Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen az Édesanyátok? Milyen...

Milyen az Édesanyátok? Milyen jót és milyen rosszat "köszönhettek" neki?

Figyelt kérdés

Az én édesanyám a kívülálló számára tökéletesnek tűnik, de tulajdonképpen ő tette tönkre az életemet. Nem törődött az igényeimmel, nem törődött a fájdalmaimmal stb. Nem tud bánni a pénzzel, ezért el kellett viselnünk, hogy a részeges apámmal kellett együtt élnünk, mert anyám nem tudta kivitelezni anyagilag, hogy különköltözzünk apámtól. Anyámmal éltem 36 éves koromig közös szobában, mert apám a másik szobában lakott. Ezért 12 éves koromtól nem volt saját szobám. Anyám nem törődött azzal sem, hogy 39 éves koromig hasfájásra panaszkodtam és csak akkor derült ki, hogy tejcukor-érzékeny vagyok. Ezért nem voltak barátaim, kapcsolataim és még pszichésen is megbetegedtem.

Ezért kérdezem, hogy vannak másoknak is ilyen "rémtörténetei" az édesanyjukkal kapcsolatban? Az egészben az a furcsa, hogy anyám egyébként nem egy rosszindulatú ember, mindenki szereti, csak hát szerintem nemtörődöm módon viselkedik nagyon fontos dolgokban.

Mi a véleményetek?



2012. aug. 6. 08:07
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

kérdező, most te, a férjed és az anyukád egy szobában laktatok 36 éves korodig?

elköltöztél 18 évesen és vissza is költöztél mindjárt?

miért anyád tette tönkre az életed, ha apád volt a részeges?

ez most egy kamukérdés, vagy tényleg fogyatékos vagy?

2012. aug. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
en sem ertem ezt.
2012. aug. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
19-es alatt már negyed háromkor írtam, hogy valami nem stimmel. Örülök, hogy nem vagyok ezzel a véleménnyel egyedül.
2012. aug. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
2-kor még válaszolt. Negyed 3-kor írtam, hogy ellentmondások vannak, azóta nem jelentkezett.
2012. aug. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
12 éves koromtól egy szobában laktunk anyával. 18 éves koromban különköltöztem, de 8 hónap múlva megbetegedtem és visszaköltöztem a szülői házba. Rokkant nyugdíjam volt, mellette amikor lehetett dolgoztam. 37 éves koromban elmentem ismét albérletbe, már a férjemmel, de most 1 éve ismét anyánál lakok a férjemmel. Időközben apám meghalt, így azt a szobát belaktuk, ahol apám élt. Sajnos olyan betegségem volt-van, ami elszigetelt az emberi kapcsolatoktól, így sokáig nem találtam társra. De szerencsére minden jóra fordult. Anyámat szeretem, de hibáztatom is, mert ő segíthetett volna rajtam. Mindenkinek a tágabb családban ez a véleménye. És a kérdés tényleg nem kamu, tényleg így van ahogy leírtam.
2012. aug. 7. 06:32
 26/31 anonim ***** válasza:
mi a betegséged?
2012. aug. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Ez a felallas, hogy harman vagytok egy szobaba megmergezheti a hazaseletedet. Csoda, hogy ezt egy eve csinaljatok es meg nem mentetek szet a ferjeddel. O hogy viszonyul ehhez? Koltozzetek alberletbe ujra! Egyaltalan miert mentetek vissza anyukadhoz? Miert nem megy at abba a szobaba amiben apad elt? Valamit leherne kezdeni azzal a szobaval szerintem. Igy nem lehet elni. Egy alkoholista szulo tonkretehet egy egesz csaladot, annak idejen anyukadnak le kellett volna lepnie veled de nem hibaztathatod 41 evesen ot, ezen tovabb kell lepned. A megoldast keresd es probald menteni a hazassagod! Azt sem erten a ferjed miert nem tesz valamit?
2012. aug. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok. Ja, azt a szobat "belaktatok"=tehat odakoltoztetek.. Hat ha nektek ez igy jo akkor oke.
2012. aug. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Velem meg úgy bánik anyám, mint ha 15 éves lennék. Ő elment a postára, és több mint egy órát kinlódtak, mert nem volt jó valami, és csomagot adott fel. Én meg közbe elmentem az orvoshoz. És akkora balhét csapott érte, hogy nem vagyok hajlandó megvárni. Vissza kellett menni egy egyszerű mandulagyulladás után, kiadta az igazolást. Szóval semmi extra. 15 évesen. Ez csak egy. És nagyon szeretett okoskodni, nem mentem másik városba gimibe, mert bejárás meg minden, elmondtam hogy mire gondoltam, hogy a helyibe is gondolkodtam, ő elkönyvelte hogy oda megyek. Mindig egy kis senkinek kezeltek, soha nem vittek sehova. Én anyám is olyan, megcsípett egy darázs, bedagadtam, kipattogtam, azt mondta elmúlik.(mai napig meglátszik a nyoma) Én meg nem mentem el orvoshoz, mert abból úgy is csak a veszekedés lenne. Őrjítő volt. Elviselhetetlen.
2012. aug. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
most mi van? :D
2012. aug. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!