Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők, szoktatok a...

Lányok/nők, szoktatok a párotok előtt fingani?

Figyelt kérdés
2012. aug. 5. 23:08
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
74%
Nem.4,5 éve vagyunk együtt de eddig egyszer fordult elö,véletlen,szándékossan nekem nem jutna eszembe,és a páromnak sem,szerencsére.
2012. aug. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
95%

Mivel őt (a pasit) zavarja egy jó darabig görcsöltem :D


Aztán kiderült, hogy szokott sunyiba eregetni, meg átfingja az éjszakát mikor én alszok, szóval én ugyanezt csinálom, Szép halkan kiengedem és az esetek 70%-ában észre se veszi :D

2012. aug. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
93%
Közben jöttek valami fingtalan csodalények és lepontoztak mindenkit, akinek működik az anyagcseréje. Brávó!
2012. aug. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
77%
Nevetségesek, de ha nekik ez okoz örömet :)
2012. aug. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
66%
Igen. Sokáig nem mertem...még házasság után sem.. Kb 6 évig. Aztán rájöttem, hogy egyáltalán nem ciki... az a ciki, ha valaki nem mer a saját párja előtt... :)
2012. aug. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
77%

Amúgy akik ennyire undorodnak ettől, megalázónak érzik, mi a fenét tesznek akkor, ha valami más baj van?

Én ápoltam párom gennyes, sebes fenekét műtét után, kezeltem az aranyerét, ő az egész testes pikkelysömöröm viselte el, ha nyaraltunk és a zuhany, wc egybe volt, épp fürdött az egyikünk a másiknak nagyon kellett nagy wc-zni, hát mehetett, ezekhez képest néhanapján egy kis puki semmiség. Hihetetlen, hogy ennyire nem bírják ezt elviselni az emberek és gusztustan módon kiforgatják azzal, hogy nem sz*rok a másik orra alá...

Kíváncsi lennék tényleg, hogy mennyire bírnák az ilyenek elviselni, ha figyelniük kéne a lázas, hasmenéses, hányós beteg párjukat, nehogy valami baja legyen és még fel is kellene esetleg takarítani utána.

Sőt, mi lenne, ha a bugyiba sikerülni kakilni épp, velem ez is előfordult, hiába betegség miatt, az is természetes, de páromnak esze ágában nem volt ezért megundorodni tőlem.

Szóval viccesek vagytok, egy kis természetes bélmozgásból ekkora ügyet csinálni.

2012. aug. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
42%
igen
2012. aug. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
69%
Nem. Nálunk ez otthon sem volt soha szokás, én erre valahogy nem tudom magam rávenni. Ettől függetlenül ő szokott előttem...
2012. aug. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
100%
Poénból, heccből nem, de nem csinálunk abból nagy ügyet, ha ránk jön. A biológiánk velejárója, és sztem jobb, ha kijön, mintha az ember visszatartja meg szorongatja. És simán elröhögjük :P.
2012. aug. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
50%

Nem, mint ahogy mások előtt sem és mint ahogy a kis- és nagydolgot, tamponcserét stb. sem előtte intézem.

Szerencsére felnőtt ember vagyok, így vissza tudom tartani, ahol az idő/hely nem alkalmas és kiengedem ott, ahol igen.

Ugyanígy a nagydologgal is.

Sosem értettem, hogy az ilyet miért nem lehet kulturáltan elintézni. Persze nem napokig való tartogatásról van szó.

De rengeteg olyan embert ismerek, akire ha rájön a nagydolog, azonnal wc-t kell keresnie, képes félreállni a kocsival vagy leszállni a buszról, berohanni az első boltba és bekéredzkedni egy boltba.

Ennyire nehéz lenne visszatartani egy kicsit?

2012. aug. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!