Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők, szoktatok a...

Lányok/nők, szoktatok a párotok előtt fingani?

Figyelt kérdés
2012. aug. 5. 23:08
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
88%

szándékosan nem, de volt már, hogy kiugrott :D nem csinálunk ügyet belőle, bár én kicsit kellemetlennek érzem, de pl. van, hogy úgy csikiz, hogy egyszerűen nem bírom magamban tartani :D sem a nevetést, sem a kis békát :) Pedig több, mint 5 éve együtt vagyunk, sőt már házasok vagyunk, de azért igyekszünk nem a másik orra alá nyomulni :)

viszont ha néha kiugrik, van, hogy a kutyára fogom :D

2012. aug. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
31%
Nem, nem finganék a párom előtt soha semmilyen körülmények közöttt, ha a párom fingik- böfög előttem és nem akar ezzel felhagyni, akkor előbb- utóbb elhagyom... Miért?? Mert igenis megtisztelem azzal a páromat, aki ugye a legfontosabb ember az életemben, hogy nem fingok böfögök az orra alá.... Idegenek előtt sem szokás fingadozni, mert illetlenség.... Ha idegeneket megtisztelek ezzel, akkor a páromat , hogy ne tisztelném meg??? A párom mégis csak előbbre való , mint egy idegen... ennyi erővel, inkább finganék egy vadidegen előtt, mert ez esetben, miért érdekelne, hogy mit gondol, de aki fontos nekem azt különösen megtisztelem azzal, hogy megkímélem a fingástól, böfögéstől stb..-től...ugyanolyan hogy nagywc után is kitárom az ablakot, wc illatosítót használok és nem csak úgy odacsokozik, mondván hogy teljesen emberi, normális folyamat... Pontosan a tamponcsere is természetes, még se a barátom előtt csinálom... És mondta valaki, hogy ápolta a párját amig beteg volt... még, jó hogy ápolod, abban nincsen semmilyen megbotránkoztató dolog, hanem teljesen természetes, rajta kivülálló folyamat... még szép, hogy ilyenkor ápolod... De odafingani a másik orra alá kényelmességből nagy fokú igénytelenség és tahóság....a másik teljes semmibevételével egyenlő.
2012. aug. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:

"De odafingani a másik orra alá kényelmességből nagy fokú igénytelenség és tahóság....a másik teljes semmibevételével egyenlő."


Ezt nem ertem, a többseg itt szallodakban, kiszolgaloszemelyzettel el, vagy mi? En ugyanis nem tartom valoszinünek, hogy barki kenyelmessegböl fingik a parja elött. Ahogy en is bekapcsolom a szagelszivot, naponta 2-szer szellöztetem a hazat, termeszetesen a fingos helyzetek szükseghelyezetek, ahogy gondolom, masoknal is. (Erre irtam is egy peldat a 3 gyerekem mellett.) Az, hogy humorral kezeljük, nem pedig sunyiban döngetünk, a bizalmas kapcsolat resze.

Brutalisan hangzik, de olyanok vagyunk, mint a "szemetfeldolgozo gepek": a bevitt taplalekot (bio, 100%egeszseges etel) es egyebeket (E betüsek es hasonlok) feldolgozzuk. Ki jobban, ki kevesbe jol van felepitve a feldolgozashoz, igy aki fingosabb, egy-ket allergiaval, emesztesi problemaval tarkitva, annak nagyon nehez am visszatartani, bizonyos helyzetekben!! Apu egyszer azt mondta: "addig örülj, amig a szelek mennek..." (ebböl is latszik, hogy csaladi "örökseg"). Igy persze, hogy az elsö idöszakban az ember törekszik megtisztelni a parjat, de van, akinek egy eleten keresztül ez nagyooon nehez lenne. Es ha a parja is ilyen, akkor meg minek szenvedjenek...?



Amikor elöször fingottam a parom elött, az nagyon emlekeztes, gondolom, masoknak is... (Nalunk en voltam az elsö.) Nagyon kellemetlen volt, egyszerüen kijött, meghozza szex közben! Legszivesebben elsüllyedtem volna, vagy kibujtam volna a börömböl. Szex közben visszatartani amugy probaltatok mar? En azelött pl. kifutottam valamilyen ürüggyel, es szep csendben a vecen - nagyon sz@r helyzet volt igy is. Aztan, a csucshoz közeledve voltatok mar ugy? Az orgazmushoz közel, visszahuzni az izmot - szoval nagyon kellemetlen helyzetek, aki tenyleg szeles tipus. Persze, ilyen helyzetben en inkabb visszatartom (ezert nem volt meg sosem orgazmusom?), de mint irtam, egyszer kijött. Az elsö "nyilvanos" fingas. Viszont, ha nap mint nap, az összeset vissza kene, az nagyon nehez lenne. Nincs mindenkinek kutyaja, amire rafoghatna. :) Vagy fogjuk az akvariumban uszo halakra?:))


azt hiszem 14

2012. aug. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
69%
Hát nem tudom mennyit finghattok ti, ha nektek gondot okoz a visszatartása... :D Nekem eleve alig kell, mert egészségesen élek és étkezem, nem eszek össze minden sz@rt, és totál rendben van az emésztésem. Abszolut nem okoz problémát visszatartani ha éppen szükséges...
2012. aug. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
90%
Nekem sem okoz problémát a visszatartása, nyolc-tíz órát a munkahelyemen vagyok, nyilván nem szellentek az irodában. De otthon, a családom körében egész más a helyzet, és a kérdés erről szólt. Nem hiszem, hogy hosszú távon bizalmas, felhőtlen emberi viszony az, ahol valakinek is úgy kell "viselkednie" a családtagjai előtt, mintha azok idegenek lennének.
2012. aug. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
44%
hát figyeljetek: nekem volt egy exem, aki tévézés közben odafingott egy hatalmasat (hangosat és büdöset) rá a kanapére, ráadásul legalább egy percen keresztül olyan igazán rotyogósat... Ne mondjátok már, hogy normális dolog ez... Ennyire senki ne engedje magát el egy kapcsolatban, hogy csak kedvére fingadozzon... Pont ez különböztet meg minket az állatoktól, hogy el tudjuk odázni az ösztöneineket, szükségleteineket és van önuralmunk... És még mindig ott tartok, hogyha a munkatársaitokat, idegeneket megtiszteltek azzal, hogy nem fingtok oda kedvetekre, akkor a párotokat , családtagjaitokat miért nem??? Ez a kényelmesség csúcsa... Fingtok szex közben?? Bravó nagyon nőies....Az hogy fingasz egy kapcsolatban lustaságból, kényelmesésgből, nem az intimitást mutatja ami köztetek van, hanem pont megöli az intimitást....Ha az én párom szex közben odafingana akár direkt, akár véletlenül tuti elmenne a kedvem aznapra a hancúrtól. És én most nem arról beszélek, hogy mindenféle fingás szentségtörés.... Nyilván van olyan hogy becsúszik... Na de csak kényelmességből, mondván jobb kint mint bent??? Ez az igénytelenség csúcsa...
2012. aug. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
49%

Az egyik korábbi válaszoló vagyok.

Az emberek 99%-a szerint a fing hangja és szaga undorító. Mint ahogy a pisi/kaki/hányás/testnedvek is. Aki ezek közül bármelyiket simán (tehát nem véletlenül/vészhelyzetben/betegségben) a párja elé tárja, az vajon mennyire tiszteli meg a párját, mint embert?

Ha egy idegent megtisztelek azzal, hogy nem fingok szándékosan az orra alá, akkor a saját szerelmemet nehogy már semmibe vegyem ilyen téren!!!!

Aki meg sosem bírja visszatartani, az hol dolgozik? Trágyadombon, disznók között? :)

Ha meg sűrűn kell fingania valakinek, akkor sürgősen változtasson az étkezési szokásain a saját, de legfőképpen a párja érdekében!

2012. aug. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
100%

"Nincs mindenkinek kutyaja, amire rafoghatna. :) Vagy fogjuk az akvariumban uszo halakra?:)) "


Én voltam a kutyára fogós :D :D :D van halunk is :)

A viccet félretéve, páran mondjátok, hogy illúzióromboló. Valóban az, ha szándékos, de ha néha becsúszik mondjuk egy romantikus film közben, akkor én még nevetni is szoktam a páromon :D :D ezért nem fogom elhagyni. Ha sex közben becsúszik, szerintem az is vicces :D nyilván nem minden alkalommal, de hát becsúszott már nálunk is 5 év alatt 4-5ször. Döbbenet, de nevettünk rajta :D Most sírjak? Attól, hogy kicsúszik, nem fogom kevésbé tisztelni a páromat.

2012. aug. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
62%

"Az hogy fingasz egy kapcsolatban lustaságból, kényelmesésgből, nem az intimitást mutatja ami köztetek van, hanem pont megöli az intimitást..."


pedig de. azért mert te nem mersz fingani a párod előtt, régen rossz...nem mered felvállalni magad teljesen! minden rossz, negatív oldaladdal együtt. pedig az is te vagy...és ha szeret a párod, úgy is szeretni és kívánni fog, ha néha kiengeded a "gőzt"...vagy inkább gázt.... hidd el!

2012. aug. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
55%

Komolyan nem értem: ha egyszer a fing büdös és gusztustalan, akkor miért az lenne a természetes, hogy halál nyugodtan a párom orra alá engedem, míg idegenek orra alá meg nem??? Fordítva ugyanígy, a párom se fingjon az orrom alá. Csak mert együtt élünk és szeretjük egymást, attól még nem kell ennyire elengednünk magunkat. Bár lehet én vagyok prűd, de én pl. nem is pisilek a párom előtt, míg tudom, hogy sokaknál ez is természetes. Szerintem ezek olyan dolgok, amik senki másra nem tartoznak.

A gyerekeink születésénél sem engedtem, hogy megnézze, ahogy kibújnak. Szigorúan a fejemnél állhatott csak. Nem is lett semmi gond a szexuális életünkkel :)

Oké, ha néha véletlenül kicsúszik egy puki, azzal nincs gond, emberi dolog. Nevetünk egyet és kész :)

De az aki nem veszi arra a fáradtságot, hogy visszatartsa vagy odébb menjen tőlem, az egy undorító disznó, akár férfi, akár nő, akár a párom, akár egy vadidegen az illető! Kivételt csak a gyerekeim képeznek, de ők még picik :)


Ja és azért kíváncsi lennék a pasik véleményére is, hogy mennyire "jön be" nekik, ha a barátnőjük/feleségük kényelemből odadurrant melléjük...

2012. aug. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!