Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért éreztetik ennyire, hogy...

Miért éreztetik ennyire, hogy gyűlölnek?

Figyelt kérdés
Sosem éreztem magam a családomba valónak,mindig volt bennem egy olyan érzés,hogy kinéznek maguk közül.Ma egy nagyon fontos igazolványomban tett kárt az anyám,ami miatt-véleményem szerint érthető módon-szóltam is neki,hogy csinálja/csináltassa meg.Erre nekem esett,eltépte a pólóm ujját,a kezemet úgy megszorította,hogy ott maradt az ujja nyoma.Közben a nagymamám azt mondta,kár volt,hogy megszült engem,mert én haszontalan ember vagyok.Végigdolgoztam a nyarat,abból kezdem az iskolát,gyakorlatilag semmi költségük nincs velem kapcsolatban,magamat ruházom,egyedül etetniük kell.Anyukám ma kitette a dolgaimat,hogy menjek,amerre tetszik.17 éves lány vagyok és teljesen tanácstalan.Már az öngyilkosság gondolata is megfordult a fejemben.Rettentően fáj az egész.Adjatok valami tanácsot nekem.

2012. aug. 22. 00:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Öngyilkosság? Ugyan már.

17 éves vagy, tehát a legrosszabb esetben is 1 év múlva leléphetsz.

2012. aug. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
Ahogy tartja a mondás, ami nem öl meg, az erősít. Hasonló családban nőttem fel, túléltem. Öngyilkosság nem segítene, így utólag rájöttem. 3 kísérletem volt rá, de nem sikerült egyik sem, szerencsére. Attól nem lesz jobb, ha meghalsz, inkább élj. Én ezzel bosszultam meg azt, amit velem tettek.
2012. aug. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%

1 év múlva lelécelhetsz. :) Örülj neki! Az öngyilkosságot meg felejtsd el! :)

Kitartás! :) És amit lehet szabadulj abból a házból. :) Ennyi. :) Menj továbbtanulni jó messzire. Vagy dolgozz...bármi csak ne kelljen ott élned így tovább. :)

2012. aug. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
tanulj, hogy legyen valami nagyon jól kereső állásod és akkor majd ők fognak neked nyalni a pénz miatt ;D
2012. aug. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
75%
mekkora szemét anyád van már boccs ne hogy örömet okozz neki azzal hogy megölöd magad élj és üzenem neki hogy egy k*rva és nem érdemli meg hogy gyereke lehet
2012. aug. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Ha ez ilyen egyszerűen menne, akkor nem kérdezné. Én nem kérdetem senkit, magam oldottam meg, segíteni igazából nem lehet. Abban lehet max., hogy az öngyilkosság nem kiút. Tudom.
2012. aug. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Hát nem akarok lehetőséget adni arra,hogy tudjanak keresni.El akarok tűnni,hogy az az anya,aki bánja,hogy megszült,soha többet ne lásson engem.Eléggé fáj,de mit tegyek...Lassan ott tartok,hogy jobban fáj az,hogy a pólómat szétszakította,mint az,hogy konkrétan szégyell...pedig nem adok rá okot :)
2012. aug. 22. 00:20
 8/21 anonim ***** válasza:
testvéred van? apuka?
2012. aug. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
5 éve nem szóltam az anyámhoz, az életem 5 legboldogabb éve volt. Ha lesz állásod, akkor irány egy albérlet.
2012. aug. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Van testvérem,de ő nem zavar sok vizet,meg apám sem.Ők nem folynak bele ebbe.Az öcsém nagyon függ anyáméktól,apám meg elég érdektelen.
2012. aug. 22. 00:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!