetöl fogva (10 eve) es beszelünk is rola, inkabb viccesen, neha "orvosi szemmel" megbeszeljük az eredetet. :)

Ezt nagyon szeretem a ferjemben, hogy ezt respektalja, sokkal bizalmasabb,jobb a kapcsolatunk es a szellentesek amugy is mindig humort szülnek, igy csak javitjak a kapcsolatot.

Mi a vecet is nyitva hagyjuk egymas elött, ha bent vagyunk. Jol jön pl. "forro valtaskor". :) Ugy tudom, a termeszetes szülest is megkönnyiti, ha ilyesmiben el tudja magat engedni az ember, es ugyan hol mashol "gyakorolhatna"?!

2012. aug. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
76%
Poénból sosem, de ha úgy alakul, hogy ő is ott van, hát na. Rosszabbat is megéltünk már, mint egy puki. (popó műtét, aranyér, egész testes pikkelysömör, hányás-hasmenéses lázas vírus, mit egy kis pukk néhanapján)
2012. aug. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
69%

Nem, pedig több, mint 6 éve vagyunk együtt. Mi úgy vagyunk vele, hogy ha idegeneket megtisztelünk azzal, hogy nem fingunk az orruk alá, akkor egymást is megkíméljük ettől. Persze nyilván természetes dolog, de pl. az ürítés meg a tamponcsere is természetes, mégsem előtte csinálom.

Nem gondolom, hogy attól bizalmasabb lenne a kapcsolatunk, ha forogna a gyomrunk a szagok miatt...

2012. aug. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim válasza:
54%

én ugy szoktam hogy mikor már épp kezd elaludni,

akkor szépen lassan meztelenre vetkőzök, és

nagyon lassan, de tényleg figyelek rá, hogy

romantikus legyen, és férfias... fölé gugolok

majd egy óriásit fingok a fejére ezt nagyon szereti a b.nöm XD

2012. aug. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
65%

Termeszetesen nem attol bizalmas a kapcsolat, hogy jo nagyokat dörgölünk a masik orra ala, es büdöseket, hanem hogy erröl beszelni tudunk, hogy nem feszelyezve vissza kell tartani es kimenekülni, ami amugy 3 gyerekkel kicsit bonyolult is lenne nehany helyzetben (kezebe nyomom a csecsemöt es kifutok, vagy pl mi van szoptataskor?).

Es termeszetesen, lehetöleg ugy intezzük, hogy a masikat ne zavarja (föleg a szaga), azert szeretnenk vonzonak is maradni a masik elött. Viszont mindketten szeles tipusuak vagyunk, föleg en, igy van eleg alkalom a humorra is. :)


Azt hiszem 14.

2012. aug. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
64%

együtt élünk 4 éve. jól is nézne ki, ha már a saját lakásomban nem ott durrantok, ahol jól esik. nekünk ez természetes dolog, nem csinálunk belőle vitát.

mindkettőnk emberből van, hozzátartozik a működéshez ez is.


imádom mikor a drága ember ereszt egy diszkrétet, aztán teátrálisan megvádolom, h fingott, jól letolom, h büdös, és röhögünk egy jót. ilyenkor mindig beígérek egy csilis babot (amit mellesleg imád), és én pedig meg tudom bosszulni.


van olyan is, h a hanghatásokat elemezzük :)

2012. aug. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
61%
Sem a párom előtt, sem senki más előtt.
2012. aug. 6. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!