Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Állítólag szétszakítom a...

Állítólag szétszakítom a családot, miattam nem megyünk sehova. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Kitaláltak hétvégére programot, hogy akkor menjünk strandra. Ők ezt így eldöntötték, meg se kérdeztek. Ma hallottam róla először, hála a húgom elszólásának.

Megmondtam, hogy én nem fogok menni strandra, amíg le nem fogyok, és ehhez tartom is magam. Nem fogom mutogatni az undorító, ocsmány, hányingert keltő testemet, de ők ezt nem tudják felfogni...

Na és ebből veszekedés lett, hogy miattam nem fogunk ide SE(!!) menni, meg hogy szétszakítom a családot.. Na ehhez hozzátenném, hogy anya és apa csak együtt élnek, épp, hogy csak elviselik egymást, a húgom épp kamaszodik, ha csak ránézek már nekem ugrik, hogy hagyjam már őt békén..

És még ezek után én szakítom szét a családot azzal, ha nem akarok menni strandra?? Különben nélkülem is mehetnének..


2012. aug. 9. 16:46
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:

Akkor miért nem fürödtök az otthoni medencébe?Ingyen is van,plusz süthettek kaját is,vagy te ehetsz salit,olyan zenéz hallgattok amilyet akartok és a húgoddal is tudnál beszélni,hogy mi baja van,ilyenkor szüksége van valakire,ha nem is vallja be,mert hát végül is a húgod,ha így állsz hozzá akkor tényleg te szakítod szét,de pont te volnál az a személy ahogy látom aki összerázhatná a családot,csak hát te elvagy a kis világodban...

Visszatérve az otthoni medencézéshez te se fogod szarul érezni magad,hogy kiröhögnek az emberek + együtt van a család,amit anyád is akar.

2012. aug. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 A kérdező kommentje:
Majd válaszolok később a kommentekre, csak alig látok, annyira felment a vérnyomásom.
2012. aug. 9. 17:25
 33/53 anonim ***** válasza:
62%

1 tegyél azért,hogy le legyél 95 kiló. ha nem írod le, ne várd,hogy mi megfejtsük,hogy te mennyit fogytál,mennyi voltál.


csoki-kiállítás? aha aha,valószínű engem is érdekelne(nem)


Most mindenki hozzád alkalmazkodjon, mert te kövér vagy?istenem -.- Tudod, vannak olyan emberek,akik nem érzik jól magukat úgy egy családi programon,hogy valaki nincs ott.De ugye anyukád is rohadt önző valószínű nem lehet ez a baja. am meg, te tehetsz róla, hogy 120 kilós voltál, és most 95 kiló vagy.Mit vártál? jaaaaaaaaaaaj szegény te, fúj fúj gonosz család :( gondolom ezt.

2012. aug. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
81%

Hát kérdező amint látom itt a válaszadók 80%-a rá akart erőszakolni a strandra. Nekem is van barátnőm 98 kilós és imád strandra járni, le is sz@rja nagy ívből az embereket. Meg van 75 kilós is aki szintén nem megy, mondván dagadt. És vagyok én 55 kilósan aki szintén nem megy ki mert utálom a tumultusokat, meg a bacikkal teli klóros vizet. Fúj.

Itt nem az a kérdés, mért nem megy strandra, ha nem az, hogy közölték, hogy miatta nem lesz családi program... Én letojnám őket nagy ívből, ha nem akarnak, hát ne menjenek, azt írtad 8 hónap és költözhetsz is el. Szerintem bírd ki addig, aztán minden más lesz. :)

Ja és gratulálok az eddigi fogyásodhoz.

22L

2012. aug. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
70%

Nem értem őket. Én 14 éves korom óta nem jártam el a családdal strandra. Elfogadták az okaimat (ugyanez, mint neked), elmentek nélkülem. Ennyi. Néha próbáltak győzködni, hogy vannak 200kg-s nyanyák is, mondtam: nem érdekel, én akkor sem megyek.

Ne menj, ha nem akarsz, akárki akármit mond! Jól nem éreznéd magad, akkor meg mi értelme?

2012. aug. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
54%

Hol olvassátok, hogy elvárja, hogy miatta ne menjenek? Épp azt mondja, menjenek, ő elvan magában. Igaza van! Azért menjen, hogy üldögéljen az árnyékban, mint írja valamelyikőtök. Annak meg mi a fene értelme van? Nem elég, hogy nincs megelégedve magával, de még legyen totálisan megalázva, mert szerencsétlenül ül magában a strandon? Nekem is mondott ilyet a húgom, elküldtem a búsba. Majd azért elmegyek, hogy üljek, azt itthon is tudok ingyen. Levetkőzni meg nem fogok, tojok bele, ki nézi, ki nem. Engem zavarna legjobban.

A kérdező csak azt kéri, hagyják ki ebből. Egy rakás balga marha a családja, ha ezt nem fogják fel, meg emiatt kihagyják a programot. Ő nem várja el, hogy miatta otthon penészedjenek.

2012. aug. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
41%
33-as vagyok. ha lenne két gyerekem és az egyik nem akarna jönni ,otthon maradna b@szottul nem érezném magam jól én sem.
2012. aug. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
Tudod,engem is mondtak már le a strandon. Két 60-70kg-os lány ment el mellettem és épp meghallottam mikor azt mondták h "na ilyen vékony sem akarok lenni". Hát nem esett jól,de engem nem érdekelt,nem ismerem őket,ők sem engem.
2012. aug. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 A kérdező kommentje:

30-as: én sem vagyok 180 cm, 160 cm vagyok. De akkor sem fogok levetkőzni. Minek mutogassam az ocsmány hájas testemet?


31-es: én szoktam benne fürdeni a barátommal, a család többi tagja unalmasnak találja. A húgommal meg senki nem tud beszélni, bele van őrülve a facebook-ba, még anyának is folyamatosan visszapofázik, hiába nevelik.


33-as: nem, nem ezt várta. Ha tudnál értelmezni 1 mondatot (lásd, a kérdést), akkor meglátnád, hogy véleményre vagyok kíváncsi. Ráadásul arra, hogy szerintetek is szétszakítom-e a családot, vagy nem. Nem kell hozzám alkalmazkodniuk, de én kijelentettem, hogy nem megyek. Ettől ők még nyugodtan elmehetnek, úgysem hiányzok én onnan. És nem, nem tehetek arról, hogy 120 kg voltam. Ez mind 4 hónap alatt ugrott fel rám, az első 15 kg után (ami 1 hónap alatt jött fel) mentem orvoshoz, mire kiderült, hogy mi a bajom, már 120 kg voltam. Kínszenvedéssel adtam le eddig a kilókat, mert a betegségem miatt nagyon nehezen megy. Napi 2,5 óra kardió, 1000 kcal mellett.


34-es: köszi a gratulációt. :)


35-ös: épp ez az, hogy minek menjek, ha úgyis csak olvasnék tőlük pár méterre egy padon? Ráadásul tök drága a jegy.

2012. aug. 9. 19:25
 40/53 anonim ***** válasza:
32%

Jól van. Te vagy a legnagyobb szent és a legokosabb ember. Nem szakítod szét a családod és várom már, hogy mikor fogsz elköltözni otthonról.

Aztán majd győzzük olvasni a kérdéseket ahol visszasírod azt, hogy nem akarsz strandolni menni :'D Lesznek ennél milliószor nagyobb problémáid, amint saját lábra állsz, dolgozol, pláne ha mellette beiratkozol majd egyetemre is.


A legviccesebb (is, meg nem is), ahogy többször hangoztatva a családod pénzét (a jegy árát) jobban sajnálod mint a saját vér szerinti testvéred vagy a szüleid. Annyira szánlak téged.


Egyébként meg tök fölösleges mások véleményét kérned, ha te mindent jobban tudsz és ezért mindegyik válaszadót le is szóltad (aki nem azt mondta amit hallani akartál).

2012. aug. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!