Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen az Édesanyátok? Milyen...

Milyen az Édesanyátok? Milyen jót és milyen rosszat "köszönhettek" neki?

Figyelt kérdés

Az én édesanyám a kívülálló számára tökéletesnek tűnik, de tulajdonképpen ő tette tönkre az életemet. Nem törődött az igényeimmel, nem törődött a fájdalmaimmal stb. Nem tud bánni a pénzzel, ezért el kellett viselnünk, hogy a részeges apámmal kellett együtt élnünk, mert anyám nem tudta kivitelezni anyagilag, hogy különköltözzünk apámtól. Anyámmal éltem 36 éves koromig közös szobában, mert apám a másik szobában lakott. Ezért 12 éves koromtól nem volt saját szobám. Anyám nem törődött azzal sem, hogy 39 éves koromig hasfájásra panaszkodtam és csak akkor derült ki, hogy tejcukor-érzékeny vagyok. Ezért nem voltak barátaim, kapcsolataim és még pszichésen is megbetegedtem.

Ezért kérdezem, hogy vannak másoknak is ilyen "rémtörténetei" az édesanyjukkal kapcsolatban? Az egészben az a furcsa, hogy anyám egyébként nem egy rosszindulatú ember, mindenki szereti, csak hát szerintem nemtörődöm módon viselkedik nagyon fontos dolgokban.

Mi a véleményetek?



2012. aug. 6. 08:07
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Az enyém néha elég éretlenül és gyerekesen viselkedik. Ezt úgy értsd, hogy most éli a sokadik kamasz korát. Ez nekem elég fárasztó. Kívülről aki látja azok azt mondják, hogy amolyan tökéletes anya. De őszíntén szólva elég hamar felkellett nőni mellette. Néha nem tudja kontrollálni az érzéseit. Tehát a ideges akkor képes ordítani velem de nekem nem lehet így kimutatni az érzéseim. Illetve bármire szükságem volt már 8-9 éves koromban nekem kellett intézni.
2012. aug. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!