Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők, szoktatok a...

Lányok/nők, szoktatok a párotok előtt fingani?

Figyelt kérdés
2012. aug. 5. 23:08
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
37%
szerintem ezek a fingós nők mind melegítős háztartásbelik lehetnek, akik kedvükre rotyogtatnak, mert nekik már úgyis mindegy, aztán persze ők vannak felháborodva, ha a párjuk inkább olyan partner iránt néz, aki igényes másra és magára, ráadásul tud viselkedni....De fingjatok csak nyugodtan... Amúgy ez nem merés kérdése... Mert ha gondolod fingok egyet a párom előtt, nagyon jól tudom, hogy ugyanúgy szeretni, kívánni fog, hiszen ha veszekszünk, és meggondolatlan dolgokat vágok a fejéhez, akkor se szokta elveszteni az érdeklődését.... Ez kulturáltság kérdése... hogy nem rottyantasz a másik orra alá, mondván, hogy "egymás közt vagyunk""... hű tök jó, ha ennyire megtiszteled a férjed, hogy odafingasz neki, csak mert kettesben vagytok, nagyon intim lehet, főleg ahogy a sz_rszag körbelengi a szobát.... De azért nyugodtan pontozzatok le fingósok, könnyebb ragaszkodni a saját primitív szokásaitokhoz látom, mint önvizsgálatot tartani és rájönni, hogy kulturált ember módjára kéne viselkedni otthon is... Már ha tényleg kulturált emberek vagytok. Mert aki tud viselkedni, annál ez belülről jön, hogy nem eregeti kénye kedvére a galambot, mondván hogy a munkahelyeden nem fingasz de a párod előtt egészen nyugodtan...
2012. aug. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
100%
Én irigylem azokat, akik mernek pukizni a párjuk előtt. Mi hat éve vagyunk együtt, és ő egyáltalán nem fogja vissza magát, ami engem nem is zavar. A kapcsolatunk elején egyszer sem hallottam pukizni, de később elmondta, hogy sokszor már megfájdult a hasa, mert nem akart előttem pukizni, és inkább visszatartotta. Aztán egszer megesett és azóta már nincs zavarba. De én egy nehéz eset vagyok, még véletlenül sem fordult elő, hogy szellentettem előtte, pedig tudom, hogy őt nem zavarja, sőt én alapból hasfájósabb vagyok, és ha mondom neki, hogy fáj a hasam, mondja, hogy pukizzak egyet aztán jobb lesz :)..de én nem tudom magam ennyire elengedni. Pedig jobb lenne ha menne...
2012. aug. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
61%

"Az emberek 99%-a szerint a fing hangja és szaga undorító. Mint ahogy a pisi/kaki/hányás/testnedvek is. Aki ezek közül bármelyiket simán (tehát nem véletlenül/vészhelyzetben/betegségben) a párja elé tárja, az vajon mennyire tiszteli meg a párját, mint embert?"

Na itt, a fingok elitelese mellett, van egy fontos szo, bar zarojelben: "simán (tehát nem véletlenül/vészhelyzetben/betegségben)". Köszönöm, erröl irtam, örülök, hogy kezded erteni. Tehat nem szandekosan, kenyelmessegböl - ez nagy különbseg! Mert a szex közbeni sem kenyelmessegböl volt.

Ja igen, "betegseg" - tudod-e, hogy a laktozintolerancia nem betegseg, hanem egyszerüen genek kerdese? Es egyenileg több vagy kevesebb, de eleg sok fingast okoz, 100%-osan betartani pedig bizonyos eletkörülmenyek mellett lehetetlen.



"Aki meg sosem bírja visszatartani, az hol dolgozik? Trágyadombon, disznók között? :)"

Ezt inkabb nem irnam le. :) A lenyeg, hogy nem egy gyarsoron, hanem olyan helyen, ahol van lehetöseg kifutkozni, ha ugy adodik.


"Ha meg sűrűn kell fingania valakinek, akkor sürgősen változtasson az étkezési szokásain a saját, de legfőképpen a párja érdekében!"

Miböl gondolod, hogy az etkezesi szokasais jobbak, mint annak, aki fingos? Lehet, hogy meglepödnel... Jobban is tajekozodhatnal, mielött ilyen hülyeseget irnal a generaciokon at öröklödes temaban es hogy mindannyian masok, egyediek vagyunk...


"könnyebb ragaszkodni a saját primitív szokásaitokhoz látom, mint önvizsgálatot tartani és rájönni, hogy kulturált ember módjára kéne viselkedni otthon is... Már ha tényleg kulturált emberek vagytok. Mert aki tud viselkedni, annál ez belülről jön."

Ez valoszinüleg sajat magadnak a legjobb tanacs, annak, aki irta es azoknak, akik ezt gondoljak a fingosokrol. Mert sok olyan szokas van, ami a fingassal ellentetben valoban szokas, igy mar magaba is nezhet: na melyik fingosokat elitelö iszik itt alkoholt (akar csak ünnepeken), melyik dohanyzik? Hogy mi jön belülröl, azt melyebb pszichologiai tanulmanyozassal tudni fogod - nem a helyes viselkedes, hanem amit beledneveltek.


Azt hiszem 14.

2012. aug. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
94%

"zerintem ezek a fingós nők mind melegítős háztartásbelik lehetnek, akik kedvükre rotyogtatnak, mert nekik már úgyis mindegy, aztán persze ők vannak felháborodva, ha a párjuk inkább olyan partner iránt néz, aki igényes másra és magára, ráadásul tud viselkedni....De fingjatok csak nyugodtan... Amúgy ez nem merés kérdése... Mert ha gondolod fingok egyet a párom előtt, nagyon jól tudom, hogy ugyanúgy szeretni, kívánni fog, hiszen ha veszekszünk, és meggondolatlan dolgokat vágok a fejéhez, akkor se szokta elveszteni az érdeklődését.... Ez kulturáltság kérdése... hogy nem rottyantasz a másik orra alá, mondván, hogy "egymás közt vagyunk""... hű tök jó, ha ennyire megtiszteled a férjed, hogy odafingasz neki, csak mert kettesben vagytok, nagyon intim lehet, főleg ahogy a sz_rszag körbelengi a szobát.... De azért nyugodtan pontozzatok le fingósok, könnyebb ragaszkodni a saját primitív szokásaitokhoz látom, mint önvizsgálatot tartani és rájönni, hogy kulturált ember módjára kéne viselkedni otthon is... Már ha tényleg kulturált emberek vagytok. Mert aki tud viselkedni, annál ez belülről jön, hogy nem eregeti kénye kedvére a galambot, mondván hogy a munkahelyeden nem fingasz de a párod előtt egészen nyugodtan..."



szerintem te teljesen meg vagy zavarodva! valami bibi van a buksidban...nem irigylem a férjed... :D

2012. aug. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
100%
Én kifejezetten örültem, amikor végre nyugodtan el merte elngedni magát előttem e téren is a feleségem!! Egyálatalán nem zavar. Ez egy természetes emésztési folyamat és nyilván ha éppen olyan a helyzet nem fog az ember 5 percenként rohanni a wc-re eregetni, csak azért, hogy nehogy meghallja a férje/felesége/párja. Nincs ebben semmi. Ettől még nem múlik el az intimitás, sem a kívánás, sőt ettől még igénytelennek sem tartom a nejemet! Aki így gondolkodik, nem is tudom, de valami baj lehet a felfogásában. 30/F
2012. aug. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim válasza:
Ismertem egy embert aki bocsánatot kért, mert köhögött! Most akkor hasonlítsátok magatokat hozzá! :)
2014. febr. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim válasza:
Igen, szoktunk, ő fingik büdösebbet, hangosabbat, múltkor csókolózunk és eresztett egy sunyit, mondja "menekülj" és elröhögtük, de olyan szaga volt, hogy 10 perc után itt ott abban a helyben érződött, még ha ki is nyitottam az ablakot. Mikor meg én meg akarom bosszúlni, erőlködök, hogy majdnem becsinálok...és ezt is jól elröhögjük. Meg mostam is pár alsóneműt, és ő épp nagydolgot végzett. Ez így természetes. És persze mi sem egymás orra alá fingunk, hanem mikor ránkjön. És ettől még publikus helyen nem tesszük meg, és kulturáltak vagyunk :)
2016. máj. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!