Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom mostanában elkanászodott...

Párom mostanában elkanászodott, azt mondja küldjem el, hogy megtanuljon értékelni. Hogyan oldhatnám meg ezt a dolgot?

Figyelt kérdés

Én nem akarom,hogy elmenjen,mert eleve alapból. Együtt élünk 5 éve és Vele akarom leélni az Életem,elvileg ez visszafelé is így van.De mostanában meg van őrülve(->hogy az Ő szavaival éljek),szabadságra vágyik és megy is állandó jelleggel,újra összejár a régi rossz bandájával...Azt mondja szabadulni akar ettől az egésztől,mert utálja Magát amiatt,hogy ennyire nem törődik Velem és hogy nem érti mi van Vele,de most erre van szüksége és bár nagyon szeret,Rám nincs.Viszont látja és érzi,hogy Én ebbe tönkre megyek,ezért mondogatja ezt,hogy küldjem el,mert nem akarja azt,hogy Én szenvedjek mellette és úgy akar visszajönni,hogy újra értékelni tudjon.

Remélem érthető,amiket leírtam,de írok még,ha valami nem világos.

Én olyan megoldást szeretnék találni,amiben nincs benne a szétköltözés.Vannak alternatíváim,de előbb kíváncsi vagyok,Ti hogy, illetve mivel próbálkoznátok!?

Köszönöm szépen!


2012. aug. 21. 11:57
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
100%

Tisztán és világosan leírtad, mivel a párod mondta, hogy Rád nincs szüksége. Kell ennél világosabb megfogalmazás ? Gyáva ahhoz, hogy elmenjen, azt várja, hogy Te dobd ki, ráadásul sajnáltatja is magát.


Ezek után tudod még tisztelni és szeretni ? Mert a kettő összefügg.

2012. aug. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
100%
le akar lépni,de gyáva szar alak,így inkább provokál h dobd ki. nem szeret ez tisztán látszik. nem abból h szabadságra vágyik,az mindenkinek kell,de azt meg lehet attól oldani h valaki együtt él valakivel. rád nincs szüksége ezt megmondta akkor te mi a fenéért tapadsz rá? attól h te vele akrsz lenni,és nem akarod h elmenjen attól ő még el fog,ha 10 körömmel húzod is vissza mert neki már nem kellesz
2012. aug. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
100%

csak szted nem csal meg,hisz mint írtad,veled nem fekszik le.


szóval összegezzük: kapaszkodsz egy pasiba aki: megmondta h nem kellesz neki,újra szabad akr lenni és csavarog,nem fekszik le veled.


nos: ha aférjed és van gyereketek,és amúgy egy tök rendes ipse,és mondjuk 15 éve vagytok együtt és besokallt,akkor párterápia,ha nem akkor nyisd ki végre a szemed,legyen már benned tartás,és rúgd seggbe!!!! mi az h menjen el ha akar! hiszen akar!!! te nem akarod!


pakold szépen össze a cuccát és amikor ma hazajön,add a kezébe és mond h jó mulatást! semmi mást!

2012. aug. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 A kérdező kommentje:

Nem mondtam ilyet,hogy nem fekszik le Velem,csak azok miatt a dolgok miatt,amiket csinál,nem kívánja már úgy a szexet sem.Lehet,hogy igazatok van,de adja Isten,hogy ne így legyen.Akkor kitalálok egyedül valami megoldást erre.

Nektek meg köszönöm szépen a közreműködést!:)

2012. aug. 21. 12:35
 15/45 anonim ***** válasza:
szóval meg sem próbálsz más szemmel nézni a dologra,mész a fejed után. hát csak rajta! de nagyon igaz a mondás: aki menni akar annak segíteni kell csomagolni
2012. aug. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 A kérdező kommentje:
Gondolkodjatok már kicsit másképp a dologról,vagy nagyon másképp.Én nem értem mi ez a mentalitás,hogyha pasiról van szó,akkor ha valami nem működik,akkor Mindenki avval jön,hogy akkor dobd ki,hagyd el.Arra kérlek akkor Titeket,hogy gondoljatok úgy az adott illetőre,mintha a gyereketek,vagy a testvéretek lenne.Mert Nálam ez a kötelék,ami a Párom és köztem van is ugyanúgy családi,mintha vérrokonság lenne.Nem tudom ilyen félválról venni,mint Ti.S ha lehet,kérlek gondolkozzatok így,hogy a családból csinálná ezt valaki,akkor hogyan oldanátok meg,hogyan segítenétek Neki,hogy visszataláljon a családhoz? Köszi ha megteszitek!
2012. aug. 21. 12:50
 17/45 anonim ***** válasza:
Menni akar, de a felelősséget nem vállalja, legyél te a felelős, mert ő menni akar? Én elengedném, sőt elküldeném, de azért tisztáznám vele, hogy nem azért küldöm el, mert ő ezt akarja, hanem azért, mert én akarom, hogy elmenjen ha már ilyen gyáva. Ha rokon csinálná, akkor még egyszerűbb lenne, hiszen az ember a rokonait kevésbé hajlamos magához láncolni, mint a párját.
2012. aug. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 A kérdező kommentje:

Tehát elküldenéd a saját gyerekedet,ha azt mondaná:Anya küldj el itthonról,mert mostanában rossz társaságba keveredtem és nem tudok Veled foglakozni...

Hm.:)

2012. aug. 21. 13:08
 19/45 anonim ***** válasza:
100%
Ha a gyerekem is lenne (bár ez a meglátásod oltári nagy baromság), felnőtt lenne, menni akarna, menjen! Megfojtod a ragaszkodásoddal. Menni akar, hagyd. Ha annyira szeretne nem menne, sőt meg sem fordulna a fejében. Naiv vagy. Nagyon. Nem bántásképp mondom. De én nem tudnék olyan emberrel együtt lenni, aki nem akar velem élni.
2012. aug. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 A kérdező kommentje:

"Megfojtod a ragaszkodásoddal."->Épp ezért gondolkodom most abban,hogy leállok evvel és kap nagy szabadságot,akármennyire is nehéz lesz azt mutatnom,hogy nem ragaszkodom annyira...

"Menni akar, hagyd. Ha annyira szeretne nem menne"-> Én hagynám,de ezt csak mondja hetek óta és nem megy!Akkor?

2012. aug. 21. 13:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!