Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom mostanában elkanászodott...

Párom mostanában elkanászodott, azt mondja küldjem el, hogy megtanuljon értékelni. Hogyan oldhatnám meg ezt a dolgot?

Figyelt kérdés

Én nem akarom,hogy elmenjen,mert eleve alapból. Együtt élünk 5 éve és Vele akarom leélni az Életem,elvileg ez visszafelé is így van.De mostanában meg van őrülve(->hogy az Ő szavaival éljek),szabadságra vágyik és megy is állandó jelleggel,újra összejár a régi rossz bandájával...Azt mondja szabadulni akar ettől az egésztől,mert utálja Magát amiatt,hogy ennyire nem törődik Velem és hogy nem érti mi van Vele,de most erre van szüksége és bár nagyon szeret,Rám nincs.Viszont látja és érzi,hogy Én ebbe tönkre megyek,ezért mondogatja ezt,hogy küldjem el,mert nem akarja azt,hogy Én szenvedjek mellette és úgy akar visszajönni,hogy újra értékelni tudjon.

Remélem érthető,amiket leírtam,de írok még,ha valami nem világos.

Én olyan megoldást szeretnék találni,amiben nincs benne a szétköltözés.Vannak alternatíváim,de előbb kíváncsi vagyok,Ti hogy, illetve mivel próbálkoznátok!?

Köszönöm szépen!


2012. aug. 21. 11:57
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
81%-os vagyok, aki a drogot először felvetette. Azért jutott az eszembe ez, mert olvastam egy drogos blogját, van egypár a neten, és az ő viselkedésén keresztül próbáltam elképzelni, hogy mi játszódik le a családjában. Neki is volt felesége, gyereke, és az asszony nagyon sokáig kitartott mellette, de mikor százhuszonharmadjára ígérte meg a fickó, hogy leáll és mégsem tette, akkor besokallt és lelépett. Meg tudlak érteni téged is, csak az a baj, hogy a párod elhatározta, hogy ő márpedig ezt fogja csinálni, eszébe sincs leállni. Így nagyon nehéz egy párkapcsolatot megmenteni. De vegyük csak az egészségügyi részét, bármilyen anyagon van, az totálisan szétroncsolja a szervezetét. Biztos, hogy ezt akarod látni, ahogy napról napra leépül, kontroll nélkül létezik bele a világba? Neki most más a szerelme, amiért képes feladni a valódit. Sajnos úgy tűnik egy jó darabig nem számíthatsz rá, bizony a helyedben keresnék egy nála megbízhatóbbat idővel.
2012. aug. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 A kérdező kommentje:

Van egy ellentmondás abban,amit mondott.Eddig ugye avval volt,hogy most Neki erre van szüksége,de ma már és úgy az elmúlt napokban is meg már arról beszélt,hogy le akar róla állni,érzi,hogy elég volt.Tudom,hogy ez nem ilyen egyszerű,de tudd,hogy nem az van már,hogy Ő ezt akarja csinálni,hanem pont az ellentettje.

Eszembe sem jut más verzió,Mellette köteleztem el Magam egy Életre.

2012. aug. 21. 22:08
 43/45 anonim ***** válasza:
58%
Fogd már fel hogy ő nem melletted!! Kb. 10 ember válaszolt (mindenki ugyanazt), de inkább több, ne légy ilyen naiv. Nem akar veled élni. Ez mindent elárul. Nem veled akarja megoldani a gondjait. Beteges a ragaszkodásod.
2012. aug. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 A kérdező kommentje:

Tegnap már megint mást mondott...teljesen.Jobb ha nem veszem fel Tőle mostanában a dolgokat.

Majd az idő igazol.Teszek amit jónak látok.

Köszi!:)

2012. aug. 22. 17:07
 45/45 anonim ***** válasza:
Ha el akar költözni és nem akar most téged, akkor hagynod kell. Ha ennyire ragaszkodsz hozzá, később fog elhagyni, de el fog. Hagyd elköltözni, nézze meg milyen nélküled, ismerkedjetek másokkal, menjtek szórakozni egymás nélkül, majd meglátjátok hogy működik. És ki fog derülni hogy jobb-e együtt. Hagyd elmenni. Lehet hogy már nem szeretitek egymást, ez nem szerelem, hanem ahogy írod, egy családi kötelék, mintha tesók lennétek. Ami nagyon szép 70 évesen, de nem 30 évesen.
2012. aug. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!