Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyósom nagyon prűd és beszólo...

Anyósom nagyon prűd és beszólogat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Eleinte is voltak súrlódások köztünk, amikor még csak udvarolt nekem a férjem. Nem tetszett az öreglánynak, hogy miniszoknyát, szűk ruhákat hordok és hogy "csak úgy" szexelünk. Ezen végül túl tettem magamat az évek alatt, boldog házasságban élek férjemmel és három gyerekemmel. Valóban kissé szabad gondolkodású vagyok, de nem érzem azt hogy ezzel bárkinek is ártanék. A hétvégén eléggé kiverte a biztosítékot nála a 6 éves kislányomnak az elszólása. Anyós nem aludt az éjjel, mert melege volt ő meg az ajánlotta neki hogy vetkőzzön le, mert mi is mindig úgy alszunk. Valóban, fürdés után nyáron már nem veszünk magunkra semmit, a kicsin kívül van még egy 10 éves fiam és egy 12 éves lányom. Nagyon örülök neki hogy kiskamaszként elfogadják a testüket és nem szégyellik előttünk sem, erre az anyós egyből nekem esett, hogy micsoda erkölcstelen dolog mutogatni magunkat előttük. Teljesen összezavarom (?) őket az egészséges fejlődésben. Szemérmesség nélkül hogyan lesznek majd erkölcsös emberek... mondott még sok mindent most csak ezek jutnak eszembe, de már lüktet a fejem!

Egyenesen azt éreztette velem, én valójában perverz vagyok, de komolyan mondom eszembe se jutottak még ilyenek, hogy a serdülő gyerekeimet lessem!! Egyszerűen jól esik este a 30 fokos lakásban ruha nélkül beülni tévézni...

Szerintetek ki a normális?



2012. aug. 7. 07:37
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 anonim ***** válasza:
68%
Na jó kérdező. Erről van szó, hogy mindent úgymond meg lehet magyarázni. Lehet gyerekfüggő is, hogy mennyire érti meg vagy ilyesmi. Én azért 11 évesnek azt mondanám ha kérdezné a szexet, hogy ráérsz még tudni róla. Most nemtom a szex attól igazán szex ha már behatolás van. Most hagyjuk az előjáték stb stb. szóval ez lenne az igazi megmagyarázás. most gondolom ezt azért mégsem mondtad el nem?
2012. aug. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/69 anonim ***** válasza:
63%
Jó majd megmondom neki, hogy férfi létére nem ismeri magát. :) (bár tudom, most majd az jön, hogy csak azért mondta, mert nem szeret/így is ronda vagyok és ruha nélkül nem bírna elviselni, stb.)
2012. aug. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/69 anonim ***** válasza:
90%

Csak azt vedd figyelembe, hogy nőnek a gyerekeid, s nem biztos, hogy szívesen veszik már ezt a meztelenkedést.Kellemetlen lehet nekik.

Kicsiként puszilgatni, ölelgetni is szeretik a szüleiket, de egy kamasz fiú már nem puszilgatja körbe az anyukáját.

Igaz ez a meztelenkedésre is.


Csináljátok, ha ez esik jól, de azt is el kell fogadni, ha egy idő után a gyerekeid nem lesznek erre vevők.

2012. aug. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/69 anonim ***** válasza:
38%
16:33: Lehet neked szétnyilnak,nekem nem.Nem terpesztek szét.normálisan ülve/fekve nem látni be a hüvelynyíláshoz,végbélhez.
2012. aug. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/69 anonim ***** válasza:
58%
Rendben van, de az a baj, vagy nem feltétlen baj, hogy Férfi vagyok, így nincs mi szétnyíljon :) Nem szemtelenkedni akarok de megnéztem, tényleg nincs Női nemiszervem ;) Na mindegy. Valaki írta, a wc-zés után leülni, stb stb ebbe is van valami amúgy. nem fogunk dűlőre jutni sajnos. Elmegyünk személyeskedésbe, és még mielőtt rátérnénk kitémázni az ezredest is, nézzük másképp inkább a dolgot. Tudjátok, ha mindenki ugyanugy nevelné a gyereket, másabb lenne a világ is. Van aki úgy gondolja, hogy ő csinálja jól, van aki azt, hogy ő, de lássuk be, úgy a kényelmes, hogy nem mást kell utánozni, mert ebbe a dologba mindenki meg akarja mutatni, hogy márpediglen ő nevel a legjobban. ...
2012. aug. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/69 anonim ***** válasza:
48%

Uram, 12 éves tinilány és egy 10 éves fiú előtt meztelenül lenni? Szerintem ez már betegség...

Fehérneműben, oké, az teljesen normális. De meztelenül?

Undirító. Olyan óvodás korban elfogadható az, hogy A GYEREK nem vesz magára semmit. De ha a szüleim meztelenül járkálnának, kikészülnék.

Szerintem változtassatok valamit, mert megértem az anyóst.

2012. aug. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/69 anonim ***** válasza:
48%

"Uram, 12 éves tinilány és egy 10 éves fiú előtt meztelenül lenni? Szerintem ez már betegség... "


Abszolút egyetértek!!!


Másik oldalról meg szerintem így már érthető miért van annyi ütődött szülő és a gyerekeik mégis miért szégyellik őket!!!


Én csak pislogtam amikor annó elmentem a barátnőmhöz 20 évesen és az apján még alsógatya sem volt és úgy fogadott!


Persze értem én hogy otthon van meg szabadság, na de azért mégis!


És ha valaki ezért prűdnek tart hát még büszke is vagyok rá hogy én ilyet nem tennék más előtt!

És a gyerekeim előtt sem!

2012. aug. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/69 anonim ***** válasza:
60%

Ruha = erény

Nem ruha = nem erény

Négy láb jó, két láb rossz.

(Én meg csak gratulálni tudok mindenkinek e szellemi magassághoz.)

2012. aug. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/69 anonim ***** válasza:
30%

Végül is a ti házatok, a ti szabályaitok.

De mint oly sokan mások, én sem igazán csípem az ilyen meztelenkedést, főleg az ellenkező neműeknél.

2012. szept. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!