Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Állítólag szétszakítom a...

Állítólag szétszakítom a családot, miattam nem megyünk sehova. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Kitaláltak hétvégére programot, hogy akkor menjünk strandra. Ők ezt így eldöntötték, meg se kérdeztek. Ma hallottam róla először, hála a húgom elszólásának.

Megmondtam, hogy én nem fogok menni strandra, amíg le nem fogyok, és ehhez tartom is magam. Nem fogom mutogatni az undorító, ocsmány, hányingert keltő testemet, de ők ezt nem tudják felfogni...

Na és ebből veszekedés lett, hogy miattam nem fogunk ide SE(!!) menni, meg hogy szétszakítom a családot.. Na ehhez hozzátenném, hogy anya és apa csak együtt élnek, épp, hogy csak elviselik egymást, a húgom épp kamaszodik, ha csak ránézek már nekem ugrik, hogy hagyjam már őt békén..

És még ezek után én szakítom szét a családot azzal, ha nem akarok menni strandra?? Különben nélkülem is mehetnének..


2012. aug. 9. 16:46
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
75%

Ne haragudj, de beteg vagy.

Én sokkal kövérebben is voltam strandon és marhára tettem magasról arra, hogy nézek ki, ki, mit gondol rólam...

22/L

2012. aug. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
80%

# 44/56

valószínű itt élem ki magam :D nem,csak már unom ennek a dagadtnak a sírását. persze, csokimúzeumba menne.most is csak sajnáltatni jött magát,mert szegény magas a vérnyomása :(

IGEN AZÉRT MENNEK AZ EMBEREK STRANDRA,HOGY NÉZDMÁR DAGADT HÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁ.(nem) idióták -.-

2012. aug. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
Igen, én is a jó nőket szoktam nézni, nem a rosszakon nevetek :D
2012. aug. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!